Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
73 posty 1323 komentarze

Azyl na Węgrzech

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przybywajcie do nas prześladowani i udręczeni .

Węgry oferują azyl. Węgierski premier Viktor Orban oświadczył w przemówieniu podsumowującym miniony rok, że na Węgrzech chętnie przyjęci zostaną obywatele państw zachodnich, którzy uciekną przed liberalizmem, poprawnością polityczną i bezbożnością – odnotowuje agencja dpa. –

Tych prawdziwych uchodźców naturalnie przyjmiemy. Ci przerażeni niemieccy, holenderscy, francuscy, włoscy politycy i dziennikarze, ci chrześcijanie zmuszeni do opuszczenia ojczyzny, którzy swoją Europę stracili we własnej ojczyźnie, znajdą ją z powrotem u nas – mówił Orban.

Węgierski premier napiętnował w swym wystąpieniu liberalne media i organizacje obrońców praw człowieka. Zarzucił im, że tworzą „otaczającą świat sieć”, by „dostarczyć” do Europy „setki tysięcy migrantów”. Według Orbana, w ten sposób „te siły” chcą zniszczyć tradycyjne państwa narodowe.

Ponadto Orban stwierdził, że Węgrzy powinni spodziewać się pięciu międzynarodowych uderzeń w ich kraj.

Zdaniem Orbana, Unia Europejska będzie się sprzeciwiać obniżeniu przez Węgry opłat za media, gdyż chce „centralnego regulowania zamiast niezależnej polityki cen energii w poszczególnych państwach”, i wprowadzeniu systemu zatrzymywania nielegalnych imigrantów do czasu rozstrzygnięcia ich wniosków o azyl.

Jak wskazał, Węgry będą też musiały walczyć ze wzmożoną aktywnością organizacji międzynarodowych i próbami wpływania na sytuację w kraju z zagranicy. – W coraz większej liczbie państw, także u nas, w dodatku przed wyborami (parlamentarnymi) w 2018 r., problemem jest to, że potajemnie próbuje się wpłynąć za pomocą zagranicznych pieniędzy na politykę węgierską – powiedział.

Wspomniał w tym kontekście o „rozciągającym się ponad granicami imperium George’a Sorosa”. Ostatnie dwie strefy, w których Orban spodziewa się „ataków”, to utrzymanie polityki podatkowej i polityki tworzenia miejsc pracy wśród kompetencji państw narodowych.- wykorzystano fragmenty tekstu K. Lis

KOMENTARZE

  • Kiedyś nasi uchodzili na Francję i na Anglię, ale nie było fajnie.
    Nasze pokolenie, widocznie, będzie się dekować u Bratanków. Zawsze to dobrze mieć bezpieczną melinę na Europie. Po co tam się po świecie błąkać, po tych Amerykach i Kiwilandach, wśród dzikich indianerów, pająków ptaszników i nieludzkiej fauny i flory.

    A u Bratanków spokój, ciepła zupa gulaszowa, papryczki kolorowe na słońcu dojrzewają, palacinki na obiad serwują, dziewuchy normalne i wesołe, nie jakieś tam pindy zachodnie i głupie i drapieżne. My tu damy na Mszę za pana Orbana, niech mu się dobrze wiedzie. Sam się biedaczek na caluchnej Europie ostał, reszta kasty politycznej to już żenuła, hańba, rzydy i syfilis.

    Język ino mają tam u Bratanków dziwny. Ciężko się będzie przestawić, ale może zrobią jakieś darmowe kursa. W każdem razie, dobrze, że baza jest, nowy nasz matecznik, miejsce ostatecznej naszej ucieczki.
  • U nas jest lepiej,
    bo przygarnięci w średniowieczu żydzi udają Polaków a mieszkańców israela bonusujemy Polskimi emeryturami.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031