Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 1609 komentarzy

Pierwsza europejska ofiara Trumpa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niemiecki koncern samochodowy traci kontrakt na 100 milinów Euro.

Nie podana z nazwy amerykańska firma wycofała się ze 100 milionowego kontraktu zawartego z niemieckim koncernem samochodowym, potem gdy prezydent Trump ostrzegł że będzie karał firmy, które zlecają pracę firmom zewnętrznym i zabierają pracę Amerykanom .

Akcje SHW Automotive gwałtownie spadły gdy ujawniono zerwanie kontraktu z nie podana z nazwy  firmą samochodową – podejrzewa się że chodzi o amerykańską firma Tesla.

Niemiecki concern oświadczył że nie akceptuje zerwania kontraktu z powodów podanych przez klienta, które były określone jako wady w wymaganiach technicznych.

Niemieckie media nazwały SHW pierwszą ofiarą nowej protekcyjnej polityki prezydenta USA. Komentatorzy obawiają się że może to być “ początek koszmaru niemieckich eksporterów”

Amerykański przywódca obiecał dać klapsa firmom , które montują wyroby na zewnątrz a potem sprzedają Amerykanom.

Jeszcze przed objęciem urzędu Trump powiedział że uderzy w plany BMW dotyczące budowy zakładu w Meksyku celem sprzedaży w USA z 35% podatkiem.

Tesla jest zarządzana przez Elona Muska, który został mianowany doradcą Trumpa w Grudniu. Kontrakt miedzy producentem samochodów elektrycznych i SHW byłby w bezpośredniej sprzeczności z polityką Trumpa I stanowiłby źródło zakłopotania dla nowej administracji.

SHW oświadczył że podejmie prawne działania wzgledem partnera.

Naeem Aslam,szef biura analiz Think Markets, powiedział: „ Donald Trump ma jasne przesłanie: przygotowac się do produkcji w Ameryce i sprzedaży w Ameryce, jeżeli ktoś nie jest gotowy będzie musiał płacic wysokie cła”

//www.express.co.uk/finance/c

KOMENTARZE

 • Bić Niemca !!!
  Wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem
  pzdr.
 • @Husky 18:38:33
  Zawsze wiedziałem że popierałeś Stalina :))) Stalin był wrogiem Hitlera, który był naszym wrogiem zatem był naszym przyjacielem 8-)))
 • @Husky 18:38:33
  U mnie w okolicy są dwie firmy produkujące dla Automotive .
  Zatrudniają oczywiście polskich parobków, ale ostatnio Ukraińcy stali się ich łupem do roboty za grosze ( ciekawe dlaczego tak ich chętnie zatrudniają ?? ) . Może coś wiesz na ten temat..:

  pzdr.
 • @Zorion 19:05:43 witam
  o te firmy chodzi?

  "
  Śpik 2017-01-26 18:11:25
  Ogólnie nie polecam tej pracy osobą słabym psychicznie. Brud smród i ubóstwo. Zachowanie kierownika animatora i stosunek do pracowników totalne dno i żenada,a co najśmieszniejsze po skończonej pracy zebrania z pracownikami jak wywiadówki na których mogą się pożalic czemu tak mało czemu ze reklamacje postraszyc ze zwolnienia pójdą i.t.d i t.p. A co do zarobków nawet Ukraińcy mówią ze nie przyjadą następnym razem bo im sie nie opłaca"
  http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,722

  pozdrawiam
 • @Zorion 19:05:43
  //ciekawe dlaczego tak ich chętnie zatrudniają ?? //

  kasa,kasa
 • @roux 19:25:46
  Roux- No przecież! Obce firmy na polskiej ziemi, poniżające Polaków i ich godność. Na ziemi naszej!
  Tak jest roux- tak jak mówi Trump" Ameryka dla Amerykanów!"

  pozdr.
 • @Husky 19:26:37
  Właśnie!
  Tylko czyja kasa?

  pzdr
 • Co w trawie piszczy.
  źródła podają, że Trump otrzymał dekret gotowy do zniesienia sankcji Rosji.
  https://twitter.com/FabricePothier/status/824712841932533763
 • @Zorion 20:24:17
  Ukraińcy w Beskidzie Małym!!

