Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 1609 komentarzy

Szybka piłka Trumpa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wybuch protestów na lotniskach po wprowadzeniu rozporządzenia prezydenta USA dotyczącego ograniczenia wjazdu muzułmanów do USA

Wybuch protestów na lotniskach po wprowadzeniu rozporządzenia prezydenta USA, dotyczącego ograniczenia wjazdu muzułmanów do USA.

Tysiące skandujących demonstrantów zablokowało dojazdy, drzwi , obszary kas biletowych na lotniskach w całym kraju w sobotę, w proteście na rozporządzenie prezydenta Trumpa, ograniczającego wjazd muzułmanów do USA.

Rozporządzenie Trumpa weszło w życie w piątek w nocy, zmykając granice na przynajmniej 90 dni dla podróżnych z Iranu, Iraqu, Libii, Somalii, Sudanu, Syrii i Yemenu.

Wielu podróżnych z krajów objętych ograniczeniem zostało nagle uwięzionych na lotniskach, nawet pomimo że są posiadaczami amerykańskich wiz lub zielonych kart.

W reakcji na to rozporządzenie, demonstratorzy zgromadzili się na lotniskach :New York’s John F. Kennedy International Airport, Chicago’s O’Hare International Airport, San Francisco International Airport, Dallas/Fort Worth International Airport, Seattle–Tacoma International Airport, Los Angeles International Airport and Washington Dulles International Airport. Demonstranci również protestują na lotniskach w Minneapolis, San Diego, Boston i Philadelphia.

Wielu demonstrantów oświadczyło że nie zaprzestaną protestu dopóki podróżni którzy utknęli na lotniskach nie będą uwolnieni, kilkunastu prawników przybyło na lotniska celem pomocy prawnej podróżującym.

Na lotnisku JFK w Nowym Yorku, setki demonstrantów zablokowało drogi wokół lotniska. Posiadają transparenty z napisami „ Żadnych Banów’, „żadnych murów” i „witamy uchodźców” „ Jesteśmy tu żeby powiedzieć Trumpowi że nigdzie nie jedziemy” powiedział NBC 4 prawnik i adwokat uchodźców Jacki Esposito, który pomógł zorganizować protest . „ Dzisiaj jest początek naszego sprzeciwu i sprzeciwu naszych sąsiadów w całym kraju.

Nowojorskie zrzeszenie taksówkarzy przyłączyło się do protestu poprzez godzinny strajk , powodując spiętrzenie chaosu na lotnisku. Władze lotniska zamknęły chwilowo usługi kolejki nadziemnej do lotniska po tym jak protestujący zablokowali wyjścia dla pasażerów, Jednak ponownie została ona przywrócona do użytku.

Na lotnisku w San Francisco , protestanci zablokowali rejon kas biletowych w terminalu międzynarodowym oraz drogę wyjazdową z lotniska, jak powiedziała policja dla Huffington Post . Protestanci skandowali „ Rasiści won, wpuścić uchodźców” i śpiewali „ Ta ziemia to nasza ziemia”

 

