Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
78 postów 1395 komentarzy

Take it easy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W zdrowym duchu zdrowe ciało.

Natura najprawdopodobniej posiada mechanizmy obronne, nieznane może jeszcze człowiekowi, które powstrzymają szaleńców od zniszczenia świata i ludzkości.

Mechanizmy znajdują się w każdym człowieku i to człowiek decyduje nieświadomie, lub w pewnych przypadkach świadomie, o rozwoju tych mechanizmów i czasie ich uruchomienia .

To te mechanizmy produkują w nas stany chorobowe adekwatne do naszego myślenia i nastawienia do otoczenia. Jaki typ negatywnego myślenia taka choroba.

Przecież każdy wie że stres powoduje zawały, nawet współczesna medycyna to potwierdza ponad wszelką wątpliwość. Co się składa na stres, każdy wie. Podejrzewam że natura tym sposobem eliminuje jednostki zdegenerowane psychicznie, które swoją agresją lub innymi negatywnymi stanami umysłu mogą szkodzić gatunkowi.

Niestety dotyczy to wszystkich, bogatych i biednych, panów i niewolników, mądrych i głupich, młodych i starych. Nie ma się co cieszyć że chciwi, podstępni prześladowcy wymrą nagle szybciej niż my, to tak nie działa.

Teraz by się chciało powiedzieć z zadowoleniem że te chciwe kreatury i mordercy pozdychają, same będąc przyczyna swojej śmierci, ale w tym momencie to jest sprzężenie zwrotne, my dostajemy rykoszetem i sobie szkodzimy.

Pamiętacie przekaz? "Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; błogosławcie tym, którzy was przeklinają, i módlcie się za tych, którzy was oczerniają. (...) czyńcie dobrze i pożyczajcie, niczego się za to nie spodziewając. (...) Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny". Łk 6,27b-28.35b.36

Większość chorób powstaje poprzez strach, tworzący złe nurty myślowe, przekłada się to na realne słowa zrozumiałe dla pozornie nie aktywnej części ludzkiego DNA Oto kilka przykładów, jak negatywne myślenie, myślenie życzeniowe oraz ataki psychotroniczne tworzące dany stan myślowy, przekładają się na realne choroby:

 Zazdrość – powoduje nowotwory i osłabia układ odpornościowy.

Zemsta – powoduje choroby skóry i ból gardła.

Brak zasad moralnych – powoduje przewlekłe choroby, zakażenia i choroby skóry.

Upór – powoduje cukrzycę, migreny i stany zapalne.

Lenistwo – powoduje alkoholizm, infekcje grzybicze i osłabia układ immunologiczny.

Agresywność – powoduje wrzody żołądka, refluks i brodawki.

Niechęć – powoduje choroby nerek i schizofrenie.

Okrucieństwo – powoduje padaczkę, astmę i niedokrwistość.

Apatia – powoduje cukrzycę. Niepokój ( strach i ataki psychotroniczne) – powoduje problemy z płodnością.

Obrażanie i chamstwo – są przyczynami cukrzycy i chorób serca. Lęk – powoduje zaburzenia trawienia, choroby serca i skóry.

Chciwość – powoduje nowotwory, otyłość i choroby serca.

Czyli człowiek obarczony tymi stanami emocjonalnymi jest, lub może być chory na ciele w wyniku swojego negatywnego nastawienia do świata. Religia to nazywa grzechem, a to właśnie przez grzech przyszła śmierć na człowieka i trwa w nim.

 Mam takie wrażenie że styl życia lansowany w tak zwanym świecie cywilizowanym, poprzez środki masowego przekazu i kulturę pop, właśnie powoduje epidemie chorób duszy.

Zastanawiam się, czy jest to świadome działanie władców świata, czy czysty szatański spontan.

Chora dusza to chore ciało, wszyscy znają powiedzenie „ w zdrowym ciele zdrowy duch”. A gdyby odwrócić powiedzenie na „ W zdrowym duchu zdrowe ciało” to może byłoby bardziej prawidłowe i bardziej pomocne .

System truje nas i zabija, rozwija w nas stany emocjonalne, które wzbudzają śmiertelne choroby ciała.