  "Do zdarzenia doszło kilkaset metrów od szczytu Przegibka. Ze zgłoszenia wynikało, iż niedaleko ul Górskiej stoi samochód osobowy bez tablic rejestracyjnych. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, okazało się, że opel corsa uderzył w szlaban. Wewnątrz pojazdu było trzech mężczyzn narodowości ukraińskiej. Jeden z nich miał przy sobie dokumenty i był właścicielem auta.

  W toku czynności ustalono, iż kierujący oplem, jadąc ul. Górską, utracił panowanie nad kierowanym pojazdem, który zjechał z drogi i uderzył w szlaban. Nikt nie przyznał się do kierowania samochodem. W rozmowie z policjantami właściciel opla kilkakrotnie twierdził, iż to on kierował autem i kilkakrotnie się z takiej wersji wycofywał. W wydychanym powietrzu miał blisko dwa promile alkoholu, a dwóch pozostałych mężczyzn miało po około promila."
  Tekst i foto: Mirosław Jamro

  BTW
  Autorem newsa jest nasz ukochany były admin
 • @fretka 20:27:48
  Czyli czekają nasze władze i lemingi zmiany w pojmowaniu świata.
  Poleje się z hipnotyzerów teraz że Rosja jest w porzadku i jest naszym przyjacielem. O Niemców nie musimy sie martwić, tam na granicy są siły amerykańskie, jakby coś sapali to będą mieć problemy. A u nas w kraju czekamy na konsekwencje wobec tych , którzy chcieli obalić demokratycznie wybrane przez Polaków władze Polski.

  pozdr.
 • @Zorion 20:35:06
  Z tego wynika, że Morawiecki nie zbuduje już u nas fabryki aut elektrycznych. Był to poroniony pomysł, ponieważ skądś energię te auta miały czerpać, nie z powietrza, wiatru, słońca lecz z elektrowni węglowych.
 • @kula Lis 66 07:33:14
  Niestety Polska też może nałapać, gdyż sporo firm bezpośrednio lub pośrednio już produkuje na rynek amerykański.
  Dużo montowni zainstalowało sie w Polsce-może być nieciekawie