//www.huffingtonpost.com/entry/protests-airpors-

KOMENTARZE

 • @@@!
  Niemieccy przedsiębiorcy obawiają się polityki Donalda Trumpa. Prawie 1,6 mln miejsc pracy zostanie zlikwidowanych? Antyglobalistyczna polityka gospodarcza prezydenta USA Donalda Trumpa może doprowadzić do likwidacji 1,6 mln a nawet do 2 mln, miejsc pracy w Niemczech podał w niedzielę dziennik „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung”, powołując się na opinie niemieckich przedsiębiorców. Grozi nam handlowa i ekonomiczna wojna z Ameryką. Trzeba to tak drastycznie ująć powiedział „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” Marcel Fratzscher, szef Niemieckiego Instytutu Badań nad Gospodarką (DIW). Jeżeli Donald Trump poważnie traktuje (swoje zapowiedzi), to jego polityka będzie miała negatywny wpływ na dobrobyt na świecie zaznaczył jeden z najbardziej renomowanych niemieckich ekonomistów. Jeszcze dalej w swoich ocenach idzie Clemens Fuest, następca Hansa-Wernera Sinna na stanowisku dyrektora instytutu Ifo w Monachium. Jego zdaniem Niemcom grozi „horror”. Jeżeli zredukujemy relacje z Ameryką do zera, to 1,6 mln miejsc pracy znajdzie się w niebezpieczeństwie
  ostrzega ekonomista. Jak wyjaśnił, jeden milion miejsc pracy uzależniony jest od eksportu do USA, a 600 tys. osób zatrudnionych jest w amerykańskich firmach w Niemczech. Jego zdaniem Niemcy jako jeden z czołowych światowych eksporterów ucierpiałyby w wyniku perturbacji gospodarczych bardziej niż inne kraje. Szef Instytutu Gospodarki Światowej w Kilonii, Dennis Snower, zwrócił uwagę na podobieństwa do okresu między I a II wojną światową, gdy konflikty gospodarcze doprowadziły do upadku gospodarki światowej „z fatalnymi skutkami politycznymi”. Z tej gorzkiej lekcji wszyscy, z wyjątkiem Trumpa, wyciągnęli wnioski zauważył Snower. Jak dodał, „żyjemy w czasach, gdy podważany jest liberalny porządek ekonomiczny”. Stany Zjednoczone są najważniejszym partnerem handlowym Niemiec. W 2015 roku (za zeszły rok nie ma jeszcze danych) niemieckie firmy wyeksportowały do USA towary i usługi za 142 mld euro, uzyskując nadwyżkę w wysokości 56 mld euro. To 10 proc. całego niemieckiego eksportu. Najważniejszym towarem eksportowym są niemieckie samochody i części samochodowe (32 mld euro). Trump zagroził wprowadzeniem ceł na samochody z Niemiec. Ps..Na $ 56 mld wydoili USA to tyle co Meksyk, a Chiny ... uuuu...Czyli Makrela rzucona na płetwy. Brawo, panie Prezydencie! Gratulacje! Z pomocą Tuska, Niemcy w Polsce zlikwidowali ok 2 mln miejsc pracy ( m.in. w stoczniach) teraz pora na nich.
 • @@@!
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/11/b.jpg Wielka katastrofa planowana jest na 2017 rok
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielka-katastrofa-planowana-2017-oficjalny-program-zniszczenia-niemiec-plany-o-trzeciej-wojnie-swiatowej-2016-11 https://youtu.be/sdrvbn16KTs
 • @@@!
  Czyżby już to był efekt wczorajszej rozmowy z prezydentem Putinem? Trump autoryzował operację sił specjalnych USA na bazę Al-Kaidy w Jemenie. W akcji zginęło 14 dżihadystów i żołnierz amerykański. (35 minut temu) Operacja sił specjalnych USA na bazę Al-Kaidy w Jemenie była autoryzowana przez prezydenta Donalda Trumpa, podały w niedzielę źródła wojskowe USA. Według strony amerykańskiej zginęło co najmniej 14 domniemanych bojowników Al-Kaidy i amerykański żołnierz. Centralne Dowództwo USA (CENTCOM) sprecyzowało, że w walkach rannych zostało ponadto trzech żołnierzy. Czwarty żołnierz odniósł obrażenia w wyniku „twardego lądowania” śmigłowca w pobliżu miejsca starć. Maszyna nie była w stanie następnie wzbić się w powietrze i „została celowo zniszczona”. Amerykańskie źródła twierdzą, że celem operacji było zebranie informacji wywiadowczych o Al-Kaidzie; żołnierze biorący udział w operacji zdobyli informacje, „które prawdopodobnie zapewnią wgląd w proces planowania ataków terrorystycznych” - przekazano. Siły specjalne USA nie wzięły żadnych zakładników. Z kolei anonimowe źródła jemeńskie podały, że w wyniku operacji przeprowadzonej o świcie w centralnej części Jemenu, przy wsparciu dronów i śmigłowców bojowych, zginęło 41 domniemanych bojowników Al-Kaidy, w tym dowódcy. Wśród ofiar jest także osiem kobiet i ośmioro dzieci.
