Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 1609 komentarzy

Nie trzeba bać się czarownic

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Deszczyk pada, słońce świeci, Czarownica masło kleci, Czarownica masło kleci, Deszczyk pada, słońce świeci. Co ukleci, wnet zajada, Myśli, że to czekolada. Zaraz ciebie poczęstuje, Jeśli masz w dzienniku dwóje. Masz? Wy-pa-dasz!

Pamiętam jak za komuny straszyli nas Polaków imperializmem amerykańskim, teraz straszą nas Polaków imperializmem rosyjskim. Straszą nas tak jakby Polacy byli dziećmi, które muszą coś robić bo jak nie zrobią to może je spotkać kara.

Przypomniała mi się taka prawdziwa historia, która jakby była podobna.

Kiedyś w sklepach i na odpustach były w sprzedaży takie brzydkie czarownice zabawki z długimi nosami , ubrane w czarne potargane suknie, co jak się klasnęło to wydawały z siebie upiorny rechoto-chichot: hi,hi,hi,hi,hi,hi,hi….

Babcia kupiła taka czarownicę żeby straszyć Krzysia , który nie chciał jeść przygotowanych mu przez babcię posiłków. Najpierw babcia lojalnie pokazała mu brzydką czarownicę, wyjaśniła Krzysiowi że jak nie będzie jadł obiadków to czarownica go porwie, po czym klasnęła , a czarownica wydała z siebie szatański chichot. Przerażony Krzysiu lojalnie obiecał babci że będzie jadł obiadki, tylko żeby tej paskudy nie było widać. Babcia schowała czarownice za szafę i Krzysio jadł regularnie obiadki, a jak czasem coś kombinował to babcia klasnęła i chichot zza szafy przywracał mu apetyt. Za jakiś czas spasiony Krzysiu , największy chłop w klasie po kuracji babci, sam prosił o obiadki i wszyscy zapomnieli o sprawie.

Dziadek Krzysia patriota i dziwak wielki, który też czasem zaglądał do kieliszka zachorował. Niekończące się wizyty kolegów z organizacji, patriotyczne dyskusje przy łóżku dziadka , podnoszenie na duchu i te sprawy. Dziadek jednak pomimo zapewnień swoich kumpli z patriotycznej organizacji że wszystko będzie dobrze, zmarł.

Jak wspomniałem dziadek był dziwakiem i kazał babci Krzysia że jak umrze to w trumnie położyć go na boku. Oczywiście babcia nie posłuchała, leżał na plecach, trumna centralnie umieszczona na środku pokoju sypialnego dziadków. Krzysiu i sześcioro innych wnuków wkładały dziadkowi laurki pod poduszkę i batoniki milka, które dziadek uwielbiał bo były miękkie i słodkie.

Jednak czas pożegnania nadszedł , ksiądz odmówił modlitwę nad zmarłym, dał się słyszeć i widzieć płacz rodziny. Mężczyźni co mieli nieść trumnę z dziadkiem do kościoła nałożyli wieko na trumnę, jeden z nich wziął gwóźdź i młotek, i starym odwiecznym ruchem przyłożył gwóźdź w miejsce łączenia, i uderzył w niego młotkiem… Nagle wszyscy usłyszeli szatański rechot hi,hi,hi,hi,hi,hi, … mężczyzna zbladł i z wrażenia wypuścił młotek z ręki. Nawet koledzy dziadka z organizacji patriotycznej, wojaki co to bagnetami rozpruwali wroga , i gotowe są na wszystko zbledli.

Oczywiście domownicy w mig się zorientowali ze to czarownica zza szafy i babci się oberwało srogo. Po pogrzebie dziadka babcia wyrzuciła starą zabawkę do piwnicy do kubła na plastiki.

Jakiś czas potem zięć, ojciec Krzysia , typowy leming cos tam kombinował do późna w nocy przy swoim motorze, po skończeniu roboty zaczął sprzątać i wrzucił coś do kubła z plastikami. Nagle szatański rechot hi,hi,hi,hi,hi,hi … wydobył się z kubła i zięciu o mały włos się nie ze…ał.

Może by tak w końcu  pozbyć się z domu tej czarownicy , tak raz na zawsze ?

KOMENTARZE

 • @Autor
  Ciekawe są te rodzinne historie.

  PS. Jakbyście mieli wyrzucać, to biorę tę czarownicę. Będzie mi pewną blogerkę przypominać...;-)))

  PSII. Też musiałem kiedyś syna, po kuracji babcinej, odchudzać.

  PSIII. No nie wiem: komu dać w mordę: ruskim, czy amerykańcom? Może obu?
 • @ autor
  Skąd wziąłeś zdjęcie tej żydówki w tytule?