  pozdr.
 • @Zorion
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/469/41/4694162.jpg El Pais: Trump - piąty jeździec Apokalipsy. Zdaniem dziennikarza El Pais nowy amerykański przywódca Donald Trump to piąty jeździec europejskiej Apokalipsy. Jednocześnie dziennik wyjaśnia, że poprzednimi czterema są kryzys finansowy, „aneksja Krymu", problemy z uchodźcami i Brexit. Prezydent USA Donald Trump to piąty jeździec europejskiej Apokalipsy pisze w swoim artykule dla El Pais dziennikarz Lluís Bassets. Jak podkreśla autor, pierwszym był kryzys finansowy, który podważył pozycję wspólnej waluty państw UE. Drugim była „aneksja Krymu" przez Rosję, która pokazała „niepohamowany apetyt" Moskwy i „kruchość" wschodniej granicy UE.
  Trzecim był kryzys z uchodźcami, który zakwestionował europejską politykę przyznawania azylu i sparaliżował układ z Schengen. Czwartym jeźdźcem jest Brexit. Jest to pierwszy przypadek, kiedy „fabryka pokoju, rozkwitu i stabilności", którą była UE, nie rozszerza się, a odwrotnie zmniejsza się oraz traci jedną z najważniejszych części razem z 18% PKB, 13% ludności, pewnym zapasem broni jądrowej, miejscem stałego członka w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, a także prestiżem posiadania w swoich szeregach kraju z najstarszą demokracją parlamentarną na świecie. Kulminacją wszystkiego stał się Donald Trump prezydent USA, który jest bardziej skłonny do znalezienia wzajemnego zrozumienia z Moskwą niż z Brukselą. Poza tym jest pierwszym od 70 lat amerykańskim przywódcą, który lekceważy NATO i woli podzieloną Europę. Trump oznajmił kiedyś, że jego zwycięstwo w wyborach będzie „trzykrotnym Brexitem". I to jeszcze łagodnie powiedział podkreśla dziennikarz El Pais. [Podczas gdy Brexit jest trzęsieniem ziemi ze skutkami dla kontynentu, „trumpizm" to trzęsienie ziemi ze skutkami dla całego świata, przy czym większe trzęsienie ziemi wzmacnia niszczycielski efekt mniejszego czytamy w artykule. ] Czas pokaże, czy 27 krajów członkowskich UE poradzi sobie z obecnym wyzwaniem pisze autor. Na razie Brexit nie wywołał efektu domina, aczkolwiek trzeba poczekać na wybory we Francji i wybory parlamentarne w Niemczech, aby sprawdzić, czy fala populizmu nadal nie osłabia stanowiska UE. Kiedy w tym tygodniu nowy prezydent USA bezpośrednio opowiedział się za Brexitem i przeciwko UE, kanclerz Niemiec Angela Merkel odparła, tylko nie Trumpowi, a swoim współobywatelom: „Przyszłość UE jest w rękach Europejczyków" pisze El Pais. „Jeśli 27 (państw członkowskich UE ) posłucha jej i zacznie działać, to Trump zapisze się w historii nie jako piąty jeździec, który zrujnował Europę, lecz jako czynnik irytujący, który koniec końców obudził Europejczyków" podsumowuje Lluís Bassets. Ps...Z tą aneksją Krymu to przesadyzm. Eroduje ta żydo-lewacka-pedalska i zbankrutowana Unia, jest to proces powolny ale konsekwentny, tak trzymać, następna Francja a na koniec zostanie Merkel z przydupasami. Trump nie jest durniem, więc woli podzieloną Europę. Po co mu kolejny, silny organizm ekonomiczny jako konkurent dla USA? Karty były, są i będą zawsze po stronie USA a europejscy wasale tak naprawdę za wiele nie mają do gadania, ponieważ zbyt mocno zażydzone są koryta w EU.
 • @Zorion 19:05:43
  UE Bankrutem - czy umrzemy razem z Europą? Niesamowite, jak to się wszystko zmieniło w ostatnich paru latach. Tak wychwalanej pod niebiosa UE, co to "nam da" i "nas cywilizacji nauczy", nie lubiło tylko paru "nienawistników", zwanych z angielska "hejtkrajmersami" jak Janusz Korwin Mikke czy Stanisław Michalkiewicz. Do ludzi nie docierało, że to, czym obecnie jest Europa Zachodnia, to wielki płat martwego mięsa starego europejskiego społeczeństwa, obleganego przez robactwo tęczowej palety barw. Europy, takiej jaką znamy z książek: zamożnej, gospodarnej, uczciwej, pracowitej, niezależnej, ambitnej już nie ma. Odeszła w niepamięć wraz z prawdziwymi kalwinami, luteranami i katolikami. Twór, który leży tam, na Zachodzie, to jedzona przez ściągające do benefitów/socjalu pasożytnicze zastępy, wielka kupa społeczeństwa zdziesiątkowanego od pamiętnego 1968 przez narkotyki, skrobanki, alkoholizm, debilowate media operujące na poziomie średniej światowej czyli najszerszego zasięgu, a wiec 80 IQ, o 25 pkt niżej od europejskiego przeciętniaka. To kupa leniwa, ogłupiona, o przeroście