  Ps..Brawo Trump, robi tak i co zapowiedział, ponieważ lewactwo walczyło z terrorystami kredą i kwiatami, Trump wysłał chłopaków z SEAL's . Czyżby naprawdę koniec samowoli Arabii? bo cała wojna w Jemenie to robota Arabii w sojuszu z dostarczającymi broni Arabii Niemcami. Oj to Szulce i Makrela znowu będą zawodzić, że ich potencjalnych gości wybito, biorąc przykład z Rosjan którzy z nimi się nie cackają, uważając, że dobry terrorysta, czy potencjalny to martwy.
 • @kula Lis 66 18:44:36
  Fajnie, tylko do nas też nawlekli tych obozo- montowni w których zatrudniają Polaków za 20% wartości pracy. Jak wycofają te kołchozy z Polski to biedactwo polskie, i najemnicy ukry odczują brak nawet tych groszy. Poza tym też są firmy ( oczywiście nie polskie) co produkują dla hochsztaplerów z Ameryki. Tak że jako okradziony bidok europejski nałapiemy odłamkami i nawet siana zabraknie dla koni. No chyba że ster lewo na burt i zwrot o 180 st ale...
  pozdr
 • @Zorion
  Rząd Stanów Zjednoczonych broni sposobu wprowadzania w życie dekretu o wstrzymaniu przyjmowania uchodźców i ograniczeniu imigracji z siedmiu krajów muzułmańskich. Szef personelu Białego Domu Reince Priebus odrzucił zarzuty, że nowe przepisy doprowadziły do chaosu. W wywiadzie dla telewizji NBC Reince Priebus poinformował, że w sobotę granicę Stanów Zjednoczonych przekroczyło 325 tysięcy osób. Spośród nich służby graniczne zatrzymały tylko 109 przybyszów. "To nie był chaos" podkreślił Priebus. Szef personelu Białego Domu poinformował, że większość z zatrzymanych po zweryfikowaniu została zwolniona i że prawdopodobnie podobny los czeka kilkadziesiąt osób, które wciąż pozostają w aresztach. McConnel wyraził przekonanie, że zaostrzenie weryfikacji imigrantów jest dobrym pomysłem.
 • @Zorion 19:03:07
  Brońmy się przed islamizacją. Brawo Trump! "Przybywamy do was, by was zabijać, wy świnie" tak powiedział ostatni "uchodźca" ten za kółkiem TIRa. Wczoraj zero dziś tysiące jutro... miliony które będą rodzić następne setki milionów... Hijra - podbój przez zasiedlenie. Pobudka NAIWNE lewaki. Islam to nie jest 'religia' to IDEOLOGIA. Jak nazizm czy komunizm. "Islam to wszystko". Islam kontroluje każdy aspekt życia i wymaga fanatycznego oddania. Jak w sekcie. Ma prosty plan i przesłanie - islamski pokój który polega na tym, że niemuzułmanów już nie ma. Poczytajcie koran, islam nie jest żadną religią - jest to komplementarny i holistyczny system totalitarny przy którym faszyzm jest niewinną ideologią, islam nie ma prawa współistnieć z czymkolwiek, dopóki po ziemi będą stąpać niemuzułmanie islam będzie ich fizycznie eliminował. Wpuszczenie islamu do Europy to perspektywa wojny totalnej z żydami, chrześcijanami, ateistami a na koniec także z innymi odłamami islamu. Historia islamu to historia wojen, oni nie wiedzą co to jest pokój. Dla Europy to powrót do średniowiecza w którym islam tkwi w krajach arabskich. Pamiętajmy o tym,że przyjmując połowę Afryki do Europy nie pomożemy Afryce ale zrobimy Afrykę z Europy. Istnieje olbrzymia przepaść między kontynentem, marnowania szans, dziecioróbstwa i czekania na mannę z nieba a kontynentem,gdzie ludzka kreatywność , pracowitość doprowadza do nieprawdopodobnego rozkwitu i bogactwa. Otwartość na inne kultury nie jest przejawem mądrości lub nowoczesności. To przejaw lewackiego ciemnactwa, które kulturowe samobójstwo białego człowieka podniosło do rangi cnoty...
 • @Zorion
  Brytyjczycy kochają muzułmanów. Świadczy o tym bezwstydny romans matki angielskich królów z tłustym szejkiem, z czego są bardzo dumni oraz wybór Pakistańczyka na burmistrza Londynu.
 • @Zorion
  Trump nie musi i nie powinien się przed plugawym lewactwem tłumaczyć. To tak jak by barbarzyńcy z Galii czy Germanii żądali od Cesarza żeby się za coś tłumaczył. Wśród angielskich protestujących polityków, są ciekawe, rzekłbym egzotyczne nazwiska! Nie dziwie się, że protestują, bronią swoich. Ci wszyscy przywódcy krytykujący obecnie Trumpa za to co zrobił. Za jakieś pół roku, no może rok. Będą sami małpowali amerykańskie rozwiązania. Nie ma innego wyjścia by zahamować to wariactwo dotyczące tych tzw "uchodźców". UE jest kierowana przez ślepych i głupich przywódców ogarniętych wizją, że jak komuś pomożemy to ten od razu będzie nam dozgonnie wdzięczny. Bzdura i jeszcze raz bzdura. W Wielkiej Brytanii, zbierają podpisy na internecie, żeby zabronić Trumpowi wjazdu ....Trump napisał właśnie przed chwilą na Twitterze, że ma zamiar dodać więcej krajów z ograniczeniem wjazdu...Trump pisze, że nie chce tak przerażającego chaosu w swoim kraju jaki panuje w Europie z powodu najazdu tubylców, z czego 20% to terroryści.
