Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 1609 komentarzy

Zacznijmy budować Polskę od dołu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zacznijmy budować Polskę od dołu w atmosferze szacunku do braci naszych Polaków, ich pracy i prawa .

Nigdy na żadne władze Polacy nie mieli co liczyć, gdyż władze te nigdy nie były z nadania Polaków.

Ukraińcy zajmują nam miejsca pracy, EU straszy nas uchodźcami, obcy biznes w Polsce zachowuje się arogancko i jest nastawiony tylko i wyłącznie na eksploatowanie taniej siły roboczej i sprzedaż towarów bez zysku.

Polacy zostali obrabowani ze swojej własności, którą wypracowali po wojnie. Polacy zostali zmanipulowani przy użyciu nowoczesnych metod psychotechnicznych i skłóceni do stanu w jakim nigdy wcześniej nie byli. Za miedza palą się suche trawy stepów ukraińskich, od czasu do czasu polewane są benzyną, żeby utrzymać ogień potrzebny na właściwy czas, być może do podpalenia Polski .

Nie wolno nam Polakom dać się skłócić i podzielić, gdyż w stanie skłócenia jesteśmy bezradni jak bydło ubojowe. Tutaj na neon24 wszyscy wiedzą, ale trzeba innym braciom Polakom uświadamiać że nie ma żadnych podziałów między tak zwanymi partiami PO, PiS, PSL, SLD … i ch..j wie jakimi jeszcze, to są głowy wielogłowego smoka , który rozsiadł się nad Wisłą i zionie niezgodą i nienawiścią. To tylko deal , a żerowiskiem jest Polska czyli my Polacy, tak mniej więcej na pewno od 72 lat, a wcześniej też.

Te głowy już nas raz wciągnęły w walkę między komuną i solidarnością , i co? A no jedni zagrabili część polskiego majątku, drudzy „obrońcy” Polaków część majątku, resztę wysprzedano kolesiom z za granicy, a Polacy stali się tanią siłą roboczą w Polsce i parobkami w EU. Teraz chcą nas w manipulować w walkę o byt naszej ojczyzny, chcą nas podzielić na wschód i zachód, jak kurwa mapę pogody , albo wyniki sondaży wyborczych, PiS i PO. Już ostatni podział administracyjny był zrobiony pod tym kątem.

Za wszelką cenę nie możemy dać się wciągnąć w żadne spory między tak zwanymi siłami politycznymi, ponieważ żadna z nich nie reprezentuje interesów narodu polskiego. Musimy sami zacząć budować Polskę od dołu, bez telewizorów, bez podziałów na tych z PiS i PO, katolików i niewierzących itd. Jesteśmy dumnym narodem i mądrym, na każdym poziomie naszego życia podkreślajmy Polskość i nasze wzajemne braterskie więzi. Wszystko co nas chce skłócić nie pochodzi od nas Polaków i jest naszym wrogiem.

Jak odbudujemy wzajemne zaufanie tutaj na dole, to wtedy będziemy w stanie odebrać obcym nasza własność. Jest to możliwe , wymagać będzie zaangażowania każdego Polaka, który ma traktować Polaka jak brata a nie jak śmiecia . A tych co skłócają Polaków należy ogolić i dać wybór, albo z Polską albo won! Polska to nie teleturniej, kabaret, zawody sportowe, ani żadna tego typu atrakcja serwowana przez fachowców od socjotechniki, to trzeba uświadomić Polakom. Bo to jest Polska!

