Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
73 posty 1323 komentarze

Francuski wind of changes

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawe skrzydło zaczyna się rozwijać nad Europą: Populiści nabierają sił w Szwecji i Czechach, rosną na fali popularności Marine Le Pen.

Skrajnie prawicowe partie w Szwecji i Czechach zaczynają piąć się w górę w sondażach wyborczych w tym tygodniu, jest to rezultat rosnącej przewagi Le Pen w sondażach przedwyborczych we Francji.

Nacjonaliści w Republice Czeskiej zanotowali rekordowy poziom popularności w jednym z sondaży , również eurosceptycy we Włoszech kontynuują marsz na szczyt.

Wyniki sondaży opublikowane w tym tygodniu dostarczyły watpliwych  dowodów na to ze ogarniająca Europę fala rewolucji populistycznej traci na sile w konfrontacji z rządzącymi partiami jak CDU Angeli Merkel.

Wyniki pojawiły się gdy Parlament Europejski zaproponował zwiększenie funduszy z budżetu EU na „ blokowanie populizmu”, twierdząc że trend w kierunku nacjonalizmu grozi rozdarciem bloku od zewnątrz .

W Czechach , które skupiły się w walce z Brukselą w kwestii kwot imigrantów, skrajnie prawicowa Wolność i Bezpośrednia Demokracja ( SPD) zanotowała rekordowy wzrost Partia ta zebrała 8% w badaniach przeprowadzonym przez Medea, zajmując czwarte miejsce daleko za pro Brukselską ANO, która prowadzi z 28% przewagą.

W Szwecji nacjonalistyczna partia Szwedzcy Demokraci wykazuje tendencje wzrostową i wspięła się na 17% poparcia w sondażach Sifo. Partia ta jest na trzecim miejscu w kraju, w którym wybory odbędą się w 2018 roku. Partia ciągle odrabia straty i dąży do wyniku z listopada gdy osiągnęła 25% poparcie.

W tym samym badaniu Partia Centrum , pro- uchodźczy ruch, uzyskał 12% pomimo problemów z imigrantami, jest to najwyższy wynik od 1982 roku. Ostatnie sondaże z Włoch pokazały ze eurosceptyczna Five Star Movement ciągle idzie łeb w łeb z rządzącymi socjalistami mają obie po 30 % każda.

Liderka skrajnej prawicy we Francji w sondażach przedwyborczych zanotowała poparcie 26%, jej najgroźniejszy rywal Marcon 21% , podczas gdy  Francois Fillon zanotował tylko 18% poparcie .

Jej kampania zyskała na pędzie dzięki programowi anty-imigracyjnemu, wiązaniu globalizmu z bezrobociem i parciu na strukturę narodową Francji. Wyraźnie, sondaże nadal wskazują na zwycięstwo Le Pen w pierwszej rundzie wyborów prezydenckich we Francji. Jednak w drugiej rundzie może nie być najlepsza.

http://www.express.co.uk/news/politics/765628/Far-right-populists-gain-Sweden-Czech-Republic-Le-Pen-lead

KOMENTARZE

 • @
  Cyt://Prawe skrzydło zaczyna się rozwijać nad Europą: Populiści nabierają sił w Szwecji i Czechach, rosną na fali popularności Marine Le Pen.//

  Nie ma się co łudzić, Le Pen nie ma nawet w planach usunięcia (chociaż ma takie prawo) nielegalnych imigrantów. Trump już ma problemy sądowe z ich usunięciem, co pewnie było wcześniej już wiadome. Polska nie musi, ale Kaczyński bardzo chce zrobić z miliona Ukraińców prawdziwych "Polaków" i płacić 500+ za ich dzieci. Tak więc nic nie zastopuje procesu globalizacji.
 • @Arjanek 14:31:46
  NIC?
  Zapominasz o "zwykłych ludziach" w "opcji niemieckiej"...
  Tam JUŻ palą ośrodki dla "uchodźców", na razie (!) bez "zawartości"...

  Korsarz pisał o ciapakach w Sopocie...
  A gdyby dostawali ŁOMOT codziennie? :)
  Długo by posiedzieli?
 • @laurentp 15:07:58
  Cyt://NIC?//

  Nic, bo w Germanii pilnuje praw imigrantów niezwyciężona armia USraela, a teraz Ukraińcy w Polsce też mogą czuć się bezpiecznie, bo ich praw będzie także pilnowała niezwyciężona armia USraela, po to tu przybyli.
 • @Arjanek 14:31:46
  //ale Kaczyński bardzo chce zrobić z miliona Ukraińców prawdziwych "Polaków" i płacić 500+ za ich dzieci.//

  Nie wykluczone że będzie musiał przejąć około 800 000 Polaków z UK , bo może być różnie, Oni mogą nie mieć sentymentów, zwłaszcza że UE grozi Brytanii potężnymi kosztami wychodzenia z Unii.

  pozdr.
 • @
  Od czasu powstania Nowego Ekranu czytam tutaj, że „rewolucja partii narodowo-prawicowych” miała wyjść z Polski.
  Tymczasem, ostatnia nadzieja, czyli Komitet Wyborczy na czele z Grzegorzem Braunem został skrytykowany przez Polaków, którzy nie potrafią odciąć się od liberalizmu.
  (Leniwą) pozycją Polaków jest „poczekamy, zobaczymy” do czasu, aż inni, a zwłaszcza Amerykanie, zrobią to za nas. A potem, jak zwykle, będą narzekać i kłócić się ze sobą.
 • @Zdzich 19:08:11
  Media Panie Zdzichu, kto ma media ten rządzi i kreuje postawy, te patriotyczne też. Panie Zdzichu Polacy są kierowani na patriotyzm sportowy, ci patrioci maja na twarzach wymalowany patriotyzm. Tu nie chodzi o ilość ale o jakość. Chodzi o to aby świadomi Polacy przejęli władzę w kraju, niestety, lub na szczęście część Polaków o mentalu konsumpcyjnym ma służyć do pracy, ale godnej pracy za godne pieniądze i być traktowana z szacunkiem. Gdyż być może przyszłe polskie elity z nich powstaną, z tej właśnie zbałamuconej części narodu polskiego.

