Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 1609 komentarzy

Trump został zaprzysiężony

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trump obiecał, że odbuduje Amerykę

Trump obiecał, że przekaże władzę narodowi i że za jego rządów Ameryka obierze nowy kurs

- Ważne jest nie to, jaka partia kontroluje rząd, ale czy naród kontroluje rząd - podkreślił Trump.

Według jego słów, Amerykanie znowu zaczną rządzić swoim krajem.

- Zapomniani obywatele naszego krajów więcej nie będą zapomniani - zapewnił.

Naród istnieje, aby służyć obywatelom, powiedział nowy amerykański lider Podkreślił, że ludzie chcą dobrej pracy i dobrego wykształcenia. Trump powiedział również, że Ameryka pada, ale ten upadek zakończy się

dziś Trump podkreślił, że amerykańska armia jest wycieńczona Wzbogacaliśmy inne państwa, a bogactwo naszego państwa się wyczerpywało - powiedział Trump Według niego, nikt nie myślał wcześniej o amerykańskich pracownikach, o zwykłych ludziach i ich dobrobycie.

Nowy prezydent USA obiecał, że będzie walczył o swój kraj "do ostatniego tchnienia"

Trump oświadczył, że USA zetrą z powierzchni ziemi terroryzm islamski

Trump dodał, że Stanom Zjednoczonym będą przyświecać dwie zasady – „kupować amerykańskie i zatrudniać Amerykanów”.

Zaapelował też do reszty świata, by w końcu zrozumiano, że dla USA „Ameryka stoi na pierwszym miejscu”. Według słów Trumpa, on nie pozwoli politykom skarżyć się i tylko mówić, a nic nie robić. "Czas pustej gadaniny minął" - podkreślił.

Obiecał, że USA znów staną się wielkie i bogate.

Od teraz – mówił Trump - USA nie będą niczego narzucać innym krajom

KOMENTARZE

 • Jarosław Kaczyński piszący przemówienie dla Donalda Trumpa.
  https://pbs.twimg.com/media/C2oVa9HWIAAMlpW.jpg
 • Czy mówił coś
  ...o Rosji i Putinie?
 • @Talbot 18:55:39
  Rabbi Marvin Hier leads a prayer at President


  https://pbs.twimg.com/media/C2oWBCDXgAA-pPT.jpg
 • Obiecał, że USA znów staną się wielkie i bogate.
  tak ...
  to będzie wielki prezydent, a amerykanie pójdą za nim w ogień.
  i nie tylko oni...
 • demolka na mieście
  Podobno jacyś kodomici w Washingtonie rozwalali szyby w sklepach, policjanci użyli gazu pieprzowego i wody do rozpędzenia uczestników protestu przeciwko inauguracji Trumpa.
 • Autor
  "Od teraz – mówił Trump - USA nie będą niczego narzucać innym krajom"

  Jeżeli tą zapowiedź sygnalizował wcześniej, to już wiadomo dlaczego ekipa Obamy przyspieszyła zainstalowanie amerykańskich wojsk w Polsce.
 • @miarka 19:12:11
  No właśnie! Żeby domknąć klatkę,a co w klatce się będzie dziać to czas pokaże.

  pozdr
 • Uwaga, Uwaga !...Zmieniamy marionetkę z "YES WE CAN ! "...na "AMERICA FIRST"
  a ciemny lud to kupił ;)

  http://orbo.neon24.pl/post/134704,czarny-kon-elit-usa-donald-trump
 • @Zorion 19:07:38
  2009 Obama crowds .Inauguration

  https://pbs.twimg.com/media/C2oMGh5WQAAQDSG.jpg


  2017 Trump crowds. Inauguration

  https://pbs.twimg.com/media/C2oMGhYXEAIeq8M.jpg
 • @Paulus.Aquarius 19:21:52
  Po owocach ich poznamy .Ave.
 • @Husky 19:28:11
  No właśnie! Ci co nie przyszli,a byli na pierwszym zdjęciu doznali olśnienia, że są robieni w ch..ja. Nie dlatego że nie kochaja Trumpa, ale dlatego że Amerykanin darzy respect i wymaga respect. To nie są parobki, to zawsze byli wolni ludzie- to nie jest Polska.