KOMENTARZE

 • Aby zatriumfowało zło, wystarczy, aby dobrzy nic nie robili.
  Wiem że chcesz dobrze ..ale to wołanie na puszczy . Oprócz chęci potrzebne są duże pieniądze . a tych podziałów nie da rady zasypać .
  U nas miłość bliźniego swego jest tak duża ... że gotowi się w swym uściski udusić . Numer z Wałęsą drugi raz nie przejdzie , a jak wiesz ten ruch wspierało miliony dolarów przyjaciół z błogosławieństwem kościółka .
  Bez tego wsparcia , ni chu chu . A ileż razy mamy się wyzwalać , i kto teraz ma być sponsorem .
  Przecież jesteśmy już wolni i demokratyczni , wiem.. nie lubisz telewizora stąd nie wiesz . Mówisz .. ,, Polaka, który ma traktować Polaka jak brata a nie jak śmiecia . A tych co skłócają Polaków należy ogolić i dać wybór, albo z Polską albo won!,,
  no a wcześniej było..
  Nie wolno nam Polakom dać się skłócić i podzielić, gdyż w stanie skłócenia jesteśmy bezradni jak bydło ubojowe. Tutaj na neon24 wszyscy wiedzą, ale trzeba innym braciom Polakom uświadamiać .

  Nie wiem skąd pomysł.. że wszyscy tu jesteśmy uświadomieni i braćmi .
  nie będę tu pisał personalnie , powiem ze mijasz się z prawdą .
  Cz da się ich ogolić tez wątpię , oni już są poza Polską .

  Zgadzam się z Tobą ,ze powinniśmy być w miarę jednością przynajmniej w pewnych kwestiach. Jest to jednak niemożliwe ..ci tam na górze skutecznie sączą jad nienawiści i to za nasze pieniądze .
  Za nasze pieniądze skutecznie zagłusza tych co im brużdżą .
  Paweł Piskorski siedzi już prawie rok ... demokratyczna władza jeszcze się nie zdecydowała co mu przykleić .

  Może to pesymizm ... myślę ze jednak warto robić to co Ty , jak to mówią kropla drąży skałę , a kto wie.. może przyjdzie czas że zjawi się ktoś kto nas zjednoczy .
 • Autor 5*, bo więcej się nie da
  Sięgnąłeś poziomu Sienkiewicza, Henryka Sienkiewicza.

  LEGENDA ŻEGLARSKA

  Był okręt, który zwał się "Purpura", tak wielki i silny, że się nie bał wichrów ani bałwanów, choćby najstraszniejszych.

  I płynął ciągle z rozpiętymi żaglami, wspinał się na spiętrzone wały, kruszył potężną piersią podwodne haki, na których rozbijały się inne statki - i płynął w dal, z żaglami w słońcu, tak szybko, że aż piana warczała

  mu po bokach, a za nim ciągnęła się szeroka i długa droga świetlista.

  - To pyszny statek! - mówili żeglarze z innych okrętów. - Rzekłbyś: lewiatan fale porze! A czasem pytali załogę "Purpury":

  - Hej, ludzie! dokąd jedziecie?

  - Dokąd wiatr żenie! - odpowiadali majtkowie. - Ostrożnie! tam wiry i skały!

  W odpowiedzi na przestrogę wiatr tylko odnosił słowa pieśni tak szumnej jak burza sama:

  Wesoło płyńmy, wesoło!

  Szczęśliwe było życie załogi na tym statku. Majtkowie, zaufani w jego wielkość i dzielność, drwili z niebezpieczeństw. Sroga panowała karność na innych okrętach, ale na "Purpurze" każdy robił, co chciał.

  Życie tam było ustawicznym świętem. Szczęśliwie przebyte burze i pokruszone skały zwiększyły jeszcze zaufanie. Nie ma (mówiono) takich raf ni takich burz, które by "Purpurę" rozbić mogły. Niech huragan przewraca morze - "Purpura" popłynie dalej.

  I "Purpura" płynęła istotnie, dumna, wspaniała. Przechodziły lata całe - a ona nie tylko sama zdawała się być niezłomną, ale ratowała jeszcze inne statki i przygarniała rozbitków na swój pokład.

  Ślepa wiara w jej siłę zwiększała się z dniem każdym w sercach załogi. Żeglarze zleniwieli w szczęściu i zapomnieli sztuki żeglarskiej. - "Purpura" sama popłynie - mówili. - Po co pracować, po co baczyć na statek, pilnować steru, masztów, żagli, lin? po co żyć w trudzie i pocie czoła, gdy statek, jak bóstwo - nieśmiertelny?