wymagań nad kurczącymi się możliwościami, a przede wszystkim kupa pozbawiona możliwości dalszej reprodukcji. Europa jest kastratem, i odchodzi na naszych oczach tej, o której tysiącletniej historii uczyliśmy się w szkołach. Nawet Wielka Zaraza nie zniszczyła Europy tak bardzo, jak udało się to żydolewactwu niszczącemu wszystko na swojej drodze w ciągu zaledwie 40 lat. Cóż, czas chyba szukać lepszego sprzymierzeńca. Gdy pisze te słowa, w Greckich budynkach rządowych wybuchają kolejne bomby, kraj jest oficjalnie bankrutem i rozkłada się w świetle fleszy. Portugalia i trockistowska Hiszpania, która przewróciła się ekonomicznie gdy tylko klasa średnia z krajów północy przestała kupować kolejne domy na wybrzeżu, czekają na swój krach. Przy okazji wyszło, że cała Europa zadłużona jest średnio na 88% swojego PKB, a pan Putin publicznie oświadcza, że z Europą trzeba się teraz delikatnie obchodzić, bo nie wiadomo w którym momencie pęknie. Do takiego to "obozu wygranych" wstąpiliśmy. "Unia nam da!" - odpowiedz Kościoła:"Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu najpierw rozum odbiera!"Przypomnę tylko, że już średnia pensja w Chinach to 800 dol, średnia w Polsce to 650 dol, w Rosji 650 średnia to 650 dol. Rosja nie jest biedna. Mój kolega pracujący na Syberii odkłada(!) ponad tysiąc euro miesięcznie. Ten mój kumpel na Syberii jest zwykłym technikiem leśnictwa. Nie jest żadną klasą średnią, a niezbyt wysoko kwalifikowanym "robolem". Przypominam: on odkłada 1000euro miesięcznie, a nie zarabia! To jest trudne nawet w UK, jeśli nie chce się żyć jak przysłowiowy "Polak na zmywaku". I nie jest tak, że on ma jakąś "super fuchę", kompania drzewna która go zatrudnia cały czas się reklamuje w Irkucku i Chabarowsku, bo brakuje im ludzi, a Chińczyków ze względu na możliwe reperkusje boją się zatrudniać. Zarobki są więc takie jak w Polsce lub wyższe, i co znacznie ważniejsze rosną razem z całym krajem znacznie szybciej niż w Polsce(w przeciwieństwie do UE, gdzie zdolność nabywcza zanikającej klasy średniej kurczy się z roku na rok!). Jeśli dodać to tego niski podatek liniowy zamiast europolskiego bizancjum podatkowego, niskie podatki pośrednie i o zgrozo! całkiem małą i sprawną dla Rosjan biurokrację, a już maleńką w porównaniu do Unii, to mamy pełny obraz, kto wygrywa, kto przegrywa. Musicie pamiętać, że to co się ma w Unii, w każdej chwili może zostać zabrane, jak to się dzieje z coraz bzdurniejszymi podatkami na wszystko w UK. Nie wspominam nawet o zarobkach w Moskwie czy Petersburgu, bo te, jeśli nie jest się zapijaczonym analfabetą, należą do wyższych na świecie(liczy się to, co dostajesz do ręki, a nie to, co dostajesz przed opodatkowaniem. Zdolność nabywcza inżyniera w Sztokholmie jest niższa od śmieciarza w Nowym Jorku). "Biedna Rosja" to efekt pracującej w Polsce propagandy. Głównym problemem, tak jak i w UK, są nałogi i nieumiejętność odkładania pieniędzy, oraz kiepskość zwłaszcza starszego pokolenia(tu odwrotnie do UK!), nienauczonego poważnej pracy. A przede wszystkim - Europa nie jest bogata, jest zapożyczona. Była, ale teraz ma już tylko długi. Osobiście wolę mieć pole z biednym, ale pracowitym i bogacącym się chłopem, niż utopiony w długach za panienki, kokainę i wino szlachcicem. Europa była bogata. Wszystko to rozpirzyła, a ludziom żyje się coraz ciężej.
 • @Zorion taka ciekawostka, to też ofiara? jak myślisz?
  Melania Trump vs. Paulina Młynarska....Pisząc listy do kogoś, oczekujemy odpowiedzi. Pisząc list otwarty oczekujemy jakiejś reakcji. Aby Pani Młynarska nie poczuła się niezauważona i nie było jej zbyt smutno, że ludzie nie zauważają jej walki, postanowiłem ...Mogłoby to być śmieszne, zabawne, ciekawe i interesujące, gdyby nie było żałosne. Pierwsza feministka Polski a może i Europy? kto wie jak wysokie mniemanie ma o sobie Paulina Młynarska? raczyła napisać list otwarty do Pierwszej Damy Ameryki Pani Melanii Trump. W owym liście, zamieszczonym w serwisie kobieta.onet.pl, postanowiła przywołać do porządku żonę Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Ze względu na to, że Pierwsza Dama Ameryki nigdy nie słyszała i zapewne nie usłyszy o Paulinie Młynarskiej, tak i autorka listu nie otrzyma odpowiedzi. Oto pytania i hipotetyczne odpowiedzi w formie wywiadu do zarzutów jakie skierowała Młynarska w stosunku do MT.