 • Muslim ban protest
  Po podpisaniu przez Trumpa zakazu wjazdu do USA obcokrajowców z Iranu, Iraku, Libii, Somalii, Sudanu, Syrii i Jemenu rozpoczęły się pierwsze zatrzymania na lotniskach a jednocześnie ruszyła fala nowych protestów, którym towarzyszy chaos organizacyjny w portach lotniczych: NY, Seatle, Pitsburg, Chicago i in. https://youtu.be/qtdKwxtJb1A Więcej wideo non comment
  https://www.youtube.com/watch?v=qELgJuJPp-A
  https://www.youtube.com/watch?v=4Q6BvPaBxmI
  https://www.youtube.com/watch?v=JXyGdo8LWm8
  https://www.youtube.com/watch?v=5SOQsRam5e8
 • @Zorion
  Media: ustawa Trumpa zakazuje wjazdu do USA politykowi z Niemiec. Irańsko-niemiecki polityk, członek partii „Związek90/Zieloni” oraz deputowany do Budestagu Omid Nouripour nie może wjechać do Stanów Zjednoczonych z powodu ustawy migracyjnej Donalda Trumpa, - pisze „Der Siegel”. Omid Nouripour urodził się w 1975 roku w Teheranie. Jako dziecko wraz z rodzicami przeprowadził się do Frankfurtu nad Menem. Od 2002 roku ma podwójne obywatelstwo — niemieckie i irańskie, co stwarza problem przy wjeździe do Stanów Zjednoczonych zgodnie z nowymi przepisami. Donald Trump podpisał w piątek ustawę, która zatrzymuje napływ uchodźców do USA na 120 dni, zakazuje na czas nieokreślony przyjmowania uchodźców z Syrii, zaostrza niektóre zasady wjazdu do Stanów Zjednoczonych, a także na 90 dni zatrzymuje wjazd do USA ludzi z szeregu panstw o przeważająco muzułmańskiej ludności. Według danych agencji Reutera, ze sformułowania ustawy wynika, że mowa o tymczasowym zakazie wjazdu dla obywateli Iraku, Iranu, Syrii, Sudanu, Jemenu, Libii i Somalii. Zakaz wjazdu obowiązuje dla posiadaczy dwóch paszportów. W analogicznej sytuacji oprócz Nouripoura znalazły się dziesiątki tysięcy mieszkańców Niemiec. „Na moim przykładzie widać, na ile aburdalny jest zakaz wjazdu wydany przez Trumpa" powiedział polityk. Omid Nouripour uważa, że Niemcy powinny domagać się zniesienia zakazu. Amerykańska wiza Nouripoura wygasa pod koniec lutego. Złożył on dokumenty po nową wizę jeszcze zanim ustawa weszła w życie, jednak nie liczy teraz na jej otrzymanie. Jako deputowany do Bundestagu Nouripour ma paszport dyplomatyczny, jednak i ten dokument w danym przypadku jest bezużyteczny, jak zauważa „Der Spiegel".
 • @autor
  A ja myslalem ze ten film o bardzo zlych terorystach pujdzie do lamusa chistori a oni jak sie okazuje dalej sa grozni- co z 11 09 Trump chyba to rozwikla...........
 • @kula Lis 66 20:03:02
  Z powodu najazdu tubylcow?!Co to znaczy?Chyba za duzo Pan sie naczytal ksiazek Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego.Polak tez jest tubylcem tyly,ze w Polsce,Amerykanin w Ameryce.
 • Nas Polakow USA uwaza za terrorystow od 1945.
  Nie zapraszam juz do USA krewnych na wakacje.2 z nich zawrocili na lotnisku w Chicago.Wydali pieniadze na wize, bilet i *uj.Teraz niech Muzulmanie doswiadczaja tego samego.
 • @staszek kieliszek 08:30:28
  No to w NSA się popłaczą od nadmiaru roboty. Trump wprowadza zakaz lobbowania na rzecz interesów obcych rządów. Prezydent USA Donald Trump wprowadził dożywotni zakaz dla urzędników amerykańskiej administracji lobbowania na rzecz interesów obcych rządów oraz pięcioletni zakaz każdego innego lobbowania – poinformowała agencja Associated Press. Trump oświadczył, że osoby, które chcą z nim pracować, muszą skoncentrować się na przynoszeniu korzyści narodowi amerykańskiemu, a nie na swoich przyszłych profitach po odejściu z urzędu. Ps..Ostro idzie Triumf - po bandzie. Ale ja to popieram. Bo widzę jak różne szumowiny w naszym kraju po przejściu z państwowych posad prościutko idą na prywatne ucząc prywaciarzy jak łupić państwowy majątek. Urzędnik państwowy ma pracować na rzecz kraju, a nie na rzecz obcych interesów. Logiczne. A tak swoją drogą to ciekawe kiedy bukmacherzy zaczną przyjmować zakłady dotyczące terminów zamordowania Trumpa. Jak na razie Trump idzie jak szalony we wprowadzaniu zmian, i zaczyna pod tym względem być podobny do JFK. JFK został zabity po tym jak