  Wesoło płyńmy, wesoło!

  I płynęli jeszcze długie lata. Aż wreszcie upływem czasu załoga zniewieściała zupełnie, zaniedbała obowiązków i nikt nie wiedział, że statek począł się psować. Słona woda przeżarła belki, potężne wiązania rozluźniły się, fale poobdzierały burty, maszty popróchniały, a żagle zetliły się na powietrzu.

  Wszelako głosy rozsądku poczęły się podnosić:

  - Strzeżcie się! - mówili niektórzy majtkowie.

  - Nic to! płyniemy z falą! - odpowiadała większość marynarzy.

  Tymczasem, pewnego razu, wybuchła taka burza, jakiej dotychczas nie bywało na morzu. Wichry zmieszały ocean z chmurami w jeden piekielny zamęt. Wstały słupy wodne i leciały z hukiem na "Purpurę", straszne, spienione, wrzące. Dopadłszy statku wbiły go aż na dno morza, potem rzuciły ku chmurom, potem zwaliły znów na dno. Pękły zwątlałe wiązania statku i nagle krzyk straszny rozległ się na pokładzie.

  - "Purpura" tonie!

  I "Purpura" tonęła naprawdę, a załoga, odwykła od trudów i żeglugi, nie wiedziała, jak ją ratować!

  Lecz po pierwszej chwili przerażenia wściekłość zawrzała w sercach, bo kochali jednak swój statek ci marynarze.

  Więc zerwali się wszyscy i poczęli bić z dział do wichrów i fal spienionych, a potem chwyciwszy, co kto miał pod ręką, poczęli chłostać morze, które chciało zatopić "Purpurę".

  Wspaniała była walka tej rozpaczy ludzkiej z tym żywiołem. Lecz fale były silniejsze od żeglarzy. Działa zalane umilkły. Olbrzymie wiry porwały wielu walczących i uniosły w odmęt wodny. Załoga zmniejszała się z każdą chwilą - ale walczyła jeszcze. Zalani, na wpół oślepli, pokryci górą pian, żeglarze walczyli do upadłego.

  Chwilami sił im brakło, ale po krótkim spoczynku znów zrywali się do walki.

  Na koniec ręce im opadły. Poczuli, że śmierć nadchodzi.

  I nastała chwila głuchej rozpaczy. I poglądali na się ci żeglarze jak obłąkani.

  Wtem te same głosy, które poprzednio ostrzegały już o niebezpieczeństwie, podniosły się znowu, silniejsze, tak silne, że ryk fal nie mógł ich zagłuszyć.

  Głosy te mówiły:

  - O, zaślepieni! Nie z dział wam bić do burzy, nie fale chłostać, ale statek naprawiać! Zstąpcie na dno. Tam pracujcie. "Purpura" jeszcze nie zginęła.

  Na owe słowa drgnęli ci na wpół umarli i rzucili się wszyscy na spód, i rozpoczęli pracę od spodu.

  I pracowali od rana do nocy, w trudzie i pocie czoła, chcąc dawną bezczynność i zaślepienie wynagrodzić...


  Pozdrawiam
 • @fabi 16:37:49
  Dzięk fabi za komentarz, lata swoje masz i wiesz co piszesz. To jest właśnie nasza siła, abyśmy się wzajemnie dostrzegali i doceniali.Możemy się trochę różnić , ale nigdy nie na szkodę narodu polskiego.

  pozdrawiam i miłego weekendu życzę.
 • @AgnieszkaS 18:24:35
  Dziękuje za budujący komentarz, od razu poznać się da naszą polską duszę.

  pozdrawiam:)
 • @roux 19:30:38
  roux jak zwykle na wysokości zadania jako Polak.
  Piękna legenda oddająca czas, tak właśnie mamy zaczynać: od spodu, od takich myśli,od takich wzorów i wzajemnego szacunku .