  pozdrawiam
 • @Zorion 19:55:33
  Mam nadzieje, że kiedyś do tego dojdzie.
  Tymczasem jednak polska rzeczywistość zgodna jest ze spostrzeżeniem gen. Eisenhower'a: „Gdzie dwóch Polaków, tam trzy partie polityczne”.
  Do tego doszedł wygodny fotel i piwko ..
 • @Zdzich 20:16:27
  Nie Zdzichu! Nikt za nas tego nie zrobi.
  Zdzichu Ty wiesz ze nadchodzi czas że trzeba się będzie określić ..TAK/NIE
  Wiesz o czym piszę .

  pzdr.
 • Francja zaczela upadac od rewolucji francuskiej jak katolikow gotowali
  zywcem.Wandea.Pozniej stracili w czasie 1 wojny swiatowej nalepsze geny meskie.To co teraz jest to pomiot przyglupow wiejskich co nie potrafili trzymac karabinu.Szkoda.Taki piekny kraj, taka wielka kultura przeszla.Pracowalem w USA przez 35 lat jako inzynier mechanik, projektujac maszyny do produkcji aut.Dla Niemcow , dla USA, dla Japonczykow.Nigdy nie stosowalem francuskich komponentow bo za drogie i gorsze.Jakkolwiek Francja wymusila caly swiat do stosowania ich programu komputerowego do rysowania:CATIA.Ten program jest tak skomplikowany, ze zpowolnil rysowanie maszyn 3 razy w stosunku do rysowania olowkiem.Wynalazca tego programu byl matematyk a nie inzynier.Tyle czasu przez to zmarnowalem.Chcialbym miec te stracone pieniadze .Teraz kobieta ma odrodzic Francje? A gdzie meskie jaja sie pytam?
 • @staszek kieliszek 04:04:20
  Marine ma jaja po ojcu Jean-Marie Le Pen.
  Wspaniały gość! Ulubieniec Francuzów, znienawidzony przez żydo-komunę.
  Soros i Departament Stanu USA wali milliony $$ aby zablokować Marine.
 • @Zorion
  Węgry oferują azyl. Węgierski premier Viktor Orban oświadczył w piątek w przemówieniu podsumowującym miniony rok, że na Węgrzech chętnie przyjęci zostaną obywatele państw zachodnich, którzy uciekną przed liberalizmem, poprawnością polityczną i bezbożnością – odnotowuje agencja dpa. – Tych prawdziwych uchodźców naturalnie przyjmiemy. Ci przerażeni niemieccy, holenderscy, francuscy, włoscy politycy i dziennikarze, ci chrześcijanie zmuszeni do opuszczenia ojczyzny, którzy swoją Europę stracili we własnej ojczyźnie, znajdą ją z powrotem u nas – mówił Orban.
  Węgierski premier napiętnował w swym wystąpieniu liberalne media i organizacje obrońców praw człowieka. Zarzucił im, że tworzą „otaczającą świat sieć”, by „dostarczyć” do Europy „setki tysięcy migrantów”. Według Orbana, w ten sposób „te siły” chcą zniszczyć tradycyjne państwa narodowe. Ponadto Orban stwierdził, że Węgrzy powinni spodziewać się pięciu międzynarodowych uderzeń w ich kraj. Zdaniem Orbana, Unia Europejska będzie się sprzeciwiać obniżeniu przez Węgry opłat za media, gdyż chce „centralnego regulowania zamiast niezależnej polityki cen energii w poszczególnych państwach”, i wprowadzeniu systemu zatrzymywania nielegalnych imigrantów do czasu rozstrzygnięcia ich wniosków o azyl. Jak wskazał, Węgry będą też musiały walczyć ze wzmożoną aktywnością organizacji międzynarodowych i próbami wpływania na sytuację w kraju z zagranicy. – W coraz większej liczbie państw, także u nas, w dodatku przed wyborami (parlamentarnymi) w 2018 r., problemem jest to, że potajemnie próbuje się wpłynąć za pomocą zagranicznych pieniędzy na politykę węgierską – powiedział. Wspomniał w tym kontekście o „rozciągającym się ponad granicami imperium George’a Sorosa”. Ostatnie dwie strefy, w których Orban spodziewa się „ataków”, to utrzymanie polityki podatkowej i polityki tworzenia miejsc pracy wśród kompetencji państw narodowych.