wyszło na jaw, że przygotował dekret zakazujący FED drukowania pustych pieniędzy i mający przygotować dolara do ponownego powiązania z posiadanymi zapasami drogocennych kruszców. Dekret oczywiście po jego śmierci nie został podpisany...Jeszcze trzeba by wprowadzić zakaz lobowania w sprawach politycznych i militarnych na rzecz obcych rządów w ogóle, nie tylko w administracji. Tą rolę powinni wyłącznie pełnić ambasadorzy reprezentujący rządy obcych państw, a nie organizacje typu AIPAC, czy fundacje typu "Soros", które nie są odpowiedzialne przed narodem amerykańskim. I bardzo dobrze no to teraz Ukraina ma problem. No, to z kim będzie teraz gadać prezydent Poroszenko, czy wysłannicy prezydenta Dudy, skoro żaden członek amerykańskiej administracji nie będzie chciał pisnąć ani słowa w interesie Ukrainy czy Polski? I do kogo teraz będą te wędrówki ludu? Pozostają wyłącznie parlamentarzyści (kongresmeni)... Żaden synalek prezydenta czy wiceprezydenta nie będzie w ukraińskich spółkach energetycznych... To te "nasze" pieski Nuland zaskowyczą w zgodnym chórze. Ciężkie czasy idą.
 • @kula Lis 66 08:44:22
  Masz racje.Ale dobre czasy ida.Wraca do normanosci.
 • @staszek kieliszek 09:42:15
  Żydobolszewia histeryzuje, a to tym bardziej oznacza, że prezydent Trump ma rację. Lewicowe żydostwo ( senator Schumer, senator Feinstein, wielki rabin globu Soros, starbusiowy Howard Schultz etc ) na pierwszej linii. Sekundują im Szwaby, oto zatroskany komentator reżimowej TV ARD pisze, że Stany przysporzą sobie islamskich wrogów. No cóż, dzięki polityce aktywistki FDJ ( ZMS ) z Berlina Makreli Niemcy mają mrowie islamskich przyjaciół, widzieliśmy w Berlinie, Kolonii i tylu innych miejscach.
 • @staszek kieliszek 09:42:15
  Ile Niemcy wydali na uchodźców? Według portalu dw.com 21,7 mld euro – niemiecki rząd wydał 2016 r. na "uporanie się ze skutkami kryzysu uchodźczego". Na ten rok zaplanowana jest podobna suma. Ps..Chcieliby tyle wydać...a prawdziwe dane nie są przeznaczone dla gawiedzi...Każdy tzw. uchodźca kosztuje 1000 euro miesięczne licząc tylko lokum i wikt...Do tego dochodzi ochrona zdrowia, edukacja, żłobki, przedszkola, a nawet koszty transportu. Ich wozi się do lekarza taksówkami na koszt podatnika...Nikt nie wlicza kosztów społecznych, np. przelewającej się przez Niemcy fali gwałtów,których nie wolno pod żadnym pozorem łączyć z islamistami...Do tego dochodzi ukrywana przed opinią publiczną plaga wyłudzania socjalu pod różnymi tożsamościami. Ujawniony rekordzista skasował tylko w roku ubiegłym 46 000 euro w różnych landach. W Brunszwiku ujawniono 300 imigrantów,którzy kasowali socjal do 10 razy miesięcznie legitymując się różnymi dokumentami. To nie mogło odbywać się bez wiedzy urzędników...Pracownica,która ujawniła ten proceder została zwolniona...poszła na policję...finał nieznany.
 • @staszek kieliszek 09:42:15
  Kanada: Strzelanina w meczecie. Sześć osób zginęło, osiem zostało rannych, gdy nieznani sprawcy otworzyli ogień do modlących się ludzi w meczecie, w kanadyjskim mieście Quebec.Do ataku doszło wczoraj, podczas wieczornych modlitw. Policja zatrzymała dwóch podejrzanych. Teren meczetu został zabezpieczony przez funkcjonariuszy, a wszyscy, którzy byli wewnątrz, zostali ewakuowani. W meczecie będącym częścią Centrum Islamskiej Kultury w mieście Quebec, mogło przebywać nawet 40 osób. Rzecznik miejscowej policji poinformował, że w związku ze strzelaniną zatrzymano dwie osoby. Ps...Cóż... gdyby nie było w Kanadzie islamu, nie było by meczetu i strzelaniny. Jak podają zachodnie media to byli uchodźcy z Syrii. Sprawa jest oczywista. Sprawcy są znani policji, podawany jest wiek (27 lat)ale nie ujawniają tożsamości oraz, że używali broni automatycznej, zabronionej w Kanadzie czy Europie. Żaden Kanadyjczyk legalnie takiej broni nie posiada. Czyli po nitce do kłębka.
  Konflikt szyicko-sunnicki ale media już dławią sie rasizmem bo przecież nie przyznają, że to ich pupile się sami wyrzynają.
 • @staszek kieliszek 09:42:15