KOMENTARZE

 • Autor, witaj;
  /działanie władców świata, czy czysty szatański spontan./

  Jeśli władcą świata jest Szatan (a jest na pewno), to nic dziwnego, że jest jak jest.

  ale można się obronić, próbowałerm na sobie

  "25 „Dlatego wam mówię: Przestańcie się zamartwiać o swe dusze, jeśli chodzi o to, co będziecie jeść lub co będziecie pić, albo o swe ciała, jeśli chodzi o to, w co się będziecie ubierać. Czyż dusza nie znaczy więcej niż pokarm, a ciało niż odzież? 26 Przypatrzcie się uważnie ptakom nieba, gdyż nie sieją ani nie żną, ani nie zbierają do spichrzy, a jednak wasz Ojciec niebiański je żywi. Czyż nie jesteście warci więcej niż one? 27 Kto z was przez zamartwianie się może dodać jeden łokieć do długości swego życia? 28 Także co się tyczy odzieży, dlaczego się zamartwiacie? Wyciągnijcie naukę z tego, jak rosną lilie polne; nie mozolą się ani nie przędą, 29 ale mówię wam, że nawet Salomon w całej swej chwale nie był tak przyodziany, jak jedna z nich. 30 Jeśli zatem Bóg tak przyodziewa roślinność polną, która dzisiaj jest, a jutro się ją wrzuca do pieca, to czy tym bardziej nie przyodzieje was, małowierni? 31 Nigdy więc nie zamartwiajcie się i nie mówcie: ‚Co będziemy jeść?’ albo: ‚Co będziemy pić?’, albo: ‚Co na siebie włożymy?’ 32 Bo o wszystko to skwapliwie zabiegają narody. Przecież wasz Ojciec niebiański wie, że wszystkich tych rzeczy potrzebujecie." (Mt 6:24-32 NW)


  pzdr
  5*
 • Prawda jest bardziej zlozona
  Niema takich prostych przelozen miedz stanem umyslu a chorobami. Oprawcy z obozow koncentaracyjnych zyli czesto dlugo i w pelnym zdrowiu,przyklady i argumenty muglbm wymieniac. Natomiast po szczepionce reakcja jest po godzinie,znajomi malemu dziecku dali szczepionke i po dwoch godzinach ponad 40 stopni goraczki w lokalnm szpitalu nie poradzili sobie z problemem i zawiezli do poznana dziecko bylo tam caly miesiac,teraz choruje w domu. Lekarze nie przyznali ze problem wynikl ze szczepionki.... to temat na wiekszy wpis
  .....................................
  czwartek, 26 stycznia 2017
  Wirus odry NIE ISTNIEJE !!!
  UWAGA !! UWAGA !!
  PRZEKAZUJCIE DALEJ !

  Dzisiaj, na podstawie analizy badań naukowych opublikowano wyrok Najwyższego Sądu Niemieckiego :

  Wirus odry NIE ISTNIEJE !!! (a co z innymi wirusami ?)

  Krótko mówiąc : naukowcy po prostu pomylili element komórki z wirusem.
  Poza tym, wykonane badania, które wskazywały na istnienie wirusa były błędne i źle przeprowadzone.

  Miliony dzieci na całym świecie zostały zaszczepione szczepionkami przeciwko chorobie wirusowej, która nie istnieje.
  Nikt dokładnie nie wie ile dzieci zostało trwale uszkodzonych lub nawet zmarło z powodu zastosowania tych szczepionek.

  Przemysł farmaceutyczny zarobił miliardy dolarów na szczepionce przeciwko wirusowi, który nie istnieje. Oczywiście, zawarte w tych szczepionkach toksyny jak najbardziej istnieją.
  Jerzy Zięba (facebook)
  źródła:
  http://anonhq.com/anti-vaxxer-biologist-stefan-lanka-bets-100k-measles-isnt-virus-wins-german-federal-supreme-court/

  https://nworeport.me/2017/01/23/german-supreme-court-rules-measles-does-not-exist/

  http://www.wissenschafftplus.de/uploads/article/Protokoll_13_4_20150001.pdf

  Informacja jest szokująca, ponieważ oznacza, że Najwyższy Sąd Niemiecki stwierdził, że przedstawione badania naukowe wskazują na to, że wirus odry nie istnieje! W artykule tym napisano, że pewną część komórki uznano za wirus, co jak stwierdzono, nie było prawdą.

  To naturalnie oznaczałoby, że szczepiono dzieci na odrę, która nie jest wywołana przez wirus... Dzieci jednak chorują, ale... czy przyczyną jest wirus czy przyczyna leży gdzie indziej?

  Pod tekstem mojego wpisu poprosiłem, szczególnie te osoby, które są z Niemiec, o potwierdzenie tego. Z ręką na sercu przyznaję, że może od tego trzeba było zacząć, ale... ta sprawa nie jest znana od dzisiaj!! Dzisiaj ona wypłynęła ponownie.