  Artykuł opublikowany na stronie: http://www.naszdziennik.pl/swiat/176105,wegry-oferuja-azyl.html
 • @Zorion
  Wszystko wskazuje na to, że kanclerz Niemiec Angeli Merkel za mało jest niepokojów społecznych. Chce ona sprowadzić do Niemiec jeszcze co najmniej 12 mln muzułmańskich imigrantów. 10 maja 2016 r. Patrick Calvar, szef francuskiej wewnętrznej służby wywiadowczej DGSI powiedział, że Państwo Islamskie używa dróg migracyjnych przez Bałkany, aby wprowadzić dżihadystów do Europy. Co na to kanclerz Angela Merkel? Otóż uważa, że każda próba powstrzymania tego byłaby poczytana jako „islamofobia” [!!!]. „Czy oni niczego się nie nauczyli? Rząd Merkel ‚ma nadzieję sprowadzić do Niemiec 12 mln migrantów’” napisał Siobhan Mc Fadyen w dzienniku „Express” 10 lutego 2017 roku. Otóż Angela Merkel wprawdzie przeforsowała zmianę prawa upraszczającą procedury deportacji podobnie zresztą, jak i nałożyła zakaz wpuszczania uchodźców, ale nie zamierza na zawsze zamykać im niemieckich granic. Dotknięta falą potężnej krytyki kanclerz Niemiec uniemożliwiła wjazd do kraju rodzinom 3 mln muzułmanów, którzy przybyli do Niemiec w czasie kryzysu migracyjnego, a tym samym dołączenie do ich krewnych. Zakaz, który odnosi się również do kobiet i dzieci oraz starszych krewnych uchodźców z targanych wojnami krajów został wprowadzony na dwa lata po tym, jak ujawniono, że kryzys uchodźczy tylko w tym roku będzie kosztował w przeliczeniu na funty 37 miliardów. Kilka dni potem Bundestag przegłosował, aby przyspieszyć procedury deportacji i obowiązkowego pobierania odcisków palców, jednocześnie jednak deputowani podkreślali, że kraj potrzebuje dodatkowo 300 tys. osób rocznie przez kolejne 40 lat, jeżeli chce powstrzymać spadek demograficzny. Z gabinetu Angeli Merkel wyciekł tajny raport, z którego wynika, iż rząd Niemiec stoi na stanowisku, iż niezbędnym będzie sprowadzenie jeszcze 12 mln imigrantów przez następne cztery dekady, aby utrzymać stan populacji Niemiec. Chyba najwyższy czas, aby Polska zamknęła granicę z Niemcami, póki nie jest za późno.
  Źródło: Jihadwatch.org
 • @Arjanek 15:27:27
  Armia Izraela otwarcie, bezczelnie w centrum Warszawy! https://youtu.be/zRbWtWcz05g
 • @Arjanek 14:31:46
  http://www.gazetawarszawska.com/images/joomlart/banner/isis2.jpg Inwazja islamu pustym Koniem Trojańskim żydowskiego terroru. Obecne przerażające obrazy wschodniej szarańczy szturmującej opuszczone posterunki Przedmurza chrześcijaństwa nastawiają nas na to, że te wszechobecne obrazy diabolicznych gwałtów muzułmańskich dokonywanych masowo na innowiercach, a które lada chwila staną się i naszym europejskim udziałem, będą dziełem tych właśnie muzułmańskich diabłów, szturmujących dworce Budapesztu lub im podobnych. Obrazy te to zabieg masowej manipulacji na świadomości nas Europejczyków, polegający na zaimplantowaniu w świadomości naszych mas ludzkich obrazu „okrutnego muzułmanina”, jako sprawcy mordu, podczas kiedy sprawcami tychże mordów faktyczne będą żydzi.