  Belgia boi się katastrofy nuklearnej. Wszyscy dostaną tabletki jodu. Władze w Belgii zaopatrzą wszystkich mieszkańców w tabletki jodu na wypadek awarii elektrowni jądrowej. Do lata na mocy królewskiego dekretu dostęp do tabletek dostaną osoby żyjące w odległości 100 km od obiektu jądrowego podaje portal politico.com. Wcześniej tylko osoby mieszkające w promieniu 20 kilometrów były uprawnione do otrzymywania tabletek jodu bezpłatnie. Tabletki jodu rozdawane prewencyjnie mają ograniczyć ryzyko zachorowania na raka tarczycy w wyniku katastrofy nuklearnej. Lek ma być przeznaczony dla obywateli zamieszkującym obszar w promieniu minimum stu kilometrów od reaktorów. Oznacza, że tabletki dostaną wszyscy mieszkańcy Belgi - pisze portal. Wraz z katastrofą jądrową elektrowni Fukushima w Japonii stało się jasne, że radioaktywna chmura może rozprzestrzeniać się bardzo daleko powiedział Jan Jambon belgijski minister spraw wewnętrznych. Oprócz prewencyjnego charakteru dekretu na wypadek awarii elektrowni, Belgowie boją się ataków terrorystycznych. W marcu tego roku zamachowcy z Brukseli sprawdzali możliwość przeprowadzenia zamachu na elektrownie. W dniu zamachów w Belgii pracownicy obu elektrowni zostali ewakuowani, a do ochrony reaktorów wysłano wojsko.
  Ps..Bardzo ciekawe...Belgia to kompletnie nieaktywny sejsmicznie region - analogii z Japonią leżącą na wyspach wulkanicznych nie ma - trzęsienie nie grozi ale mają inny żywioł - ciapaty - mahomet będzie zachwycony z każdym dużym bum ...Biorąc pod uwagę wielkość kraju Belgów należy mniemać, że przynajmniej 70 procent, być może więcej populacji ten dekret obejmuje...patrz mapka poniżej. Znam region Antwerpii bardzo dobrze, jest tam nieprawdopodobna zachorowalność na raka...a katastrofy przecież tam nie było, za to wiele tzw. nic nieznaczących awarii. Globaliści nie dbają o ludzi tylko o swoje cele. Belgia zaszła już za daleko, teraz będą ubogacenia nie tylko kulturowe ale i nuklearne.
  http://www.agenda21-treffpunkt.de/archiv/11/bild/Atomkraftwerke-B-g.jpg
  Przemilczanie tego tematu trwa już dłużej. Belgia już teraz powinna być ukarana za stan 2 elektrowni, (jak również za opór wyłączenia ich z eksploatacji) konkretnie za rysy jakie są widoczne na budynkach / kominach tych elektrowni. Petycje w tej sprawie powinny złożyć wszystkie kraje europejskie, bo jest to zagrożenie nie tylko dla Belgów
  ale wszystkich Europejczyków !!! Profilaktyka w postaci tabletek to "mydlenie oczu". Problem elektrowni jest wieloletni i ma już " bardzo długą brodę"!. Ciekawe czy kredki i flamastry, też rozdadzą???...aby mogli też bazgrać po chodnikach. Tarczyca nie będzie wchłaniać radioaktywnych izotopów jodu, ale nadal będzie się wchłaniać tryliony bekereli strontu, cezu czy plutonu :-) A rozdawanie ludziom tabletek w promieniu 100 km to też kabaret, bo chmura skażeń z Fukushimy poszła nawet nad Tokio (prawie 250 km) gdzie dozymetry wskazywały przekroczenia norm o 20-30 razy. Filmiki nadal są na YouTube. A na wypadek "Globalnego Ocieplenia" każdy obywatel dostanie od państwa lód. Lód dostarcza szwagier Kolaska. Niezły to samograj lewacki, maszynka do drukowania pieniędzy. Ktoś a tego ktosia to my Polacy od ponoś kilkuset lat znamy, chce wywołać panikę aby na tym zarobić. No ale Fukushima to było nie byle co. W Fukushimie grzali odpadami z reaktorów Europy zachodniej, czyli paliwem MOX. Tam to w chmury poszła cała tablica Mendelejewa. Uran od 235 do 238, Pluton od 239 do 242, Neptun 237, Kiur 245, Ameryk 241, Kaliforn itp. Same cudeńka o połowicznym czasie rozpadu rzędu milionów lat. Zresztą ten reaktor w Belgii też może być na paliwo MOX.
 • @Zorion
  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/453/97/4539783.jpg Die Welt: Putin i Trump rozpoczęli „niebezpieczną przyjaźń". W pierwszej rozmowie telefonicznej „dwaj macho" Władimir Putin i Donald Trump „znaleźli wspólny język" pisze Die Welt. Rozmowa odbyła się w atmosferze wzajemnego porozumienia i obaj przywódcy umówili się ws. współpracy w walce z Państwem Islamskim. Ponadto nowego prezydenta USA raczej nie zszokują moskiewskie metody walki z terroryzmem, przecież sam akceptuje on radykalne metody podkreśla autor artykułu. To może być „początek niebezpiecznej przyjaźni" uważa niemiecki dziennikarz. Donald Trump jeszcze w czasie kampanii przedwyborczej niejednokrotnie wyrażał swoją sympatię do „rosyjskiego autokraty" przypomina periodyk. Putin również chwalił „pragmatycznego biznesmena". Jak informuje Kreml, obie strony nastawione są na wzajemną współpracę ws. uregulowania stosunków rosyjsko-amerykańskich. Dla Rosji USA to