Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 1609 komentarzy

neon 2017 -wybudzenie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pewnego dnia synowie dawnych niewolników i synowie dawnych właścicieli ziemi… Tej Ziemi, nie będą mogli zasiąść razem przy braterskim stole.

Siedzisz przed kompem, neon 24, lecisz po postach , szukasz, przeskakujesz, piszesz, odpowiadasz, NATO, Rosja, Kosiur walczy z biskupem , Nikander z plutonem egzekucyjnym , wojna, Syria, Polska, Białas z kotem, przeskakujesz, Huski czyści pistolet, Trump, Żydzi, Helena zrywa kwiaty, wklejasz, wiosna, Jeznach przy kaloryferze i znowu Syria, samoloty, ISIS, wojna,Ukraina, Tryb w kamperze , odpowiadasz, Wkurwiony z kobietą, Repsol z dzienniczkiem, atak, Polska, Aquarius z miernikiem , wiosna, szukasz, Katana patrzy na mapę, roux przemyśla, wklejasz, Polska, krajobraz, wiosna, noc, zimno…

Obudziłeś się z dziwnym poczuciem otaczającego cię „zła”. Masz wrażenie, że ktoś uciska twoją klatkę piersiową, że ciężko ci oddychać. Nie możesz się poruszyć ani wydać z siebie żadnego dźwięku. Wpadasz w panikę, jesteś przerażony, widzisz dziwne postacie poruszające się wokół ciebie i słyszysz dziwne głosy . Masz porażone mięśnie, z jednoczesnym zachowaniem pełnej świadomości, przyspieszony rytm serca, panika, przerażenie, ogromny strach. Jedyne mięśnie, nad którymi zachowujesz kontrolę to mięśnie oddechowe. Wykonuj więc szybkie wdechy i wydechy może się wybudzisz. Wybudziłeś się ! Żyjesz!

To jeszcze nie jest rzeczywistość, to był tylko opis paraliżu sennego. Z takiego podobnego paraliżu cały naród polski musi się wybudzić. Ilość świadomych wybudzonych Polaków jest mała , reszta to nasi bracia w stanie snu. Naszym celem ma być odnalezienie się i wybudzenie braci naszych .Wybudzać należy najbliższych, znajomych, kolegów z pracy, to ma być piramida wybudzania.

Żaden naród świata nie dokonał tego czego Polacy w ciągu 30 lat po wojnie, a mogli jeszcze więcej gdyby nie wrogowie nasi. To co wypracowali nasi dziadkowie i ojcowie zostało rozgrabione, rozdane obcym za bezwartościowe papierki z obrazkami. Papierki z obrazkami, które rozwinęły konsumpcjonizm i zachwiały systemem wartości narodu. Wrogowie narodu polskiego zrobili z nas parobków europy, wyrobników i wolnych najmitów. A teraz na naszej ziemi, Tej Ziemi i w naszych fabrykach podstępnie ukradzionych robią z nas mówiący inwentarz w systemie Lean Manufacturing .Chwilowy zysk, chwilowe korzyści, wiatr rozwiewający papierki z obrazkami i krzywda ogłupianych z premedytacją Polaków.

Chcą abyśmy walczyli o miejsca pracy z Ukraińcami i straszą nas arabami, tak nas traktuje wataha żyjąca z pracy Polaków od końca wojny. Jedno jest pewne z watahą Polski nie da się stworzyć, oni uzurpują sobie prawo do wszystkiego co polskie, nawet do naszego życia.

I had a dream, że Polacy się odnaleźli i zrzucili z piersi karłowatego diabła i wszystko wróciło do normalności naturalnej. Wrócił szacunek człowieka do człowieka, szacunek dla pracy, życia ludzkiego i natury. Nie zniewalaliśmy się pieniądzem, a lichwa była zabroniona. Prawda nie kłamstwo była naszym środowiskiem, kłamstwo było napiętnowane i wywlekane na światło dzienne.

I had a dream, iż pewnego dnia synowie dawnych niewolników i synowie dawnych właścicieli Ziemi… Tej Ziemi, nie będą mogli zasiąść razem przy braterskim stole , gdyż to już było i doprowadziło do niegodziwości wielkich względem dziedziców.

I watahę widziałem potężną i wygłodzoną w jaskiniach Kaukazu pożerającą się wzajemnie, gdyż zostanie wataha wygnana na ziemie przodków swoich.

KOMENTARZE

 • Autor
  "Ucisz wściekłego człowieka miłością. Ucisz człowieka ze złymi intencjami życzliwością. Ucisz skąpca hojnością. Ucisz kłamcę prawdą. Budda.

  Pozdrawiam.
 • Autor, witaj;
  Uderzyłeś w górne tony, niepokój jakiś taki mógłby się udzielić, precyzyjny opis dekadencji. 5*

  Pozdrawiam
 • @roux 21:11:43
  Niepokój jest, gdyż uczestniczę w tym o czym piszę. Nigdzie tego nie przeczytałem i z niczego nie skopiowałem.
  thx for 5

  pozdrawiam
 • @Katana 20:54:20
  To się nazywa człowieczeństwo!

  pozdrawiam
 • @Zorion 21:51:58
  /Nigdzie tego nie przeczytałem/
  to się czuje, jesteś w 100% autentyczny ;-)

  BTW
  a ten obraz czyj?
 • @roux 22:47:53
  Nie wiem kto to namalował, ale sadząc po stylu to raczej nie będzie miał roszczeń. My żyjemy roux....reszta w glebie, workach foliowych i kaplicach cmentarnych. Jutro też będą pogrzeby " władców" świata.