  pozdrawiam
 • @roux 19:30:38
  :)) A może skryć się w piramidkach Russella i czekać na kolejny armagedon?:))
 • nie uda się Zorion...
  ...nie uda się, ponieważ za mamonę Polak da się kupić...bądźmy realistami...
  ci mieszkający na tzw Ziemiach Odzyskanych (nie wszyscy oczywiście) widzieliby się w Reichu..gdyby zrobili na tych ziemiach plebiscyt w temacie przynależności wybraliby Reich...i eurosrebrniki...niestety

  rację masz w jednym, nie ulegać zasadzie "divide et impera"...ale to dopiero początek syzyfowej roboty...

  widzisz, ten tu komentujący u Ciebie przewielebny Roux chce skłócać na poziomie religijnym, bo pisze nie w swojej tematyce, tylko w tematyce swoich wrogów, czyli katoli, gdyby nie miał zamiaru do skłócania pisałby o swojej wierze...no ale ileż można sprzedawać fałsz...co nie?:))
 • @Zorion
  Tylko prawdziwa demokracja zjednoczy Polaków.
  Zacznijmy budować równowagę dla władzy, zgodnie z matematyczną dokładnością, 2+2=4
  IV RP musi mieć prawdziwą ordynację demokratyczną, która wybiera dokładną sumę senatorów i posłów, nie przypadkowe liczby 100 i 460 dla stałego układu manipulacji, pełną większością parlamentarzystów.
  Zamiast Narodowej Demokracji mamy Dyktaturę.
  Pozdrawiam
 • ...
  //Ukraińcy zajmują nam miejsca pracy//

  A polacy zajmuja miejsca pracy w uk.
  Brytyjczycy wyjezdzaja do australi, usa czy kanady...a bangladyjczycy do krajow polwyspu arabskiego...

  Kogo to wina?

  Tych co wyjezdzaja za praca, za lepszym, godniejszym bytem?

  Czy ktos to koordynuje celowo?  //EU straszy nas uchodźcami, //

  A uchodzcy czego chca?
  Nie chca lepszego zycia?
  Czy wszyscy chca gwalcic europejki, zabierac kase z benefitow i rozprzestrzeniac islam w imie allaha na jego chwale?  //obcy biznes w Polsce zachowuje się arogancko i jest nastawiony tylko i wyłącznie na eksploatowanie taniej siły roboczej i sprzedaż towarów bez zysku.//

  A co z wszystkimi polakami ktorzy zatrudniajac polakow widza w nich 'swoich murzynow' zeby bylo na kredyety za dom, samochod, wczasy i pozostale dodatki do zycia?


  //Polacy zostali obrabowani ze swojej własności, którą wypracowali po wojnie.//

  Z jakiej konkretnie wlasnosci?

  Mieszkan?

  Chodnikow?

  Budynkow uzytecznosci publicznej?

  Muzeow?

  Mowisz o duzych zakladach produkcyjnych, przemysle?

  Kiedy polacy go wspolposiadali?

  Jak bylo z rozkradaniem miejsc pracy podczas komuny szczegolnie w jego schylkowym okresie?


  // Polacy zostali zmanipulowani przy użyciu nowoczesnych metod psychotechnicznych i skłóceni do stanu w jakim nigdy wcześniej nie byli. //


  Zgadza sie, tylko jak daleko wiedzie ta krolicza nora?

  Czy udzial w wojsku, calowanie flagi, przysiegi, rytualy, szkolenia w zabijaniu 'wrogow', budowanie dumy z przelewania krwi, zlozony proces gloryfikacji postaw agresywnego postepowania, skojarzone w przebiegly sposob z propaganda mowiaca o pieknych chrzescijanksich tradycjach, wartosciach jakie nasz narod kultywuje to efekt metod psychotechnicznych, czy naturalna i wlasciwa postawa czlowieka?