  Wielokrotnie spotkamy się z dziwnymi "pomyłkami" i manipulacją w wielu badaniach, które są sponsorowane przez firmy farmaceutyczne. Jak wiadomo przemysł ten nie ma czystych rąk.
  Wiadomo też nie od dziś, że wiele chorób zostało stworzonych na potrzeby przemysłu farmaceutycznego. Dlaczego w tym przypadku miałoby być inaczej?

  Jedyny argument jaki widzę przeciwko temu jest to, że np. 50 lat temu tego typu naukowe kłamstwa nie były tak często spotykane. Dzisiaj, kłamstwa dotyczące szczepionek są wręcz powszechne.
  Dlatego też, w tym zakresie, już mnie nic nie zdziwi.
  Szczególnie, że przygotowywane jest w tej chwili około 300 szczepionek np. na wysoki cholesterol, alkoholizm, palenie papierosów czy na poszczepienne skutki uboczne... szczepionek.
 • @roux 20:40:40
  "Jeśli władcą świata jest Szatan (a jest na pewno)..."

  Za taką pisaninę to Pan Bóg wyśle Gabriela, a Ten da Ci miłosiernie porządnego kopniaka w dupsko... ale będzie śmiechu :-))))))))))))
 • @ Autor
  Dzięki za ciekawy wpis - oczywiście daję 5* - podobnie jak Szanowny Roux ;-)

  Oto moje uwagi w duchu konstruktywności zwłaszcza w powiązaniu z komentarzem Szanownego Jana.

  - Myślę że może istnieć sprzężenie zwrotne i zarówno duch działa na ciało i ciało na ducha.

  - Ale żeby to sprzężenie jakoś działało to moim zdaniem trzeba mieć jeszcze.... sumienie (?). Przykład z oprawcami z obozów to jakoś obrazuje.

  Tak myślę.

  Serdeczności.
 • @jan 21:33:42
  Z Twojego komentu to byłby niezły wpis.

  Ukłony
 • @Jasiek 23:32:43 witam
  Jutro zacytuję Pismo święte.
  Dzisiaj mówię lekanoszt, kalinichta czyli dobranoc ☺
  Pozdrawiam
 • @Jasiek 23:32:43
  Czy Szatan jest władcą świata ?

  „(5)I wyprowadził go na górę, i pokazał mu wszystkie królestwa świata w mgnieniu oka.(6)I rzekł do niego diabeł: Dam ci tę całą władzę i chwałę ich, ponieważ została mi przekazana, i daję ją, komu chcę.(7)Jeśli więc Ty oddasz mi pokłon, cała ona twoja będzie” (Ew. Łukasza 4:5-7, Biblia Warszawska)

  „Już wiele nie będę mówił z wami, nadchodzi bowiem władca świata, ale nie ma on nic do mnie” (Ew. Jana 14:30, Biblia Warszawska)

  „w których bóg świata tego zaślepił umysły niewierzących, aby im nie świeciło światło ewangelii o chwale Chrystusa, który jest obrazem Boga”
  (2 list do Koryntian 4:4, Biblia Warszawska )
 • @roux 08:44:34
  "ponieważ została mi przekazana,"

  Walił ściemę - jak zwykle.

  "nadchodzi bowiem władca świata,"

  Już poszedł.

  "w których bóg świata tego"

  Jak z małej litery to nie o Tego chodzi.

  Też mam cytat. Od kumpla Gabriela:

  "Quis ut Deus!"

  Łyso? ;-)

  Ale jak zacząłem czytać przytoczony przez Ciebie pierwszy cytat, to... zatrząsł się mój dom i było słychać huk. Zupełnie jakby to śnieg zsuwał się z dachu, ale śniegu na nim nie było. Czyli jednak kłamał. Jak zwykle.

  Szczęść Boże! :-)
 • @Jasiek 09:14:50
  Negujesz istnienie Szatana?
 • @roux 09:31:08
  Dlaczego dokonujesz aż takiej nadinterpretacji? Ktoś to kłamie nie może nie istnieć. Skoro walił ściemę to musi istnieć. Niestety.
 • @Jasiek 09:34:30
  easy, chciałem ustalić warunki wyjściowe ;-),

  Zatem negujesz moc i możliwości Szatana i jego inteligencję?
 • @jan 21:33:42
  //Oprawcy z obozów koncentaracyjnych żyli czesto długo i w pełnym zdrowiu//