  Młynarska: Jak długo już w tym tkwisz?

  Ja jako MT: Nie potrafię odgadnąć co masz na myśli, mówiąc „w tym tkwisz”.

  Młynarska: Dlaczego nie potrafisz powiedzieć: "dość"? Ja jako MT: Nie wiem dlaczego mam powiedzieć „dość” i nie wiem czego może to „dość” dotyczyć. Trudno mi było znaleźć kontakt do Ciebie, bo informacje o Tobie w Google są tylko w języku polskim. Przydała się moja biegła znajomość siedmiu języków i zdołałam trochę cię poznać. Z notatki Google wynika, że Ty jako walcząca feministka, „dość” mówiłaś cztery razy.

  Młynarska: Czego się boisz?

  Ja jako MT: Miałam chwile zwątpienia, ale bać się? Boję się tylko o rodzinę.

  Młynarska: Skutkiem jakich życiowych błędów wylądowałaś u boku tego przemocowego pajaca, który rechocze, że może mieć każdą i każdą złapać za cipkę, kiedy tylko zechce?

  Ja jako MT: Ponosi Cię wyobraźnia i obawiam się, że Ciebie to nie dotyczy w żadnej konfiguracji.

  Młynarska: Ludzie patrzą i myślą: taka piękna kobieta, a związała się ze starym bogatym satyrem. Zrobiła to dla pieniędzy! Dziwka! Wiadomo. Ja jako MT: Miło, że dostrzegasz zalety mojej urody. Pieniądze, miałam je wcześniej, a teraz mam ich tylko więcej. Czy jestem Dziwką. No cóż, jesteśmy z tego samego roku, ale doświadczenia Twoje są o wiele większe. Może masz jakiś problem. U nas w Ameryce bardzo powszechna jest psychoterapia. Ludziom czasami to pomaga, choć są przypadki beznadziejne. Mam nadzieję, że Twój do nich nie należy.

  Młynarska: I jeszcze są jakieś zdjęcia, z czasów, kiedy sądziłaś, że to fajnie i światowo pozować dla pism erotycznych, grać ciałem (…). Jesteś sama sobie winna. Winna. Wszak nikt Cię nie zmuszał!

  Ja jako MT: Masz rację, nikt mnie nie zmuszał i nie czułam się zmuszana, więc i problemu nie ma. Nie rozumiesz zasady wolności wyboru. Popracuj nad tym. Co do zdjęć to masz jakąś obsesje, której nie rozumiem. Młynarska: Jest taki kraj, gdzieś daleko, lecz blisko twojej starej ojczyzny (…). W tym kraju dużo się pisze o odbieraniu kobietom tych samych praw, które twój facet jednym podpisem załatwił, likwidując finansowanie programu świadomego planowania rodziny, ponieważ dawał on dostęp do bezpłatnej aborcji tym, które nie są w stanie zdecydować się na macierzyństwo. Chociaż to nie aborcja jest tutaj głównym tematem. Tu chodzi o edukację, o antykoncepcję i wsparcie, by do aborcji dochodzić nie musiało. Tu chodzi o setki tysięcy pojedynczych kobiecych i dziewczyńskich dramatów. Ten, który łapie za cipkę, kiedy tylko zechce, nie stawia sobie trudnych pytań. Po co? Przecież to nie jego cipka. He, he. Nie jego rzecz.

  Ja jako MT: Domyślam się, że mówisz o Polsce. Nie ufasz swoim rodakom? Myślisz, że lepiej wiesz, czego im potrzeba? Jeśli tak jest i chcesz zmieniać swój kraj to wygraj wybory jak uczynił to mój mąż i będziesz miała prawo poprawiać wszystko, co uznajesz za złe. Zastanawia mnie, dlaczego tak często używasz słowa „ci*ka” i do tego to ”He, he”. Nie jestem specjalistką, ale to „He, he” każe mi podejrzewać, że „ci*ka” wprowadza Cię w stan dziwnego podniecenia. Młynarska: Kobiety z tego kraju mają ciekawy kłopot. U nich alimenciarze to wręcz elita narodu. U nich się likwiduje standardy opieki okołoporodowej i zasądza najśmieszniejsze wyroki za gwałt w całym zachodnim świecie. Okropne to i przykre, wolą więc zamiast myśleć, wrócić do Ciebie. Do twojej drogiej błękitnej sukienki i twoich smutnych oczu, kiedy otyły blondas, twój mąż, czyni Ci kolejny afront na oczach całego świata.

