Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 1609 komentarzy

Władza Bestii - Double Impact

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Jeśli kto do niewoli jest przeznaczony, idzie do niewoli, jeśli kto na zabicie mieczem - musi być mieczem zabity. Tu się okazuje wytrwałość i wiara świętych.”

Nowe pokolenie XXI wieku różni się od pokolenia ludzi, których mózgi ukształtowały się w czasach, gdy normą była bezpośrednia społeczna interakcja. Każdy „nowy pomysł technologiczny” wywołuje ogromne zmiany w strukturze i funkcjach mózgu. Z badań wynika m.in., że ewoluujący mózg, który zaczyna się koncentrować na nowych umiejętnościach technologicznych, coraz bardziej odsuwa się od podstawowych zadań społecznych. Wystarczy tablet, smartfon i czas, i galopujemy sami, i na własne życzenie w nowym kierunku- to jest pierwsze uderzenie.

Drugie uderzenie jest takie że, współczesny poziom nauki i techniki umożliwia również zupełnie z pominięciem świadomości i wiedzy człowieka na wprowadzenie do jego pamięci dowolnej informacji, którą przyjmuje jako jego własną i na jej podstawie określa swoje potrzeby, życzenia, gusty, poglądy, samopoczucie, widzenie świata. Dzisiaj z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że po przez telewizję, radio, łączność komputerową, a nawet zwykłą sieć elektryczną mogą być przekazywane do mózgu człowieka, z pominięciem świadomości,

odpowiednie informacje, mające wpływ na jego zachowanie. Równolegle wprowadza się podskórne chipy, zawierające indywidualny numer danego człowieka. Szczegółowe informacje o nośniku chipu pomieszczone są w komputerze. Podobne chipy już od dłuższego czasu wszczepia się także dla zwierząt domowych. Wymiana informacji możliwa jest zarówno za pośrednictwem urządzeń naziemnych jak i satelitów kosmicznych. Pozwala to w dowolnej chwili określić miejsce znajdowania się danego osobnika obojętnie w jakim miejscu na kuli ziemskiej on się znajduje.

Każdy z nas, nawet po pobieżnym zapoznaniu się ze zdobyczami naukowo-technicznymi naszych czasów, może doznać autentycznego zachwytu. Normalnie myślący człowiek powie, że powinny one mieć szerokie zastosowanie głównie w medycynie, dla ochrony zdrowia i przedłużenia życia populacji. Niestety, w medycynie wykorzystuje się je w znikomym stopniu. Mówi się natomiast o narastającym zagrożeniu dla człowieka płynącym z tych osiągnięć naukowych. Wielu ludzi uważa, że przy wprowadzeniu totalnej kontroli zostanie naruszona darowana nam przez Boga wolna wola, a globalizację uważają za zjawisko eschatologiczne. Jednakże ludzie ci twierdzą, że przyjmując dokumenty z chipami, a nawet pieczęcie antychrysta nic im nie grozi bowiem wierzą w Chrystusa i Bóg ich ochroni.

Musimy wiedzieć, że za nasze grzechy Bóg posyła nam doświadczenia. Nie są one karą za nasze odstępstwa lecz środkiem dla naszego nawrócenia. Zbyt wiele naszej wolności i praw przekazaliśmy naszemu odwiecznemu wrogowi – szatanowi, który klucze do naszych dusz przekazał swoim sługom. Dlatego nadciąga wielkie i straszne doświadczenie dla wszystkich ludzi. Dziś można mówić, że uczeni odkryli nowy język porozumiewania się, dotąd nie znany ludzkości

Psychotechnologia pozwala na dokładne poznanie tajników naszej duszy i w związku z tym umożliwia wprowadzenie indywidualnego programu jej zmian. Człowiek przebywający w otoczeniu różnego rodzaju elektronicznych przekaźników informacji nawet nie uświadamia sobie zagrożenia w postaci płynących przez nie zakodowanych danych do naszego mózgu. Jednakże najbardziej niebezpiecznym jest przyjęcie chipu-implantu. Media donoszą, że zjawisko to staje się już niemal masowe i niesie wiele dogodności w życiu codziennym.