  Jej męska wersja, żydo-Kosiur, wciąż nawiedza Neon24, a jego komentarze brzmią jak szatański rechot hi,hi,hi,hi,hi,hi … 
 • @Zdzich 18:58:40
  Zdzisiu, to przecież Lotna; poznać po zezie i brodawce.
  ;-)))
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:07:17
  Dopaść Cię czlecze nie mam czasu, a tu okazja piękna..
  Odpierdol się Pan od Lotnej, bo jak na kobietę więcej w niej intelektu od niejednego mężczyzny.. ja wolałbym dyskutować całą noc z Lot na niż kolesiami spod Biedronki.. płeć tu ma marginalne znaczenie
 • @wk..ny 21:30:02
  Napisałem już jednemu palantowi, że kibic z dala niech się nie wp..la.
  To dotyczy i innych.
  Nie zaczepiałem Lotnej, ale jak to lubi - niech sama odczuwa skutki swojej mściwości. Ja potrafię odpłacić pięknym za nadobne. Z dokładką
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:50:53
  Tu chodzi o Pański stosunek do kobiet.. wielu mężczyzn też jest czlekopodobnych.. zgadzam się z Panem w wielu kwestiach, ale nie w tej.. a ze mam bana i Pana to inna sprawa.. inni to ocenia.. a w palanta zagraj sobie wkładając ręce do kieszeni..
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:50:53
  Mojej mściwości?

  A za cóż to miałabym się mścić?

  Wszystko co robię, to krytykuję wojtasowe durne antypolskie wypociny, ideologię znad gnojówki i sadzonek, którą sobie wymodził i ma czelność nazywać polską cywilizacją i którą wciska wszystkim przy każdej okazji, razem ze swoim opłakanym i urągającym wszelkiej cywilizacji stosunkiem do kobiet.

  To Ty się mścisz za moją krytykę, a nade szystko za własne kompleksy, w które Cię wprowadza Twoja Xianthippe, obleśny ogrodowy krasnalu ustrojony w kapelusz równie wielki jak Twoja megalomania.
 • @Zdzich 18:58:40
  lotne żydówki wyglądają teraz inaczej: https://img.cinemablend.com/filter:scale/quill/9/e/d/e/4/2/9ede42d5bb3e6fa39e853301d0a72ec73c3cb32b.jpg
  - vide: Gal Gadot, https://peopledotcom.files.wordpress.com/2016/08/gal-gadot-a-435-2.jpg
 • @Zdzich 18:58:40
  http://m.neon24.pl/a14fdaa8f1d1603ba82dc3941009085a,0,0.jpg
 • autor, 5*
  Dobrze, że wróciłeś.
 • @Lotna 07:06:46
  Nie mścisz się zwiędła różyczko tylko krytykujesz?
  Toż właśnie ta "krytyka", która pozbawiona jest wszelkiej racjonalności, świadczy o "zaczarowywaniu".
  Jędzowate usposobienie wyraźne jest choćby w twierdzeniu, że moje opracowania wskazujące wielkość i oryginalność myśli Wielkich Polaków, nazywasz, czarownico, antypolskimi wypocinami.
  Tylko ktoś przepojony nienawiścią do Polski i Polaków może coś takiego wymodzić. Jedynym wytłumaczeniem tej nienawiści są kompleksy związane z opuszczeniem kraju i przegranym życiu na obczyźnie, gdzie usprawiedliwieniem ma być rzekomo złe traktowanie kobiet w Polsce.
  A przecież to w Cywilizacji Polskiej kobieta jest i była partnerem, a nie osobą podległą. Prawa miała równe przy różnych obowiązkach.
  Jedynie te jędze, które nie wypełniały swych obowiązków traktowano stosownie. Ale one nie zasługują na miano kobiety (we współczesnym znaczeniu - bo dawniej trochę inaczej było) i nie przysługiwały im prawa kobiet.
  I akurat to nawiązuje do treści tej notki: te wynurzenia jędzy są jak chichot czarownicy, co i rusz zakłócający harmonię.
 • @sosenkowski 07:22:16
  Czegoż nie robi makijaż! Na ekranie wszystko możliwe. :))

  Natomist w wizji poznawczej Wojtasa trzeba wziąć pod uwagę „konstantację”, że Wojtasowi zależy tylko i wyłącznie na krainie CPów, w której to on osobiście będzie dyktatorem, o ile już nie jest. Nic poza tym. Jak udokumentowałem uprzednio, Wojtas to wariat. Do tego bezczelny.
  PS: Lotna ma rację.
 • @Nibiru 17:12:07
  Do tego eksperymentu należy zbudować wewnętrzne ściany ze stali ,oraz taki sufit i podłogę . Następnie wrzucić tam dwie stalowe kule . Wynik jest gwarantowany jedną zgubią , a drugą zepsują . Pozdrawiam. :)
 • Zorion:))
  a wystarczyło tylko samo zdjęcie "tej żydówki" wkleić...:))))))) i panowie komentatorzy też by się nakręcili...;D