  Tak, z tym że ludobójcy nie mogą stanowić żadnego odniesienia do w/w hipotezy, ani do większości rozważań dotyczących człowieka.
  Dziękuje za komentarz i cenny materiał dot. szczepień .

  pozdr
 • @Jasiek 23:38:17
  //- Myślę że może istnieć sprzężenie zwrotne i zarówno duch działa na ciało i ciało na ducha//
  Tak, siedem grzechów głównych to ostrzeżenie które, również ma chronić nas przed chorobami ciała.Powiedziane jest że śmierć przyszła na świat przez grzech.

  pozdr
 • @roux 20:40:40
  //Jeśli władcą świata jest Szatan (a jest na pewno), to nic dziwnego, że jest jak jest//

  tak, jedna sekunda bez opieki bożej, byłaby nasza ostatnią sekundą.

  pozdr
 • @roux 09:40:58
  "Zatem negujesz moc i możliwości Szatana i jego inteligencję?"

  Dla nas to jest moc i inteligencja, a dla Niektórych tylko żarty. Oto jak one mogą się skończyć:

  https://andrzejosinski.files.wordpress.com/2011/12/fa_presto_-_st__michael_-_google_art_project-luca-giordano.jpg

  Szczęść Boże!
 • @Jasiek 10:06:55
  „Największym kłamstwem Szatana jest wmówienie ludziom, że on , Szatan nie istnieje „ ( J. Ratzinger – Benedykt XVI )

  "W niebie rozpętała się walka. Michał i jego aniołowie walczyli ze smokiem. Walczył też smok i jego aniołowie, Ap 12,8 ale nie zwyciężyli i nie było już dla nich miejsca w niebie. Ap 12,9 Zrzucono więc wielkiego smoka, dawnego węża, nazywanego diabłem i szatanem. Ten, który zwodzi cały świat, został zrzucony na ziemię, a razem z nim zrzucono jego aniołów. Ap 12,10 I usłyszałem potężny głos mówiący w niebie: „Teraz nadeszło zbawienie, moc i królowanie naszego Boga, i panowanie Jego Chrystusa, bo został zrzucony oskarżyciel naszych braci. On oskarżał ich przed naszym Bogiem w dzień i w nocy, Ap 12,11 lecz oni go pokonali dzięki krwi Baranka i dzięki słowu swojego świadectwa; i nie umiłowali swego życia – aż do śmierci. Ap 12,12 Dlatego radujcie się, niebiosa i ich mieszkańcy! Biada ziemi i morzu, bo zstąpił do was diabeł ogarnięty wielkim gniewem. On wie, że mało ma czasu”. "
  (Obj 12:7-12 Biblia paulistów)

  Pozdrawiam
 • @jan 21:33:42
  http://kworum.com.pl/galeria/1/2741.jpg
 • @roux 10:13:36
  "On wie, że mało ma czasu"

  Ten pogląd akurat podzielam. A jak nadejdzie koniec to zostanie zaimplementowana instrukcja:

  1. Przydeptać.
  2. Nie przejmować się charczeniem, innymi odgłosami i wierzganiem.
  3. Zrobić dziurkę.

  I taki będzie koniec tego kłamcy. Obrazek instruktarzowy załączyłem w poprzednim komentarzu :-)

  Michał zajmie się luckiem, a każdy podług siebie pomniejszymi.
 • @roux 10:13:36
  Teraz trochę przytroluję - może mnie Szanowny Autor nie zbanuje. Chodzi mi po głowie cytat z Biblii. Brzmiał mniej więcej tak: "My nie jesteśmy stąd"
  Kto i kiedy to powiedział/napisał? O co chodziło? Nie wie Pan przypadkiem?
  Proszę o pomoc.

  Serdeczności.
 • @roux 10:13:36
  Ciągle się zastanawiam - skąd ten huk i wstrząsy w moim domu gdy czytałem przytoczony przez Ciebie cytat?:

  "„(5)I wyprowadził go na górę, i pokazał mu wszystkie królestwa świata w mgnieniu oka.(6)I rzekł do niego diabeł: Dam ci tę całą władzę i chwałę ich, ponieważ została mi przekazana, i daję ją, komu chcę.(7)Jeśli więc Ty oddasz mi pokłon, cała ona twoja będzie” (Ew. Łukasza 4:5-7, Biblia Warszawska)"

  Dziwne...
 • @Jasiek 21:40:38
  popracuję nad tym
 • @roux 08:12:37
  Wielkie dzięki. To może być ważny problem. Może nawet intelektualna bomba...

  Ukłony

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031