Musimy jednak wiedzieć, że chipy stanowią idealny środek dla realizacji psychotechnologii komputerowych. Zmierzamy do tego, że myśli ludzi można będzie odczytywać jak informacje zawarte w codziennej prasie. Nie uświadamiamy sobie, że wojna taka jest bardziej straszna niż wojna nuklearna. Jak w takiej sytuacji można będzie zachować wiarę w Boga, gdzie wszystkie nasze myśli, uczucia, przekonania, świadomość i podświadomość, wszystkie poruszenia naszej duszy będą odkryte i dostępne dla wszystkich. Mało tego z pominięciem naszej świadomości będą przekazywane nam obce myśli, uczucia i przekonania, sterujące naszym zachowaniem.

Tak więc z momentem wprowadzenia technologii ogólnoświatowej cyfrowej identyfikacji ludzi, po raz pierwszy w historii ludzkości, techniczne i technologiczne środki pozwolą na podeptanie wolnej woli ludzi, narodów i cywilizacji. Człowiek, będący koroną stworzenia, zamieni się w biologicznego robota, w pełni sterowanego automatycznie działającym systemem. Likwidacja takiej istoty także nie będzie problemem. Wystarczy podać stosowny sygnał paraliżujący np. rytm serca. Dziś nie ma wątpliwości, że rządząca antychrześcijańska „elita świata” wykorzysta rezultaty tych badań we wiadomych jej celach – dla utworzenia globalnego obozu, zamieszkałego przez człeko-roboty, pozbawione własnej świadomości. Sterowanie tymi istotami będzie realizowane za pomocą informacyjno-komunikacyjnych sieci. Potwierdzają to już niezbicie dokumenty. Jak widzimy szczególną cechą naszych czasów jest wynalezienie technicznych możliwości paraliżujących wolną wolę człowieka i sterowanie nim jak robotem.

Czyli przebiega to jak widać dwuetapowo poprzez wyizolowanie z grupy i przejęcie umysłu .

Każdy ma wolną wolę , tylko sobie trzeba o tym przypomnieć.

KOMENTARZE

 • autor 5*
  Sama prawda. Przeszły mnie dreszcze
  Pozdrawiam
 • @roux 17:26:46
  Roux - dzięki! Masz na mnie jakiś wpływ...mam nadzieje że naturalny a nie wymuszony technologicznie:))))

  pozdrawiam
 • A TAK PIEKNIE MOGLO BYC NIESTETY JUZ ZA PUZNO...
  Zdrowe i długowieczne plemię Hunza. Poznaj sekrety ich zdrowia.
  https://www.samouzdrawianie.pl/w-krainie-zdrowia-plemienia…/
  3 kwi 2012 - Ludzie z plemienia Hunza cieszą się znakomitym zdrowiem. Są długowieczni - żyją nawet 140 lat w dobrej kondycji.
  samouzdrawianie.pl
  Zdrowe i długowieczne plemię Hunza. Poznaj sekrety ich zdrowia.
 • @jan 18:35:37
  Ojcem współczesnej medycyny był żyd Rockefeller , chodził od miasteczka do miasteczka i sprzedawał rock oil, który rzekomo leczył wszystkie choroby.
  Czasem pomagało i gość dorobił sie dużych pieniędzy, jego syn pociągnął interes i założył wydział farmaceutyczny na uniwersytecie i poszło w świat.

  My Słowianie wiedzieliśmy jak leczyc się darami natury, ale wiedza ta juz prawie całkowicie została zarzucona w rodzinach - to bardzo źle dla nas wszystkich.

  pozdrawiam
 • @zorion niestety to prawda
  Natura ludzkiego umyslu jest taka ze wszystko mozna mu wmowic jesli ubierzemy to w ,, magiczne rekwizyty nauki,, Widzialem wczoraj u sasiada program tv na ktorym pokazali osobe po prubie samobujstwa [ kula przeszyla caly przod czaszki] ktora przezyla nastepnie poddawano jej wielu operacja i ksztalt twarzy zaczol przypominac cos sensownego. czlowiek ktory to widzi jest pod wrazeniem osiagniec medycyny,i do glowy mu nie przyjdzie ze sa obszary med gdzie medycyna moze szkodzic on w swej malo pojetnej glowce ma ,,ze medycyna czyni cuda jako calosc i cala jest de best. nie rozgranicza. wielu watkow i nurtow medycyny . I zeczywiscie w tym przypadku chrurgia robi cuda .ale to nie zmienia faktu ze w innych obszarach powoduje miliony zgonow. i celowe zachorowania

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031