  http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/1137-zydowski-wampir

  Nawet u lemingów zaczyna być dość powszechnym przeświadczenie, co do tego, że to żydzi stoją za masowymi zbrodniami, terrorem, propagowaniem zboczeń, czy szerzeniem powszechnej patologii w narodach rasy białej, a to celem zniszczenia jej. W tym toku myślenia mieści się przeświadczanie – ale już bardziej ekskluzywne co do tego, że obecna fala najazdu tej wschodniej czerni ma swą inspirację i nawet wsparcie logistyczne żydów, tzn. w ich narzędziach: NATO oraz EU, a niewątpliwie i Izraela. W tej niezbyt dużej grupie analityków wzrasta uzasadnione podejrzenie, że muzułmaninie ze swoim prymitywem i zbrodniczą naturą są Koniem Trojańskim żydostwa. Że po masowym wpuszczeniu ich do Europy będą nas terroryzować i mordować, a żydzi będą nimi sterować, czyli być drugą ręką lub, jak to się mówi, będą sterować samochodem z tylnego siedzenia. Zgadza się to z powszechnym obrazem żyda - zbrodniarza, który wyszukuje goja do tego, aby się nim posługiwać przeciwko innym gojom. Takim żydem zbrodniarzem (ludożercą) był dobry żyd Jakub Berman, który w swym słynnym referacie z 1947 roku wzywając współbraci do skrytobójstw na antysemitach nakazał żydom przejmowanie wszystkich najważniejszych stanowisk w państwie, ale z równoczesnym wstawieniem na widoczne stanowiska najwyższych oficjeli gojów, za plecami których będą właśnie siedzieli żydzi i nimi sterowali. Metoda ta nie jest faktycznie niczym nowym, a jej filozofia ma swe źródło w pierwszych obrazach ST – Genesis. Tam Wąż (diabeł) doprowadza Człowieka do upadku, ale ani jako wąż ani tym bardziej jako diabeł. Diabeł uwodzi niepostrzeżenie Niewiastę (Ewę) a dopiero ta – jako Ewa, jako Człowiek - prowadzi Adama do upadku. Adam nigdy by nie posłuchał węża, ani tym bardziej diabła, ale Ewy posłuchał i to zgrzeszył z jej namowy. Trik polegał właśnie na tym, że diabeł wykorzystał Ewę jako Konia Trojańskiego w Raju. Zbałamucona Ewa stała się jego narzędziem diabła, który wykorzystał uczucia Adama do Ewy (człowieka) i niczego nie podejrzewając przyjął na swe nieszczęście nasienie szatana. Było to właśnie możliwe dzięki temu, że Adam nie zauważył podstępu – podmiany - i obcując z Ewą, niepostrzeżenie obcował z diabłem. Adam zgodził się wziąć zakazany owoc, bo wierzył w to, że wciąż obraca się w środowisku Adama – Ewy, podczas kiedy poprzez Ewę wdarł się do Adama diabeł. Żydzi bezustannie ćwicząc mądrości starożytnych rebusów, łatwo zastawiają szatańskie sidła na goja, ciągle uczącego się wszystkiego od nowa. Goje - nowicjusze patrząc na wizerunki i inne znaki powierzchowne łatwo - pod tą postacią - wpuszczają do swoich przestrzeni żydowskie konie trojańskie, które bez trudu zdobywają ich liczne twierdze, bezlitośnie mordując jej mieszkańców. Ludojad Jakub Berman nie wymyślił więc niczego nowego, a jedynie nakazał żydom użycie starej skutecznej medycyny. Podążając tokiem takich podejrzeń, widzą goje w tym obecnym najeździe kolejnego konia trojańskiego światowego żydostwa (o nadwiślańskich ludojadach tu nie zapominamy), który wpuszczony do serca Europy zacznie palić, gwałcić, mordować, a nawet podkładać ładunki nuklearne w wielkich miastach lub wysadzać elektrownie jądrowe. Oczywiście muzułmanie to młodsi bracia żydowskiego ludożerstwa i wcale nie są ani lepsi od żydów, ani gorsi. I islam, i judaizm nie są żadnymi religiami, a systemami okultystycznymi satanicznie nienawidzącymi Chrystusa. Czynią to nie skutkiem innego sposobu myślenia, ale bardziej z powodu jakiegoś pierwiastka piekieł, który tam się zakradł i rozgościł, a o jakimkolwiek nawracaniu na chrześcijaństwo nie ma mowy. I jakiekolwiek iluzje w tej sprawie są grzechem antyewangelicznym. O ile muzułmanie mają zaledwie parę wątków religijnych w swej „religii”, to żydzi mają niewiele więcej, a faktycznie różnica polega na tym, że judaizm jest już otwartym kultem żyda, który jest ich bogiem, a czego muzułmanie nie czynią, bo to właśnie starszy brat zlizał wcześniej krem z tego ciastka i nie ma już co lizać, ale siedemdziesiąt dziewic w niebie to też nie byle co. Faktycznie też, TAK żydzi JAK i muzułmanie przez okres swego istnienia – wpółegzystencji - (a obecnie odzywają się glosy, że islam pojawił się znacznie wcześniej niż to się przypisuje) nie mieli do sobie jakichkolwiek pretensji. Jak to powiedział gdzieś jakiś żyd z Palestyny, skarżący się na nowy Izrael: „kurwa żyliśmy tak zgodnie z naszymi sąsiadami, przez całe wieki, oni podbijali chrześcijan, a my podążając za ich wojskami, otwieraliśmy nasz żydowskie handel… a teraz tak niezgoda … po co to?”. Istotnie, może nawet sam syjonizm został utworzony nie po to, aby przesunąć żydów do Ziemi Świętej, ale po to, by tamtą brutalną obecnością żydowską stworzyć światowy ferment i prowokować masy arabskie przeciw naszej rasie i religii. A tu łatwo zauważyć, że żydowscy myśliciele wpadli na myśl posłużenia się islamem przeciw Europie równocześnie z powstaniem syjonizmu – to mogła być jedna myśl. Może tak być właśnie, że jedynym celem syjonizmu nie jest Syjon, Ziemia Święta, ale dorzecza Wisły czy Sekwany, które żydostwo chce ostatecznie najechać na - gorliwych w podrzynaniu naszych gardeł - plecach islamistów. Obecność żydostwa starotestamentowego w Palestynie była nieprzerwana przez ostanie dwa tysiące lat, a to „wygnanie” logistyczne z Jeruzalem do Romy jest tak głęboko podkreślanie przez oszustwo teologów w Kościele, aby odwrócić uwagę od utraty Wybraństwa. Który to akt, jako Boży jest duchowy, a nie antropologiczny i jako taki nie podlega żydowskiej przemocy i żaden żydowski gwałt na ludzkości nie stworzy substytutu, czy tym bardziej nie odwróci wskazówek zegara i żydzi nigdy już nie