najważniejszy partner w walce z międzynarodowym terroryzmem, powiedział Putin przez telefon (Trumpowi red.). Obie strony powinny zjednoczyć siły w obliczu wspólnego zagrożenia ugrupowania terrorystycznego Państwo Islamskie. Podobną propozycję szef Kremla złożył już jesienią 2015 roku w czasie Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Prezydent Rosji mówił wówczas o konieczności stworzenia koalicji antyterrorystycznej na wzór koalicji antyhitlerowskiej w latach II wojny światowej. Jednak obecni odnieśli się do jego apelu bardzo sceptycznie. I były ku temu poważne przyczyny zapewnia autor. Dla wszystkich państw, które przestrzegają praw człowieka, metody, przy pomocy których Rosja walczy z terrorystami, są absolutnie nie do przyjęcia tłumaczy gazeta. W Moskwie „nie odróżnia się terrorystów od opozycjonistów i nie zwraca się uwagi na cierpienia ludności cywilnej, a także nie gardzi się samowolą i torturami" pisze autor artykułu. „To jest właśnie moskiewska recepta na walkę z terroryzmem" przekonuje dziennikarz. Jednak dla takiego prezydenta jak Trump, który sam uważa, że tortury to skuteczna metoda, takie podejście (do walki z terroryzmem red.) nie jest problematyczne. Myśli on nawet o zniesieniu antyrosyjskich sankcji, co będzie dla Putina „wspaniałym prezentem" podkreśla Die Welt. „To umocni go w przekonaniu, że można podejmować działania wojenne przeciwko krajom sąsiednim i nie obawiać się konsekwencji. Już sam ten fakt, że Trump publicznie mówi o możliwości takiego kroku, prowadzi do rozłamu między Stanami Zjednoczonymi a Unią Europejską" martwi się niemiecki dziennikarz w podsumowaniu swojego artykułu. Ps..Trump podziwia Putina, chce iść w jego ślady, więc jak każdy ambitny uczeń, musi przyjmować korepetycje od samego Mistrza, ale jeszcze długa nauka przed nim, bo na razie poziom zero 0 :) A z radykalnym terroryzmem, to można walczyć "nieradykalnymi metodami" ? Na przykład otwartymi ramionami kanclerz Merkel i malowaniem hasełek kredkami na ulicach? Jakoś mam dziwne wrażenie, że cudzysłowia w tym artykule powinny zniknąć. Kochają się jak bracia a rakiety liczą jak żydzi. I to jest najzdrowsze podejście, lepsze od prowokacji idących w stronę III wojny światowej.
 • @Zorion
  Trump oskarżył senatorów Grahama i McCaina o próbę rozpętania III wojny światowej. Prezydent USA Donald Trump zaproponował senatorom Johnowi McCainowi i Lindsey'owi Grahanowi, aby zajęli się walką z ugrupowaniem terrorystycznym Państwo Islamskie zamiast próbowania rozpętania III wojny światowej. „Wspólne oświadczenie byłych kandydatów na prezydenta Johna McCaina i Lindsey'a Grahama jest błędne, niestety w kwestii imigracji nie są przekonujący. Obaj senatorzy powinni skupić się na PI, nielegalnej imigracji i bezpieczeństwie na granicy zamiast ciągle próbować rozpętać III wojnę światową" napisał Trump na swoim koncie na Twitterze. W piątek Trump podpisał dekret „Ochrona Narodu przed wjazdem zagranicznych terrorystów do Stanów Zjednoczonych" wstrzymujący przez 90 dni wydawania amerykańskich wiz obywatelom 7 państw (Iranu, Iraku, Jemenu, Libii, Syrii, Somalii i Sudanu). Dokument także zawiesza na 120 dni przyjmowanie uchodźców, a imigrantów z Syrii do odwołania. Senatorzy Graham i McCain tak jak Trump będący członkami Partii Republikańskiej opublikowali oświadczenie, w którym stwierdzili, że dekret prezydenta „nie jest należycie sprawdzony" i stanie się raną „zadaną samym sobie". „Ten dekret wysyła sygnał świadomie czy nie, że USA nie chcą, aby muzułmanie przyjeżdżali do naszego kraju. Właśnie z tego powodu obawiamy się, że dekret prędzej będzie sprzyjał werbowaniu terrorystów niż poprawie naszego bezpieczeństwa" czytamy w oświadczeniu. Ps..McCain kojarzy mi się z Berią przy boku Stalina. Powinien ich zapakować i spuścić z powietrza pod Dejr-az -zaur, pewnie by wrócili jako jeźdzcy bez głowy i jaj, islamiści osądziliby ich jako zdrajców ISIL i odpowiedzialnych za ekspansję Rosji w Syrii. Albo ci dwaj czyli Głupi i Głupszy, powinni jechać do swojego japońskiego sojusznika, który "zadaje sobie rany" od lat nie wpuszczając na swój teren Arabów. Mieliby pełne ręce roboty i nie zawracaliby nikomu głowy "poprawnością polityczną".
 • @kula Lis 66 21:30:12
  Bardzo dziękuję za bezcenne komentarze, rzeczywiście waga tych newsów jest potężna.