  pozdr
 • Trafnie ujęta rzeczywistość.
  Żyjemy w parchatych czasach, gdzie papież poucza, że trzeba się wsłuchiwać w drugiego człowieka (nie Boga) i iść niczym ten ślepy niosący kulawego. Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną- a jakże jest złoty cielec tj. pieniądz i to nie złoty ale papierowy, fałszywy, wart tyle ile papier tusz i praca nad drukiem. Za ten papier oszuści przejmują dobra należące do ludzi, czynią ich niewolnikami, kupują dosłownie całe państwa. I to nie na podstawie jakiejś umowy społecznej ale podstępem i za ten papier. Myślę, że prędzej aniżeli to wybudzenie nastąpi jakiś kataklizm. Zbyt wiele lemingów żyje na tym świecie i armia się powiększa. Oszust nie chce być zdemaskowany, toteż pierze mózgi kolejnej "populacji" od przysłowiowej kołyski nie szczędząc drukowanego papieru. Nie dopuści też do władzy człowieka większego formatu moralnego. Karły żądne władzy, blichtru i papieru-posłuszne oszustowi stale są stawiane na najwyższe stołki. Pobożni wyczekują Antychrysta, ale on już jest, rządzi tym światem i prowadzi do upadku.
 • Wybudzenie, czy myślenie na neon24.pl
  Trafnie jest opisane działanie blogerów. Każdy ma swój ulubiony temat.
  Lecz, Wszyscy jeden wspólny wstydliwy temat, ze wstydem omijają ten oksymoron.

  Równowaga konstytucyjna trójki, gwarantuje 100% dyktaturę tzw. "Większości Parlamentarzystów", a prawdziwa demokracja wynika z rzeczywistej równowagi.

  Już dawno, porządek wynikający z systemu trójki, skutecznie blokuje czwarty głos ludu, czyli głos prawdziwej demokracji.

  Może, dogmat czterech stron świata i rewolucja cyfrowa zatrzyma oksymoron konstytucji i niewolnictwo trojan? :)
 • @Zorion 23:03:16
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Nocna_mara_(obraz)

  To chyba bloger bjes tam się zabawia bo go tu coś nie widać ostatnio, a szkoda bo to bardzo dobry bloger.
  http://bjes.neon24.pl/
  Może poszedł szukać ciągu dalszego gdzieś... Cóż - takie motto ;-)
 • @Katana 10:56:00
  Źle wkleiło... się ;-)
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Nocna_mara_(obraz)

  Jak znowu się nie da to z tego można obczaić:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Johann_Heinrich_F%C3%BCssli
 • @Katana 10:59:46
  Dzięki za info

  Pozdrawiam
 • @wercia 09:23:28
  Wspaniałe naturalne myślenie, jak pisałem musimy się odnaleźć.

  pozdrawiam serdecznie
 • @goodness 09:50:44
  Wybudzenie i myślenie! Jest tu wielu wspaniałych ludzi Słowian Polaków, którzy życie by oddali za naród polski , to się czuje.

  pozdrawiam
 • :))
  //Tryb w kamperze//

  nie w kamperze tylko walczy w ogrodzie z krzakami, coby ogród doprowadzić do porządku:))...to wspaniały sposób na przebudzenie:))
  tak w zasadzie to miałem taki paraliż senny swego czasu, chyba z biegiem czasu można się uodpornić i zdystansować, coby nie sfiksować...pozdr
 • @goodness 09:50:44
  //Lecz, Wszyscy jeden wspólny wstydliwy temat, ze wstydem omijają ten oksymoron.//

  No, no... Wypraszam sobie... ;-)
  Szwajcarią to my nie będziemy... Chyba, że masz jakiś pomysł jak zdobyć demokrację...?
 • @Katana 15:18:09
  Pomysł jest prosty. Musimy załatać dziurę w systemie polskiej demokracji. Nikt za Nas tego nie zrobi.
  Mamy wielką dziurę w systemie polskiej demokracji, trochę większą niż w serze szwajcarskim wszystkie razem.
  Brak czwartego głosu ludu w stanowieniu demokracji, to puste miejsce na 25%, czyli wielka dziura, której miby nikt nie widzi.
  Pozdrawiam
 • @Zorion 13:41:51
  Wielka siła obłudy, przez wieki odbiera życie Polaków.

  Wierzyć w Wolną Polskę, bez głosu Polaków to niemożliwe.

  Pozdrawiam
 • @goodness 15:56:12
  //Pomysł jest prosty. Musimy załatać dziurę w systemie polskiej demokracji. Nikt za Nas tego nie zrobi.//

  To już mówiłeś... Dobra. Siedzę teraz w domu - mam trochę czasu - ...
  Co powinienem robić by łatać tę dziurę?
 • @trybeus 14:28:18
  To dobrze że Waszmość ramie do fechtunku sposobisz, jako ze krzaków do wycięcia całe połacie. Jakbym był z tych co to brata swojego na śmierć okupantowi wydali , to bym powiedział czekajmy! może jakiś niemiec lub inny arab krzaki wytnie. Ale ja Słowianin - arystokrata wśród narodów , mówię sami wytnijmy krzaki, gdyż to nasz ogródek , nasza siekiera i nasza kobieta w domu czeka z obiadem na nas .

  miłego weekendu;)
 • @Katana 17:09:48
  Co powinienem robić by łatać tę dziurę?

  Na początek, musimy zrobić cyfrową siatkę na cztery części.

  Jest to bardzo trudne zadanie, ponieważ konstytucja i jej strażnicy zrobią wszystko aby utrzymać stary bałagan.
 • autor
  ... nie wysilaj się, ten portal to już kolejne żydowski gniazdo ... A.H. miał rację ...!
 • @Drab61 19:14:00
  Thx. Nie jestem kretynem.

  Pozdr

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031