będą wybrani, a to nawet jak wrócą do Palestyny setki razy. A kto jak kto, ale żydzi nie są tacy naiwni i nie to jest ich celem. Pisząc o tym, że żydzi posługują się islamistami - którzy faktycznie, przez ostatnie wieki, w wielu miejscach geograficznych pozbyli się agresji wobec chrześcijan i przestali ich wyniszczać - nie zamierzamy usprawiedliwiać muzułmanów z czegokolwiek. Nawet wtedy, jak oni sami są skrytobójczo mordowani przez żydów. Między nami a żydami czy muzułmanami jest przepaść nie do przebycia, a tą przepaścią nie jest już nawet odmienność religijna, ale wektor kultu: chrześcijanie zwracają się do Boga, islam czy judaizm zwracają się do siebie samych. My zawsze chcemy słuchać słów Boga, a oni nigdy. „Teologicznie” Bóg jest w Trzech Osobach, tam w jednej, chociaż u żydów Yaveh to mnogość żydów złożonych w jedno. Istoty tej różnicy nie są w stanie ukryć kłamstwa katechizmu Wojtyły (bóg muzułmanów) ani całe brednie Soboru o braterstwie z islamem. Przejdźmy zatem do Konia Trojańskiego i „pustego konia trojańskiego”.
  Różnica pomiędzy Koniem Trojańskim a pustym Koniem Trojańskim jest prosta do zrozumienia, w Koniu Trojańskim ukryto wojowników, którzy po dostaniu się do miasta otworzyli jego bramy napastnikom, to dla różnicy w pustym Koniu Trojańskim nie ukryto nikogo. Tam nie ma wojowników. Islam jak Koń Trojański jest wpuszczany do serca Europu po to, aby ukryć fakt, ze ten Koń jest już faktycznie niepotrzebny, bo żydzi i tak już znajdują się we wnętrzu tej twierdzy i wyżynają jej mieszkańców. Akt ten już trwa i teraz trzeba dorobić do tego fałszywe papiery. Żydowskie przejście od Konia Trojańskiego z załogą do pustego Konia Trojańskiego – bez załogi trwało ileś tam wieków. W wiekach średnich żydzi pomagali Tatarom i Turkom w otwieraniu naszych twierdz, to oni stoją za ofiarną pomocą Szwedom w Potopie, ale już podczas okresu rzezi Ormian w Turcji tego nie robili tak dosłownie. A byli wielokrotnie ukazani jako autentyczni sprawcy ludobójstwa, ale i tak retorycznie to Turcy są winni. Jaskrawym przykładem pustego Konia Trojańskiego jest zamach na WTC 9/11, gdzie całość przedsięwzięcia ataku na wieże jest sprawą absolutnie wewnętrzną (inside job), tego nikt ani z zewnątrz, ani bez specjalistycznego wyszkolenia i znajomości technik i technologii nie mógł uczynić. A i tak całość jest obarczona wielkimi błędami, bo tam zawaliły się trzy wieże, a były tylko dwa samoloty. Chociaż dla Beaty Kempy nie jest to problem, bo ona, jako prawnik, nie musi umieć liczyć do trzech, a i tak ma szanse na dobre synekury sejmowe, szczególne po wskazaniu palcem w Sejmie, że atakowi winna jest Al-qaida, czym zawarła swoisty sojusz głupoty z maglarką Ewą Kopacz, która zadba już jakoś o to, aby poziom Sejmu nie odbiegał zbytnio od jej umysłu, jak wiadomo: głupi głupiemu oka nie wykole. Bez muzułmanów w USA jako siły licznej, agresywnej i antyamerykańskiej atak na WTC nigdy nie mógłby się udać, a to z dwóch powodów:
  Nie można by zrzucić winy na obcych, a pochodną tego byłaby druga sprawa - społeczeństwo zaczęłoby kontrolować własne władze, jako sprawców, a tak wszyscy winią Al.- Quaide, która nie istnieje (obecnie już wszyscy mówią o Al-CIAidzie, więc to chwyt już sprany i potrzeba było widać nowego motywu, a tym są „uchodźcy”). Ta obecna nawała muzułmanów na nasze państwa i społeczeństwa to właśnie pusty Koń Trojański żydostwa. To dzięki temu zamachy w Europie już w najbliższej przyszłości będą dokonywane przez żydów, a winę poniosą muzułmanie, czy jako kozły ofiarne, czy jako załoga konia trojańskiego, czy jako operacja fałszywej flagi, mniejsza o alegorie czy porównania. Muzułmanie ze swoją prymitywną brutalnością, zbrodniczym wyuzdaniem, masowością, wdeptywaniem wszystkiego w błoto są żydom potrzebni, jako odwrócenie naszej uwagi od żydów - sprawców tego totalnego już terroru. To jest widoczne w całej Europie, że mimo ostrej retorycznej nienawiści między żydami a muzułmanami na każdej niemal płaszczyźnie, to żydzi, jako pierwsi, bronią muzułmańskiego prawa do najazdu na Polskę i na Europę! To nie tylko w Polsce idiotka Kopacz optuje za „solidarnością” wobec najazdu. Tak jest wszędzie. We wszystkich krajach widać nagły sojusz ponad podziałami; żyd zjednoczony z drugim żydem walczy o prawo muzułmańskiego najazdu na Europę. W Polsce o problemie milczy nawet „naczelny wódz sił zbrojnych WP” Prezydent Duda. A czy on nie boi się o swego teścia - a dobrego żyda - Korhnausera? Nie boi się o swoją córkę – rabiniczną żydówkę? Muzułmanie przyjdą do Polski i Korhauserowi obetną nos. Córkę prezydenta zgwałcą, a potem sprzedadzą ją do burdelu w Bejrucie. Prezydent Duda, który bronił Kornhausera przed jakimiś gazetowymi zaczepkami, a tu - wobec wyciągniętych muzułmańskich noży - milczy!Dlaczego? Naczelny Wodzu Andrzeju Dudo – dlaczego nie trąbisz na alarm? Nic nie wiesz o Hejnale? Nie pochodzisz z Krakowa? To tchórzliwi Czesi krzyczą głośno i to oni będą bronić Polski przed najazdem?! I bratanek Węgier?
  Cóż za nikczemna zdrada! A ci inni, liczni inni? Dlaczego ci wszyscy żydzi w Polsce ulokowani na wysokich (newralgicznych) stanowiskach, twórcy ustaw antyprzemocowych, porywacze dzieci z rąk rodziców, donosiciele na „mowę nienawiści”, złotouści katecheci - spadkobiercy dobrotliwego Jana Pawła II, czy oni wszyscy nie brzydzą się tego retorycznego gwałtu, bluźnierstw przeciw Bogu i przeciw wolności człowieka? Gdzie za retoryką zbrodni podążają rzeki krwi tryskające z poderżniętych gardeł inaczej myślących, bo ani żyd ani muslim nie rzuca słów na wiatr: słowa przekleństwa, a za nimi natychmiastowo ostrze noża na gardle ofiary. Gdzie są oni wszyscy kapłani, dowódcy, myśliciele, prokuratorzy, wrażliwe feministki?