  Ja jako MT: Powtarzam. Chcesz zmieniać swój kraj to go zmieniaj. Co do mojej sukienki to nie wiem: Podziwiasz czy zazdrościsz? Natomiast jeśli afrontem nazywasz bycie Pierwszą Damą Ameryki to przepraszam, ale wyznajemy biegunowo odległe systemy wartości. Tego nawet nie wypada komentować. Podobnie jak i wyglądu mojego męża. W moich oczach powinnaś zobaczyć dumę nie smutek.

  Młynarska: I chce Ciebie zmieszać z błotem. Żeś sama sobie winna, że poleciałaś na kasę! To masz! A masz! Jemu wybaczają, bo facet i ma władzę. Tobie nie odpuszczą (…). Daj znać, kiedy powiesz sobie dość. Jest kilka dziewczyn na świecie i w Polsce, które Cię nie osądzą. Ja jako MT: Jesteś pełna nienawiści, jesteś zgorzkniała, nienawidzisz siebie, atakujesz choć ja nie robię tego wobec Ciebie. Może straciłaś pracę, może nikt nie chce dać Ci nowej, może to wypalenie zawodowe. W moich oczach widzisz smutek, a co widzisz w swoich? Mam wrażenie, że sama kiedyś poleciałaś na kasę, że ktoś zmieszał cię z błotem, że teraz czujesz się winna i szukasz wybaczenia i boisz się, że za to co robiłaś wcześniej … nie odpuszczą Ci. Zapewne będzie Ci przykro kiedy powiem Ci: „Nie dawaj, znać kiedy powiesz sobie dość”.

  Proszę, nie doszukuj się w tym co za chwilę powiem seksistowskich podtekstów. Pozdrawiam Wszystkich Polaków.

  Tyle hipotetycznego wywiadu. Pisząc listy do kogoś, oczekujemy odpowiedzi. Pisząc list otwarty oczekujemy jakiej reakcji. Aby Pani Młynarska nie poczuła się niezauważona i nie było jej zbyt smutno, że ludzie nie zauważają jej walki, postanowiłem się wcielić – oczywiście bez upoważnienia – w rolę Pierwszej Damy Ameryki. Ponieważ jestem tak samo znany Pani Trump jak Pani Młynarska, na tym poziomie możemy czuć się równymi sobie. Podkreślam „na tym poziomie” bo w innych osiągnięciach jestem bardzo daleko za Panią Młynarską, ale nie czuję z tego powodu żadnego dyskomfortu. Taki mało ambitny jestem.

  * Pytania Pauliny Młynarskiej zostały zaczerpnięte z listu otwartego do Pani Melanii Trump zamieszczonego w serwisie kobieta.onet.pl. Moje odpowiedzi w imieniu Pani Trump są tylko moje. Ps....Na kongresie feministek postanowiono, że wracają do domu i oświadczają - ''że nie będą prać, gotować, sprzątać i wracają za miesiąc'' i....

  opowiada Jessy z N.Y. : po powrocie powiedziałam, że nie będę prać, gotować, sprzątać i na 1, 2, 3 dzień nic nie widzę, a na 4 dzień John ugotował sobie 4 jajka na obiad....

  Opowiada Izabel po powrocie do Nicei: po powrocie do domu powiedziałam, że nie będę prać, gotować, sprzątać i na 1, 2, 3, 4 dzień nic nie widzę, a na 5 dzień Fransua ugotował sobie 8 jajek na kolację i wyprał sobie majtki i skarpety....
  Opowiada przez tel. Tamara z Kijowa: po powrocie powiedziałam, że nie będę prać, gotować, sprzątać i na 1, 2, 3, 4, 5, 6 dzień nic nie widzę, a na 7 dzień zaczęłam trochę widzieć na prawe oko, na lewe po 10, bo Wania ma silniejszą prawą rękę...i mam termin u protetyka....
 • @Zorion Ważne podaj dalej!
  UWAGA ! UWAGA !
  BARDZO WAŻNE !!!
  ALERT organów policji
  W internecie krąży anons do znajomych i kontaktów rodzinnych!
  W najbliższych dniach uwaga: nie otwierać żadnych wiadomości
  zawierającej załącznik o nazwie pliku: "Aktualizacja Windows Live",
  niezależnie od tego, kto wysyła. Jest to wirus, który spala cały dysk.
  Ten wirus pochodzi od znanej osoby, która ma listę adresów. Dlatego
  należy wysłać tę wiadomość do wszystkich swoich kontaktów. Jeśli
  otrzymasz wiadomość z załącznikiem "Windows Live Update", nawet jeśli wysłany przez znajomego, nie otwarte, natychmiast wyłącz komputer. Jest to najgorszy wirus ogłoszony przez CNN, i został sklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej destrukcyjnych wirusów w historii. Wirus ten został odkryty przez McAfee wczoraj. Nie ma możliwości naprawy tego typu wirusa. On po prostu niszczy Sektor Zero z dysku twardego. Pamiętaj: jeśli wyślesz te informacje do kontaktów będzie chronić nas wszystkich...
  TĄ WIADOMOŚĆ POTRAKTUJ SERIO - otrzymane na maila z serwera Policji KW.
 • @kula Lis 66 11:35:49
  Cenne informacje :) dzięki