  //Nie wolno nam Polakom dać się skłócić i podzielić, gdyż w stanie skłócenia jesteśmy bezradni jak bydło ubojowe. //

  Piekne pragnienie, tylko...czy proponujesz sie zbroic na potege, szkolic i czekaz z nozem w zebach na wroga?  //Tutaj na neon24 wszyscy wiedzą, ale trzeba innym braciom Polakom uświadamiać że nie ma żadnych podziałów między tak zwanymi partiami PO, PiS, PSL, SLD … i ch..j wie jakimi jeszcze, to są głowy wielogłowego smoka , który rozsiadł się nad Wisłą i zionie niezgodą i nienawiścią. //


  Wszyscy 'tutaj' wiedza, a ciagle sie dziela?
  Kazdy widzi gdzies wroga, i wspiera potworzone grupki, ktore daja sie napuszczac jedne na drugie...
  Samo wiedzenie jak jest to klucz do 'wygranej' - 'przetrwania'???

  //Te głowy już nas raz wciągnęły w walkę między komuną i solidarnością , i co?//

  I jajco?

  A nie wciagnely nas w wojny, zrywy, powstania?

  Dobre to bylo, czy nie?


  //A no jedni zagrabili część polskiego majątku, drudzy „obrońcy” Polaków część majątku, resztę wysprzedano kolesiom z za granicy, a Polacy stali się tanią siłą roboczą w Polsce i parobkami w EU. //

  Kiedy to ziemia w polsce i jej dobra nalezaly do zwyklych polakow, ze je zagrabiono?

  Kiedy ziemie w egpicie nalezaly do mas egipskich?


  Jestem ciekaw.


  // a Polacy stali się tanią siłą roboczą w Polsce i parobkami w EU.//

  A wczesniej byli panami u siebie, posiadali dworki, rozlegle ziemie, z dostepem do jezior, rzek, surowcow?

  Czy moze byli parobkami u swoich - 'silniejszych i sprytniejszych' a teraz, czesc rozproszyla sie pracowac u 'silniejszych i sprytniejszych' na wieksza skale...no i oczywiscie u zydow...?


  //Za wszelką cenę nie możemy dać się wciągnąć w żadne spory między tak zwanymi siłami politycznymi, ponieważ żadna z nich nie reprezentuje interesów narodu polskiego. //


  Jaki jest interes narodu polskiego, i co to znaczy 'interes'?

  Czy chodzi o dobrobyt calego narodu?

  Na czym chcesz go oprzec, w jaki sposob zrealizowac, i jaki jest tego szerszy, duchowy aspekt?

  Pytania moga byc, patetyczne, trywialne, ale sa pytaniami.


  //Musimy sami zacząć budować Polskę od dołu, bez telewizorów, bez podziałów na tych z PiS i PO, katolików i niewierzących itd.//

  Podaj pare pierwszych punktow co ma byc fundamentem, co budulcem a co spoiwem.  //Jesteśmy dumnym narodem i mądrym, na każdym poziomie naszego życia podkreślajmy Polskość i nasze wzajemne braterskie więzi. //


  Jestesmy dumnym narodem a ciagle zwracamy uwage co sie o nas mowi?
  Jestesmy madrym narodem a stalismy sie parobkami w swiecie, polska jest wyprzedana, ograbiona i jestesmy w niej niewolnikami systemu okupacyjnego?
  Lacza nas braterskie wiezi a mordujemy sie, podkladamy sobie swinie, donosimy na siebie, jestesmy zadrosni o wszystko i wszystkich, dorabiamy sie kosztem siebie nawzajem, podkladamy sobie nogi?

  Podkreslamy polskosc przez imprezy okolicznosciowe, flagi, szaliki, koszulki z 'polska walczy'...???

  To ma byc ten blask?


  : )))


  //Wszystko co nas chce skłócić nie pochodzi od nas Polaków i jest naszym wrogiem.//

  No tak, w usa wszystkiemu winni sa meksykanie, w uk, polscy imigranci, w rosji, zachodnie sily wplywu, w krajach arabskich - szatan z usa i europy, a w polsce - zydzi...