  pozdrawiam serdecznie
 • @Zorion 10:00:27 Pozdrawiam.
  Trump jedzie jak walec! Czyści równo ze zdrajców po Obamie. Trump odwołał Sally Yates za krytykę jego antyimigranckiego dekretu. Pełniła obowiązki ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego! Prezydent Donald Trump odwołał pełniącą obowiązki ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Sally Yates poinformował w poniedziałek wieczorem czasu lokalnego Biały Dom. Yates została odwołana po tym, jak skrytykowała antyimigrancki dekret Trumpa.
  Biały Dom zarzucił Yates, że „zdradziła Departament Sprawiedliwości”, odmawiając realizacji prawa, które służy zapewnieniu bezpieczeństwa Amerykanom. Yates oświadczyła wcześniej w poniedziałek, że nie jest przekonana co do zgodności z prawem dekretu Donalda Trumpa. Poinformowała, że prawnicy Departamentu Sprawiedliwości nie będą bronić w sądach prezydenckiego rozporządzenia zakazującego wjazdu do USA obywatelom siedmiu państw muzułmańskich. Sally Yates została mianowana na stanowisko zastępcy prokuratora generalnego w 2015 roku przez ówczesnego prezydenta Baracka Obamę. Po objęciu urzędu Donald Trump zwrócił się do niej o kierowanie Departamentem Sprawiedliwości do czasu zatwierdzenia przez Senat na stanowisko ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Jeffa Sessionsa. Ps..Brawo Trump. To się nazywa być Prezydentem. Brawo Trump. Bić lewaków, socjalistów i złodziei. bardzo dobrze bo nie można pracować z kimś komu sienie ufa !!! To była minister prezydenta Afro.... to i but jej się należał !
 • @kula Lis 66 12:05:10
  Dodajmy, że nie ma jeszcze prokuratora generalnego a Yates była czasowo substytutem. Sprawa dekretu Prezydenta dotycząca chwilowego zatrzymania ruchu turystycznego z 7 krajów nie ma nic wspólnego z Konstytucją i Yates nie miała prawa tego kwestionować. Wjazd do USA jest przywilejem a nie prawem i państwo, rząd w każdej chwili może podjąć decyzję jaką chce, zwłaszcza jeśli dotyczy to bezpieczeństwa, decyzja Yates była umotywowana politycznie i nie miała nic wspólnego z prawem. Lewica nie może pogodzić się z przegraną. Dzisiaj będzie wybrany nowy Attorney General zgodnie z obowiązującym prawem, to nowy Prezydent dokona wyboru. Yates została odwołana nie ze względu na krytyke Trumpa tylko decyzje i wpływanie na sędziów aby odcięli się od obrony prezydenckich dekretów. Dekret Trumpa nie był antyimigrancki tylko czasowym wstrzymaniem ruchu turystycznego z krajów skąd pochodzi najwięcej terrorystów do czasu kiedy wejdą w życie nowe prawa. W tym wypadku chodziło o 109 osób których wjazd do US został czasowo wstrzymany aż do sprawdzenie kim są i czy nie mają powiązań z ISIS.
  Lewicowe media jak zwykle zakłamane i prowokują tych, którzy nie byli Trumpa wyborcami. Dodajmy, że podobnie postąpił Obama w swojej kadencji i wstrzymał ruch z Iraku. Nie było wtedy szumu mediów i protestów.
 • "Spontaniczne protesty"
  Organizowane przez: Narodowy Komitet Demokratow (DNC), Clinton, Obama, itp.
  Finansowane przez: Soros, Rothschild & Co.
  Wydawane dziennie: US$20 milionow
  Wyplacane dniowki: US$50 dla koordynatora ulicznego, US$20 dla krzykacza
  Darmowa dostawa: plakaty, hasla, autobusy
  Dniowki wydawane na: narkotyki i alkohol
  Kto zarabia: kartele narkomanow (Clinton), zaklady monopolowe (Bronfman - Swiatowy Kongres Zydow (World Jewish Congress))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031