  - Są łatwo rozpoznawalni, bo albo krzyczą przeciw naszej ksenofobii i braku solidarności, albo się pochowali – czyli też ich widać w tej nieobecności. A Netanyahu jest już gotowy! Nie udało mu się podłożyć bomby na pogrzebie ofiar „katastrofy smoleńskiej”, nie udało mu się zaatakować Iranu w trakcie obrad Knessetu w Krakowie, to pół roku temu powiedział, że Mossad ma informacje o wielkiej grupie „muzułmańskich terrorystów” planującej wielkie ataki w Europie. A jak „Mossad wie”, że coś będzie, to znaczy, że Mossad już dopilnuje, aby to się stało. To według żydowskiej mądrości:, „jeśli wiesz, że stanie się coś, co jest nieuniknione, to nie pozwól, aby to coś, co jest nieuniknione, ciebie wyprzedziło”. Ta inwazja zbiega się z groźbami Netanyahu i zbiega się z pogłoskami rozsiewanymi na zachodzie, że 4 tysiące terrorystów ISIS przeszło do Europy i rozpocznie ataki. Skoro tak łatwo udało się na WTC w Nowym Yorku, gdzie w USA nie ma aż tak sfeminizowanych władz jak w Polsce, to w Polsce - z idiotką Kopacz jako władzą i z idiotką Kempą jako opozycją - pójdzie żydom jak po maśle. Nie miejmy złudzeń. Ataki będą i to bez wątpliwości, ten obecny pusty Koń Trojański jest na to potwierdzeniem. Da on okazję żydom do masowego terroru na nas Europejczykach. Wszystko pójdzie na konto muzułmanów, a jeśli żydzi będą w to zamieszani, to tylko jako ratownicy. Kiedy już wszystko będzie zburzone i zniszczone, to poprosimy żydów o ratunek i to żydzi uratują nas przed muzułmańskimi nożami – na resztkach naszych gardeł. Skrwawiona Europa ma poprosić żydów o ratunek. Oni żydzi, jak np. Martin Schulz, pozakładają nam obozy koncentracyjne, a tym, którzy będą rokowali nadzieję, pokojowy kolektywizm pozwoli poruszać się w innych strefach niż obecny barak – a baraki będą jednopłciowe. Tak ma być! Cóż jednak czynić? Siedzieć z zajęczym sercem i oczekiwać muzułmańsko-żydowskich ludożerców?
  Nigdy!
  Gazeta Warszawska nie jest od maglowania Internetu, ale od działania. Trzeba działać!
  +Trzeba podnieść Chorągiew Chrystusa, a w jednym ręku Krzyż, w drugim ręku Miecz!+
  In Christo.
  Krzysztof Cierpisz
 • @laurentp 15:07:58
  Kobieta obrabowana i zgwałcona na parkingu DT w centrum Malmö http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/5346-kobieta-obrabowana-i-zgwalcona-ma-parkingu-dt-w-centrum-malmoe Skazani za gwałt na 12-letniej krzyczeli w sądzie: Allahu Akbar http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/5338-skazani-za-gwalt-na-12-letniej-krzyczeli-w-sadzie-allahu-akbar Szwecja: Ciężarówka z materiałami wybuchowymi 3 days 5 hours ago Dziś przed południem, policja szwedzka zatrzymała ciężarówkę z Niemiec – zjazd z promu - która załadowana była materiałami wybuchowymi. http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/5337-szwecja-ciezarowka-z-materialami-wybuchowymi
 • @Zorion
  USA: zatrzymano setki nielegalnych imigrantów. W ciągu minionego tygodnia w USA podczas rutynowych działań egzekucyjnych aresztowano setki nielegalnych imigrantów. Zdecydowana ich większość to osoby z przeszłością kryminalną, ale zatrzymania objęły także osoby nigdy nie karane, ale przebywające w USA nielegalnie – podaje Reuters. Amerykańscy agenci federalni podjęli działania w Atlancie, Chicago, Nowym Yorku, Los Angeles oraz w stanach Indiana, Wisconsin, Północna i Południowa Karolina. Czynności trwały od poniedziałku do 10 lutego. Nie podano dokładnej liczby zatrzymanych, ale Departament Bezpieczeństwa Kraju potwierdził, zatrzymanie setek osób. 161 osób zatrzymano w rejonach Los Angeles. Tylko 10 z nich nie było wcześniej karanych. Spośród nich, pięć miało wcześniejsze nakazy deportacji. Służby z Atlanty działające z kolei w trzech stanach aresztowały 200 osób. Donald Trump zapowiedział deportacje 3 mln nielegalnych imigrantów z przeszłością kryminalną W jednym ze swoich pierwszych dekretów rozszerzył kategorie osób, które mogą zostać deportowane zarówno na osoby z wykroczeniami, jak i niekarane, ale przebywające w USA nielegalnie.
  Ps..Brawo Trump! Każdy kraj powinien usuwać ze swego terytorium imigrantów nielegalnych z przeszłością kryminalną, niech wracają do swych Ojczyzn i tam jak zawinią niech odsiadują wyroki. Polska też powinna się uczulić na wybryki napływającej imigracji, zwłaszcza Ukraińców, by ich deportować za przewinienia lub za nieprzystosowania się do naszych warunków i prawa. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać okrutne,ale czy można tolerować to,że granice danego państwa są jak sito i kto chce może wjechać i wyjechać? To przecież totalna anarchia. Najbardziej z tego korzystają narko-kartele i mafia!Okradają ciężko pracujących ludzi, robią z młodych Amerykanów narkomanów i sieją zarazę i śmierć,a państwo ma miliardowe straty. Śledzę wypowiedzi Trumpa i jego ludzi i nie dostrzegam w ich planach nic groźnego,a wręcz przeciwnie – nareszcie ktoś się zabrał za porządki. Trump mówi m.in. że chce,żeby każdy obywatel mógł wychodzić na ulicę bez strachu. Mówi,że bandy i mafie sterroryzowały całe miasta! Ludzie żyją jak w oblężonej twierdzy.
  Ataki na Trumpa są niemal identyczne z atakami na nasz rząd - wyraźnie widać,że metody i strategia pochodzą z tego samego źródła. A gdzie to źródło? Ano niechybnie tam gdzie lewacka anarchia i homolobby! Polska i USA stoją twarzą w twarz wobec tego samego wroga,mamy więc wyjątkową okazję do zacieśnienia współpracy. No i bardzo dobrze, że wyłapują nielegalnie przebywające osoby na terenie USA raz jest to wyraz że Państwo Amerykańskie i jego instytucje potrafią działać sprawnie tak jak postanowił w swoim dekrecie Prezydent Trump a dwa faktycznie na terenie USA jest masa nielegalnie przebywających osób w tym również i polaków a skoro USA są Państwem Prawa a nie wątpliwie są to niestety kto jest nielegalnie powinien po skończeniu się pozwolenia na pobyt np. turystycznej wizy opuścić USA a jeśli tego nie zrobi to musi wiedzieć, że będzie deportowany. Także w Polsce trzeba wyłapać muslimów i won z Polski. Myślę, że nam islam i Mahomet są zbędni, wręcz wrogie. No i tak się zastanawiam czy nie warto wreszcie obejrzeć imigrantów którzy do nas przyjechali ruskimi czołgami w 1945? Państwo jest organizacją mającą swoją strukturę, na którą pracują jak tryby tej machiny obywatele.