  Sami wkladaj nam pistolety do rak, kule do pistoletow i naparzaja nami nas i ich nami.
  Sami kupuja u siebie wspierajac siebie, smartfony, 'leki', narkotyki, prostytucje, pornografie, ledowe telewizorki, kredyty...
  Sami na siebie donosza, gwalca, morduja, kradna, oszukuja, donosza, wpadaja w szal zakupow, nienawidza...

  A my jestesmy tylko biednymi ofirami przywiazanymi lancuchami do lozek w psychiatryku, faszerowani narkotykiem...


  //Jak odbudujemy wzajemne zaufanie tutaj na dole, to wtedy będziemy w stanie odebrać obcym nasza własność.//

  Jak chcesz odbudowac zaufanie?
  Jak jusz sobie nawzajem ufasz, to jaki masz dalej plan dzialania?

  - Odbierasz 'im' co 'twoje'...

  CO i komu?


  //A tych co skłócają Polaków należy ogolić i dać wybór, albo z Polską albo won! //

  Beznadziejny z ciebie bylby lider, o nauczycielu wogole zapomnij.

  To jednak ten poziom ktory tobie przychodzi do glowy, ze sila mozna zmienic rzeczy na lepsze...ba na 'dobre'...?


  // Polska to nie teleturniej, kabaret, zawody sportowe, ani żadna tego typu atrakcja serwowana przez fachowców od socjotechniki, to trzeba uświadomić Polakom. Bo to jest Polska!//

  Wlasnie ze polska obecnie to teleturniej, kabaret, zawody sportowe i tego typu atrakcje, do ktorych mozna dodac gonitwe za materia za wszelka cene...wszelka.

  I polska niej jest w tym odosobniona, to dotyczy juz wiekszosci swiata...

  A ty chcesz zbawiac namiot - polska golac glowy tych ktorzy handluja narkotyakami dla ducha...

  Odpowiedz sobie na takie pytanie, jak to jest ze nas jest z 60 mln na swiecie, a nie mozemy poradzic sobie z kawalkiem ziemi ktora nazywamy polska a zydow jest kilkanascie milionow, z czego tylko maly procent kontroluje caly glob, realizujac plan dla ziemi pod auspicjami watykanu?

  A ty chceasz im golic glowy, to jest to twoje rozwiazanie problemu ktory ma uzdrowic nasz narod?

  Nawet gdyby oni byli glowka od szpilki, a ty siedzialbys w abramsie, wywrocil bys sie na niej, bo ona wie co robi, i dlaczego, a ty i reszta nie ma pojecia co sie dzieje i wlasciwie po co...

  Rozumiem ze chcesz dobrze.
  Wiem ze nie rozumiesz co to znaczy tylko sie tobie wydaje.
  Niby czujesz pod skora dobro, ale nie potrafisz tego przelozyc na na jezyk ideii.
  Jeszcze.
  Badz wytrwaly i szukaj zrozumienia tego:

  Na ziemi nigdy nie bylo i nie bedzie raju.
  Ziemia ma swoj charakter, jest on nieodzowny i celowy.
  Mozesz probowac miliardy razy rewolucji, wojen, restrukturyzacji, powstan, reform, a zawsze konczyc sie to bedzie dniem swistaka.
  Szalenstwem jest ciagle powtarzac ta sama czynnosc i oczekiwac innego wyniku.

  Ziarno po ziarnie ziemia 'spali ogniem oczysczenia' materie zamieniajac ja w energie.