  ...te czarownice jednak muszą być w każdym domu coby co jakiś czas wstrząsło jakimś dziadem :))...myślę, ze nie jest to jakaś zła terapia szokowa:))

  ...ale na Krzysia jednak podziałało nie za korzystnie...trza weryfikować kiedy czarownica jest wskazana:))
 • @Nibiru 17:12:07
  a po co panu Wojtasowi biustonosz??? :))

  weź pod uwagę czynnik syndromu sztokholmskiego...okazałoby się, że bieda jednoczy, a wspólny wróg wytypowany byłby już po pierwszej dobie eksperymentu :D
 • Czarownice zrobili z niewinnych ludzi...
  Taką mordę jak na obrazku albo brzydszą ma... kościół katolicki ...
  Pedofil odprawiający msze czy zabójca a co tam.... kogo to obchodzi byle kasa się zgadzała....

  Zablokowali poczęcie ponad 5ooo osób.... blokując in vitro.... Taką mordę ma kościół, a czarownice są... czarujące.... Papież przyklepał tortury.... Kościół ma straszną m o r d ę bo twarz to on raczej stracił.... Diabeł się ubrał w ornat i ogonem na mszę dzwoni... tak mniej więcej wygląda kościół....
  Swoją drogą robienie czarownic to jest zajmująca rzecz, maluje się je przykleja patyczek i mamy czarownicę co nie xD.... niech dzieciaki się w to bawią to pewnie tuczy wyobraźnię.... Tyle że przy zasłoniętych oknach bo jak sąsiedzi katolicy się dowiedzą.... mogą wam pokazać tolerancję czy coś xD....
 • @Leon. 04:59:34
  Niech Cię Bóg błogosławi i ześle Ci więcej Wiary+Nadziei+Miłości. Obudź się jak najszybciej nawrócony, bo nie wiesz co czynisz biedny Człowieku... AMEN!
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:22:35
  "Nie mścisz się zwiędła różyczko tylko krytykujesz?
  Toż właśnie ta "krytyka", która pozbawiona jest wszelkiej racjonalności, świadczy o "zaczarowywaniu".
  Jędzowate usposobienie wyraźne jest choćby w twierdzeniu, że moje opracowania wskazujące wielkość i oryginalność myśli Wielkich Polaków, nazywasz, czarownico, antypolskimi wypocinami.
  Tylko ktoś przepojony nienawiścią do Polski i Polaków może coś takiego wymodzić. Jedynym wytłumaczeniem tej nienawiści są kompleksy związane z opuszczeniem kraju i przegranym życiu na obczyźnie, gdzie usprawiedliwieniem ma być rzekomo złe traktowanie kobiet w Polsce.
  A przecież to w Cywilizacji Polskiej kobieta jest i była partnerem, a nie osobą podległą. Prawa miała równe przy różnych obowiązkach.
  Jedynie te jędze, które nie wypełniały swych obowiązków traktowano stosownie. Ale one nie zasługują na miano kobiety (we współczesnym znaczeniu - bo dawniej trochę inaczej było) i nie przysługiwały im prawa kobiet.
  I akurat to nawiązuje do treści tej notki: te wynurzenia jędzy są jak chichot czarownicy, co i rusz zakłócający harmonię."

  Kłamiesz jak z nut. Ja zakłócam harmonię, ale to ty przyleciałeś tutaj wyzywając mnie od czarownic. I tak dalej, cały twój wpis jest mieszaniną kłamstw, obelg insynuacji i bredni.

  I ty, karle, wypowiadając się w ten sposób, chcesz kogokolwiek uczyć cywilizacji?

  Sądzisz, że ktokolwiek wierny tradycji polskiej cywilizacji nazwałby ciebie godnym miana mężczyzny?

  Chyba tylko twoja Ksantypa i to ze strachu, że ją znowu spierzesz, żeby jej wątroba gniła.

  Zdaje się, że ci już powiedziało kilka posób w dosadny sposób, żebyś się ode mnie odczepił, więc ja tego powtarzać nie będę. Jak chcesz mnie krytykować, to krytykuj moje wpisy, a nie ubliżaj mojej osobie. A jak się nudzisz w przerwach pomiędzy dyscyplinowaniem żony, to wsać ręce do kieszeni i pograj w palanta.
 • @Lotna 16:08:15 ZAWSZE ALE TO ZAWSZE AD MERITUM...
  ...Nigdy, przenigdy AD PERSONUM Panie Wojtas !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031