  pozdr
 • @kula Lis 66 12:05:53
  zrobione- dzieki :)
 • @fretka 20:27:48
  No stała się rzecz straszna. I co na to Waszczykowski i Macierewicz? No proszę, stała się tragedia! Rosja i USA chcą współpracować! Dochodzą mnie też wielce niepokojące słuchy z CNN, że Trump ma zamiar spotkać się z Putinem na brudershaft’a w Reykjavik. I co ty na to Macierewicz? Może MON coś w tym zaradzi, może interweniuje albo złoży oficjalną notę w ambasadach USA i Rosji? Przecież tak nie może być! Niedawno witaliśmy z wielką pompą żołnierzy USA i nawet sam biskup Tadeusz Lityński ich pobłogosławił i poświęcił, więc coś tu nie gra. Obawiam się, że takie niekontrolowane przecieki info mogą wywołać przedwczesne miesięcznice i zachwieją całym kalendarzem. Musisz natychmiast się do tego ustosunkować aby elektorat już nie był taki zaniepokojony. Oczekuje aby Misiewicz zwołał konferencje prasową i w prostych słowach rozwiał te wątpliwości. Inna sprawa to praca podkomisji. Myślę, że korzystając z obecności Amerykanów w Polsce dałoby się dużo wyjaśnić w sprawie zamachu w Smoleńsku i raz na zawsze uciąć temat na te nowe "polish jokes" i NTSB przestałoby w końcu robić sobie kpiny z tak poważnej komisji.
 • @fretka 20:27:48
  Informację o zniesieniu sankcji potwierdza też Susan Glasser pisząca dla amerykańskiej gazety Politico.
 • @kula Lis 66 12:50:25
  Panie Lis, wydaje mi się że Amerykańskie wojska stacjonujące przy niemieckiej granicy, mają zupełnie inne zadanie niż polskie władze podają i być może, sądzą. Jeżeli nie wiedzą, to znaczy że są ogrywani i każdy scenariusz jest możliwy. Szykuje się jakaś rozwałka...

  pozdr.
 • @Zorion
  Brytyjski poseł: modlę się, by Polska wyszła z UE. Brytyjski poseł urodzony w Polsce apeluje do swego rodzinnego kraju, by podążył tropem Brexitu i opuścił Unię Europejską. Podczas piątkowej debaty o Brexicie w ośrodku analitycznym Bow Group w Londynie poseł Partii Konserwatywnej Daniel Kawczynski powiedział, że "modli się, by inne kraje, w tym jego rodzinna Polska, opuściły Unię Europejską".
  Kawczynski poparł Brexit podczas niedawnego referendum w Wielkiej Brytanii. Podczas piątkowej debaty, opisanej dziś w dzienniku "Daily Express", starł się ze zwolennikami pozostania Wielkiej Brytanii w UE.
 • @Zorion 13:07:12
  Spotkanie prezydenta Putin z panią Merkel...
  http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fimageshack.com%2Fa%2Fimg922%2F2277%2Fanwld9.jpg&h=ATM8V4FmY1cb26vmKB-cN9dHkuoeLdLln1b2PwLvLqQ0FjZEl1KtqqCD3lHHhoel5aRV_mJpBz_U204F4-3ZlWdKwJRJ

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031