  To nie jest nasz dom.
  Ziemia to kwarantanna.
  Jak chcesz ja ulepszac 'goleniem glow - rozlewem krwi' 'oboz przejsciowy, to jestes slepcem i nieslyszacym prowadzacym samego siebie i nasladowcow w kierunku otchlani...wtedy sie cofasz...
 • @trybeus 22:07:53 rozumiem, że boisz się zajrzeć do Biblii
  bo mógłbyś przeczytać o sobie,

  "Albowiem to przede wszystkim wiecie, że w dniach ostatnich przyjdą szydercy ze swoim szyderstwem postępujący według własnych pragnień, i mówiący : gdzie jest ta jego obiecana obecność '"
  (2Pt 3:3-4 NW )
 • @trybeus 22:17:00 bajka z morałem
  Rzeka zalała część wsi, ludzie zabrali psy i koty i zamieszkali w szkole. Reszta mieszkańców przynosiła im jedzenie i picie oraz środki czystości w takich ilościach, że trzeba było zrobić grafik zaopatrzenia. Utworzono straż obywatelską, która pilnowała zalanych, porzuconych domów (parę paczek śrutu z wiatrówki poszło na strzelanie do obcych pontonów).
  Ładna bajka? Ktoś powie, że ładna lecz jednak bajka.
  Tyle, że to nie jest bajka, ale kto w to uwierzy?
 • Autor
  Co chcemy jako Polacy osiagnac:
  1.Czy Polacy chca rzadzic swiatem,miec po 100 niewolnikow i posiadac na wlasnosc wszystkie dobra swiata-wtedy potrzebna jest nowa religia czyli talmud bis bo z mentalnoscia slowianska tego sie nie osiagnie.
  2.Czy Polacy nie chca dac sie wyzyskiwac,odbudowac kraj i zrobic go bezpiecznym.Znowu z mentalnoscia slowiansko-katolicka bedzie to niemozliwe bo przyzwalaja na okradanie,manipulowanie soba i daja sie sklucac oraz pragna paciorkow(dobr nowoczesnych)-znowu potrzebna jest nowa religia -wiara w polskiego pasterza.
  3.Czy Polacy chca zyc jak ludnosc europy zach. i Ameryki-chyba to jest najblizsze marzenia przecietnego Polaka-dlatego tak latwo daja sie wynarodawiac w pogoni za swiecidelkami i krotko-okresowej prosperity.
 • @Zorion
  Skoro Pan to wie i nawet chce pracować - to dlaczego Pan nie przyłączy się do kształtowania fundamentu Rzeczypospolitej - opartej na idei (teraz tak to można określić) Cywilizacji Polskiej?
  Bo na czym chce Pan oprzeć fundament odbudowywanej budowli?
 • @
  // A tych co skłócają Polaków należy ogolić i dać wybór, albo z Polską albo won! Polska to nie teleturniej, kabaret, zawody sportowe, ani żadna tego typu atrakcja serwowana przez fachowców od socjotechniki, to trzeba uświadomić Polakom. Bo to jest Polska!//

  http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/ixPktkqTURBXy9jNTdmYjVkYjkzODBmMjg1ZjM2MDJiMTBhNTJhZjZhYi5qcGVnk5UDAM0B4c0WgM0MqJMFzQMUzQG8lQfZMi9wdWxzY21zL01EQV8vMTQwYjFjZmU3ZjBhYzUyZWRjMDEwZDcwOTc4ZTg0YmUucG5nAMIA
 • @eonmark 23:10:33
  Polska to moja ojczyzna, aby była rajem, musimy zmienić system dyktatury trójki na system równowagi demokracji, liczbą czwór-władzy w nowej konstytucji.
  Prawdziwa równowaga Demokracji daje raj na ziemi, nie kwarantannę:)

  Pozdrawiam
 • Dobry pomysł
  Dobry pomysł, taki ruch pozytywistyczny od dołu. Ale teraz nikt nie ma szacunku dla drugiego, nie ma honoru i wiary jaką zaprzepaściła " Solidarność" robiąc z ruchu społecznego ruch SB i wywiadu wojskowego różnych państw.
  Dobrym przykładem jest Ruch Kukiza, który w krótkim czasie jest skłócony i się rozpada.
 • @thomx 08:54:17
  Samoobrona też była podana prostej dywersji, przez skłócenie, czy afery:)
 • @goodness 08:50:43
  Tak jest! Chata na czterech węgłach stoi. Bez udziału suwerena we władzy nie ma wolnego narodu.

  pozdr
 • Trybeus, pan Wojtas, mac, Arjanek, thomx
  Dziękuję za cenne komentarze, które dopiero muszę dokładnie przemyśleć.