  Państwo ma budżet, na który wszyscy obywatele się składają.
  Państwo buduje drogi, szpitale, szkoły za pieniądze swoich podatników. Co za idiota wymyślił obowiązek dzielenia się tym z każdym spoza tej wspólnoty, który tego chce i to za darmo! Skretyniałe żydolewactwo i lewactwo niech zlikwiduje zamki w drzwiach swoich mieszkań oraz bramy do swoich posesji i wywiesi kartki z napisem: wchodźcie i bierzcie wszystko, na co macie ochotę! Tacy ludzie, którym wszystko bardzo łatwo przychodzi i nie muszą się martwic o jutro, bo maja je na razie zagwarantowane, zupełnie inaczej postrzegają otaczający świat. Im się wydaje, że wszystko po prostu spada z nieba (skoro nigdy nie musieli się wgłębiać skąd co się bierze bo szli do sklepu czy poleconego przez znajomego rzemieślnika i było zrobione) A właśnie tego rodzaju ludzie bywają decydentami nie tylko w kraju ale i w unii. Brak jakiejkolwiek wiedzy o otaczającym życiu nadrabiają poprawnością polityczną, "walka" z rasizmem, aprobowanie "feminizmu" i przyklaskiwanie pederastom i reszcie dewiantów. Ewentualnie robią sobie nisze wśród "obrońców" środowiska albo "piętnujących" emisje ciepła do atmosfery...Ten kto zapowiedział, że Kaczyński i Trump będą najbardziej wpływowymi politykami w 2017 miał całkowitą rację! Bo oni się przeciwstawili globalizacji prowadzącej do wyniszczania narodów i państw! Wchodzimy w nową epokę i niech nas Bóg prowadzi!
 • @Zorion
  Trump nieugięty. Będzie nowy dekret w sprawie wstrzymanie imigracji do USA? Biały Dom potwierdził w niedzielę, że po zawieszeniu przez sąd w San Francisco dekretu prezydenta USA Donalda Trumpa o czasowym ograniczeniu imigracji wśród rozważanych możliwości jest wydanie nowego prezydenckiego dekretu. Rozpatrujemy wszystkie możliwe opcje powiedział prezydencki doradca Stephen Miller w wywiadzie dla telewizji Fox News. Wymienił wniesienie w trybie pilnym odwołania do Sądu Najwyższego, obronę stanowiska Białego Domu przed sądami federalnymi niższej instancji albo wydanie zupełnie nowego dekretu. Nie ma wątpliwości co do prerogatyw prezydenckich. Prezydent może zabronić niektórym osobom wjazdu na terytorium podkreślał Miller. Już w piątek prezydent Trump wspomniał o możliwości „całkiem nowego dekretu” i zapowiedział, że ogłosi jakieś kroki „być może w poniedziałek albo wtorek”. Rozpatrujemy nowe dodatkowe działania powiedział Miller, ostro krytykując decyzję Sądu Apelacyjnego w San Francisco o dalszym zawieszeniu ważności dekretu o czasowym ograniczeniu imigracji. Miller nazwał to „sądowym uzurpowaniem władzy”. Nie mamy w tym kraju przewagi władzy sądowniczej podkreślił. Rozporządzenie wydane przez prezydenta Donalda Trumpa 27 stycznia przewidywało bezterminowe wstrzymanie imigracji do Stanów Zjednoczonych z Syrii oraz na 90 dni z siedmiu innych państw zamieszkiwanych przez muzułmańską większość. Po wstrzymaniu wykonywania dekretu Trumpa przez sędziego sądu okręgowego w Seattle Jamesa Robarta i podtrzymaniu tej decyzji w czwartek przez troje sędziów Sądu Apelacyjnego w San Francisco, mający wcześniej wydane wizy bądź prawo stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych (tzw. zieloną kartę) imigranci z państw objętych dekretem są wpuszczani na terytorium USA. Według amerykańskich mediów kontrola dokumentów i bagaży osób przybywających z państw objętych zawieszonym dekretem Trumpa jest o wiele bardziej skrupulatna niż wcześniej. Zdaniem krytyków decyzji Sądu Apelacyjnego, w tym samego prezydenta Trumpa, orzeczenie sędziów zwiększa zagrożenie bezpieczeństwa mieszkańców Ameryki, gdyż wśród przybyszów mogą być terroryści. Trump napisał w niedzielę na Twitterze, że 72 proc. uchodźców przyjętych w USA od 3 do 11 lutego pochodziło z siedmiu krajów objętych jego dekretem: Syrii, Iraku, Somalii, Iranu, Sudanu, Libii i Jemenu. Wcześniej uznał decyzję mającego opinię lewicowego Sądu Apelacyjnego w San Francisco za motywowaną „politycznie” i zapowiedział walkę z „tym orzeczeniem w sądach”. Oświadczył, że ostatecznie walka ta zakończy się zwycięstwem.
 • Zorion.
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/02/14/825/360/a9ef63ca9b2f4963b58e2561c7b9be79.jpeg Prezydent Trump o fali aresztowań imigrantów w Stanach: "Pozbywamy się członków gangów, handlarzy narkotyków i innych". W ramach operacji w miniony weekend służby imigracyjne USA zatrzymały ponad 680 nielegalnych imigrantów, z których około 75 proc. było skazanych za różne przestępstwa. Do największej liczby aresztowań doszło w stanach Nowy Jork i Kalifornia. Funkcjonariusze federalnej agencji imigracyjno-celnej (ICE) zatrzymali też nielegalnych imigrantów w przynajmniej ośmiu innych stanach w tym stanach graniczących w Meksykiem, takich jak np. Teksas. Przedstawiciele polskich konsulatów w Nowym Jorku i w Los Angeles poinformowali PAP, że wśród aresztowanych w tych dwóch okręgach konsularnych nie było obywateli polskich. Także na obszarze obejmującym stan Illinois i inne stany podlegające okręgowi konsularnemu w Chicago - jak poinformowali PAP dziennikarze mediów polonijnych - nie doszło do zatrzymania Polaków. Federalna agencja imigracyjno-celna ma obowiązek poinformowania o aresztowaniu nielegalnego imigranta konsulat