Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
78 postów 1395 komentarzy

Europie nie wolno zapominać

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Europie nie wolno zapominać o poświęceniu Rosji w czasie II Wojny Światowej.

Marine Le Pen ostro krytykuje sankcje EU nałożone na Rosję i przyrzeka nie zapomnieć o poświęceniu Rosji w czasie II Wojny Światowej.

Marine Le Pen ostro zaatakowała EU za „ wydanie rozkazu” Europie o zapomnieniu poświęcenia Rosji w czasie II Wojny Światowej. Liderka Frontu Narodowego stwierdziła że był czas „ ochrony Rosji dla dobra kontynentu europejskiego”, ostro oceniła decyzję Hollanda o zerwaniu kontraktu dotyczącego sprzedaży Mistrali w związku z konfliktem na Ukrainie.

Takie stanowisko zbiega się to z momentem gdy liderzy tacy jak Donald Trump wyrażają pragnienie polepszenia stosunków z Rosją – i wystrzegania się ruchów globalistycznych, jak ruch europejski z typową anty- rosyjską propagandą.

Le Pen powiedziała:” Podczas ostatniej wojny Rosja zapłaciła kolosalną cenę”

“ 25 milionów  Rosjan i ludzi innych narodowości z obszaru Związku Radzieckiego zapłaciło najwyższą cenę za naszą wolność.”

“ Nie każdy zapłacił taką cenę, i Francja tego nie zapomni, nawet gdyby EU wydała rozkaz zapomnieć ”

“ Rosja została źle potraktowana przez EU i była źle potraktowana przez Francję w ostatnim czasie”

“ Ubolewamy nad odmową naszych zobowiązań, kiedy ulegliśmy presji zagranicznej i zerwaliśmy kontrakt na Mistrale”

Skrajnie prawicowi działacze określili jej zaangażowanie do współpracy z Rosją jako końcowe podkreślenie jej programu, które być może pozwoli jej na objęcie urzędu prezydenta Francji.

Dodała również: ”Francja musi pracować nad bezpieczeństwem Rosji dla dobra całego kontynentu europejskiego, nie dlatego że taki jest rozkaz światowy, ale dlatego że tego wymaga interes Europy”

Powiedziane to zostało po tym jak Le Pen pochwaliła „ powstanie” ruchów populistycznych przeciwko EU , jak również Brexit i Donalda Trumpa. Liderka Frontu Narodowego powiedziała że nagły wzrost popularności „ narodowej wolności” jest znakiem wzrostu nastrojów anty-EU.

Powiedziała:” Widzimy powoli koniec imperiów i zwycięstwo państw narodowych”

“ Obecny ruch powrotu do takich polityk jest wynikiem sił które zawsze były dostrzegalne i żywe- interes narodów i dążenie do wolności”

Le Pen określiła EU jako” instytucję totalitarną” i obiecała uwolnić Francję z jarzma europejskiej biurokracji.

http://www.express.co.uk/news/world/771973/Marine-Le-Pen-European-Union-Russia-WW2-French-Presidential-Election-Ukraine-Putin

KOMENTARZE

  • bryndza z tej Lepen
    Dwuznaczne cytaty. Dupołwaz do putinowskich 4 liter i gloryfikator europy ojczyzn. Danina krwi Związku Radzieckiego którego gloryfikuje car Putin i totalitaryzm Związku Socjalistycznych Republik Europejskich. Pani Lepen ma kuku na muniu. Jak kopnęła w tyłek ojca to zaczęła wygłaszać takie głupoty że żal to czytać.

    Francji pomóc może tylko porządny islamski radykał jako prezydent. Raz dwa zrobi w tym kraju szariacki porządek i skończy się ta haniebna rewolucja antyfrancuska.
  • Jakby tu dowalić Rosji i Putinowi?
    Czekamy na Talbota...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031