  Tu nawet nie chodzi o pieniądze, kto chce żeby pieniądze stanowiły treść jego życia to jego sprawa. Chodzi o to że jest przyzwolenie społeczne żeby działa się chujnia, więc dzieje się chujnia. Polak nie płaci Polakowi za pracę, albo płaci mu połowę, a reszta na boku. Polak potrafi ze swoim szwagrem prawnikiem oszukać polski bank i ukraść pieniądze, które potem pracownicy muszą oddawać ze swoich poborów. Polak przełożony traktuje Polaka podwładnego w obcej firmie jak śmiecia, itd. I wiecie co ? Tym złodziejom, oszustom, degeneratom ludzie Polacy kłaniaja się na ulicy i mówią im dzień dobry, chociaż wiedza kto to jest. Jest akceptacja społeczna na degeneratów, to sa degeneraci. Chodzi o to aby od samego dołu przywracać normalność w stosunkach miedzy Polakami. Takiej tolerancji dla chujni to ja nie pamiętam. Mamy teraz duże możliwości, jest internet , portale społecznościowe tam można duzo zdziałać. Jak popatrzycie co tam ludzie na fb pokazują to 90% są śmieszne filmiki i jakaś sieczka. Ludzie mają chęci i możliwości, trzeba im tylko pokazać i wybudzać od psychomanipulacji z mediów. Wykluczać z życia społeczności degeneratów, podjudzaczy, konfidentów, złodziei, ludzi którzy chcą nas skłócać. Ich nie ma dużo, ale są aktywni a my dajemy się manipulować i wmawia się nam że są wszędzie.
  Tyle! pozdrawiam
 • @eonmark 23:10:33
  Dzięki za komentarz i szczegółową analizę. Ja piszę o tym co mnie boli i jak chciałbym żebyśmy my i nasze dzieci przeżywali tą kwarantannę.

  pozdrawiam
 • @Zorion 13:33:44
  //Polak nie płaci Polakowi za pracę, albo płaci mu połowę, a reszta na boku//

  jeśli nie "da reszty na boku", to złodziej z ZUS-u tą połowę chętnie przeżre...tutaj nie szedłbym tym tropem...Polak ma za zadanie nie dać się skubać w świetle prawa mamiony jakąś "emeryturą", której nie dostanie...

  nie widzę nic zdrożnego w dawaniu reszty na boku...kieruję się Biblią...w niej nic nie pisze o przymusowym odkładaniu składek na emeryturę, nie ma nic o Państwowej Inspekcji Pracy...jest jedna kardynalna zasada pracodawca chrześcijański nie może wstrzymywać zapłaty bo to jest grzech wołający o pomstę do nieba i to w zasadzie tyle...

  a chujnia, to się dzieje na szczeblach władzy, ryba psuje się zawsze od głowy...pozdr
 • @trybeus 21:47:27
  /kieruję się Biblią/
  a doczytałeś się o okradaniu pracowników?
 • @roux 21:49:28
  ...ale okradać świadków jehowy można:)))...cieszysz się ze sprzedaży Betel? A praca w Nadarzynie jest "ozusowiona"?:))hę?

  a wiem... Towarzystwo Strażnica to spółka akcyjna, więc wszystko idzie tip top:))

  poniżej przykład jak to "pionier" przytulił majątek współbrata:))a może tylko pożyczył ten majątek?:))

  http://jedrusiowy53.blog.onet.pl/2016/01/16/przejecie-dobr-doczesnych-czlonka-organizacji-swiadkow-jehowy/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031