kraju, którego zatrzymany jest obywatelem - nie zawsze jednak funkcjonariusze skrupulatnie przestrzegają tej zasady. Rzecznik ICE określił falę aresztów jako „rutynową”, podobną do tego typu operacji przeprowadzanych za prezydentury Baracka Obamy. Również zmierzały one do wyłapania tych nielegalnych imigrantów, którzy w przeszłości weszli w konflikt z prawem bądź byli ścigani za popełnienia przestępstw kryminalnych. Wśród 680. nielegalnych imigrantów aresztowanych podczas weekendu, większość stanowiły osoby, które popełniły poważne przestępstwa - w tym „zabójstwo, czynną napaść seksualną, czyny lubieżne z udziałem dziecka, nieprzyzwoite zachowanie w obecności osoby niepełnoletniej, przemyt narkotyków, pobicie, napaść, jazda pod wpływem narkotyków lub miały zarzuty związane z posiadaniem broni palnej”. Prezydent Donald Trump pochwalił się na Twitterze, że „rutynowa” fala aresztowań imigrantów przebywających w Stanach Zjednoczonych bez ważnych wiz wjazdowych, jest spełnieniem jednej z jego obietnic wyborczych. Rozprawa z nielegalnymi kryminalistami jest spełnieniem mojej obietnicy wyborczej. Pozbywamy się członków gangów, handlarzy narkotyków i innych napisał Trump na Twitterze w niedzielę. Nielegalni imigranci, którzy byli karani w przeszłości bądź są ścigani za popełnienie poważnych przestępstw kryminalnych, podlegają natychmiastowej deportacji, podczas gdy nielegalni imigranci, którzy nie mieli w przeszłości zatargów z prawem, mogą się odwołać od nakazu deportacji do sądu imigracyjnego. Procedura odwoławcza trwa z reguły kilkanaście miesięcy. Jak wynika z opracowania niezależnego ośrodka statystycznego TRAC (Transactional Records Access Clearinghouse) działającego, w którym wykorzystano dane ministerstwa sprawiedliwości, w grudniu 2016 roku na rozpatrzenie przed sądami imigracyjnymi na terenie całych Stanów Zjednoczonych czekało prawie pół miliona odwołań od nakazu deportacji; w tym tylko 600 odwołań złożonych przez Polaków. Dla porównania w grudniu 2016 r. na rozpatrzenie czekało ponad 190 tys. wniosków złożonych przez Meksykanów i ponad 119 tys. odwołań od nakazu deportacji złożonych przez obywateli niewielkiego Salwadoru. Przeciętny okres oczekiwania na rozpatrzenie sprawy w grudniu 2016 roku wynosił prawie dwa lata tj. 674 dni. Przy obecnej przewlekłej procedurze, z sądami imigracyjnymi przytłoczonymi lawiną odwołań od nakazu deportacji, „pozbycie się” milionów nielegalnych imigrantów jest praktycznie niemożliwe. Zdaniem powiązanego z Partią Demokratyczną Ośrodka na rzecz Amerykańskiego Postępu masowa deportacja nielegalnych imigrantów kosztowałaby amerykańskiego podatnika ponad 206 mld dolarów w ciągu następnych 5 lat (ponad 41 mld rocznie) Podobnego zdania jest Republikanin Tom Ridge b. szef resortu bezpieczeństwa narodowego w administracji prezydenta George’a W. Busha. Deportacja wszystkich nielegalnych imigrantów, nawet zakładając, że żaden nowy nielegalny imigrant nie przedostanie się przez nasze granice, zabrałaby nam 70 lat ocenił. Organizacje broniące praw imigrantów twierdzą, że ostatnie działania służb imigracyjnych prowadzone w sposób brutalniejszy niż wcześniej w ramach dekretu podpisanego w styczniu przez nowego prezydenta USA Donalda Trumpa. Za prezydentury Baracka Obamy rząd skupiał się na deportacji imigrantów przebywających w kraju nielegalnie i stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa oraz tych, którzy nielegalnie przekroczyli granicę w ostatnim czasie. Mimo węższych kryteriów niż w przypadku dekretu Trumpa, za czasów Obamy deportowano ponad 2 mln osób, w tym 409 tys. osób w rekordowym pod tym względem 2012 roku - pisze agencja AP. Zdaniem większości Republikanów, którzy sprzeciwiają się jakiejkolwiek, nawet skromnej (np. bez możliwości uzyskania obywatelstwa amerykańskiego) amnestii dla nielegalnych imigrantów argumenty przeciwników masowej deportacji oparte są na błędnych założeniach - twierdzi Ronald Mortensen, ekspert imigracyjny z Ośrodka Studiów Imigracyjnych (The Center for Immigration Studies), cytowany w konserwatywnym portalu Breitbart. Mortensen uważa, że nieegzekwowanie prawa imigracyjnego prowadzi do „erozji” całego systemu prawnego Stanów Zjednoczonych. Wskazuje też, że jedno z postanowień wydanego przez prezydenta Trumpa 25 stycznia br. rozporządzenia wykonawczego nr 13768 przewiduje rozszerzenie warunków wystarczających do natychmiastowej deportacji i obejmuje osoby, które nie mają kryminalnej przeszłości. Na mocy rozporządzenia Trumpa, natychmiastowej deportacji mają bowiem podlegać osoby, które używały skradzionych bądź sfałszowanych dokumentów. Zdaniem Mortensena przy zastosowaniu warunków tego rozporządzenia wykonawczego Trumpa, ok. 8 mln, tj. 75 proc. nielegalnych imigrantów mieszkających w Stanach Zjednoczonych mogłoby podlegać deportacji. Zastosowanie kryterium posługiwania się fałszywymi bądź skradzionymi dokumentami kupionymi na czarnym rynku - argumentuje w programie radia NPR ” Democracy Now !” demokrata Kevin de Leon, przewodniczący Senatu stanowego sejmiku Kalifornii, spowoduje, że każdy nielegalny imigrant będzie przestępcą kryminalnym i będzie podlegał deportacji. Odmiennego zdania jest cytowany wyżej Mortensen. Używanie fałszywych dokumentów w czasach, kiedy kradzież danych osobowych jest jednym z najczęstszych przestępstw w Stanach Zjednoczonych nie powinno być bagatelizowane twierdzi. „Zawodowi politycy - dodał Mortensen - biznes, media, organizacje religijne byli bezczynni, kiedy warunki finansowe ich wyborców zostały zniszczone przez nielegalnych imigrantów, a informacje o ich przestępstwach zostały powiązane z numerami Social Security ciężko pracujących Amerykanów”.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031