  pozdr
 • The Trumps and the Obamas.
  https://pbs.twimg.com/media/C2oaQN5VIAEQiq6.jpg
 • @Zorion 19:35:46
  Donald Trump obok First Lady
  a w środku ten najważniejszy

  https://pbs.twimg.com/media/C2oLC7NUoAA1W8u.jpg
 • @Husky 19:37:57
  Właśnie widzę chaos w rodzinie laureata pokojowej nagrody nobla, jakiś stres?
  Nawet wujek Donald chyba coś dopatrzył.
 • @Husky 19:44:24
  Może masz rację , a może nie. Myślisz że bzyka first Lady też ?
 • @Nibiru 19:48:36
  Masz rację, szczególnie faceci.
  Podobno facet rozwija się do 7 roku życia , apotem tylko rośnie.

  pozdr.
 • @Zorion 19:35:46
  https://twitter.com/SonyKapoor/status/822495805407776769/photo/1
 • @Zorion 19:51:04
  i tak wszystko w rodzinie zostaje 8-)))))))
 • @Husky 18:34:57
  Ciekawe, co tam naskrobał -:)) Głupia sprawa dla nasiech polytykuf : Trump będzie się zajmował Ameryką! Jak to tak, co za egoizm. Strategiczne cele polityki w Warszawie opracowane, wiadomo kogo słuchać, na kogo liczyć..., a tu sojuszniczy prezydent oświadcza, że ma armię wycieńczoną. Co teraz?
 • Trump zapewni Kaczyńskiemu władzę na długie lata?
  Felieton idioty :

  Sławomir Sierakowski: Trump zapewni Kaczyńskiemu władzę na długie lata?
  Polska może być ofiarą, ale to wcale nie musi być powód do zmartwienia dla Jarosława Kaczyńskiego i jego obozu. Od początku rządów grają na osłabienie Polski za granicą. Skłócili nas z głównymi sojusznikami. Nasz minister spraw zagranicznych w niewyparzeniu języka i dziwacznych wypowiedziach może konkurować z samym Trumpem. Jarosława Kaczyńskiego interesuje tylko własne podwórko. A Trump może mu umożliwić permanentne rządy w Polsce. Co z tego, że w zwasalizowanej pozycji w stosunku do Rosji.

  Świat ostatni raz tak nieobliczalnego przywódcę na czele jedynego światowego supermocarstwa widział chyba w Cesarstwie Rzymskim za czasów Nerona albo Kaliguli. Tyle że Kaligula po objęciu władzy najprawdopodobniej dostał choroby mózgu. Zaś Neron miał 17 lat, gdy zaczynał panowanie. Tymczasem Donald Trump jest najstarszym prezydentem w historii USA. A jednocześnie najgorzej przygotowanym do pełnienia tej funkcji. Optymizmem nie napawa także skład jego administracji, w której nie brakuje równie kontrowersyjnych figur. Połowa z sekretarzy nie ma żadnego doświadczenia w pełnieniu funkcji publicznych.

  Co to znaczy dla świata? Nikt nie wie, bo Trump potrafił niemal w każdej sprawie być po obu stronach jednocześnie, co gorsza nie zdając sobie z tego nawet sprawy. Na tle takich twardzieli jak Władimir Putin czy Chin Xi Jinping jest dzieckiem we mgle.

  ak zauważyła redakcja najnowszego wydania „The Economist”, główny błąd Trumpa polega na traktowaniu państw jak biznesów. W biznesie można sobie wymienić partnera handlowego na innego. Chin się nie da wymienić na coś innego, gdy chce się załatwić coś w basenie Morza Południowochińskiego. Nie ma też czegoś takiego jak rząd albo sąd światowy, który mógłby rozstrzygać spory państw, tak jak rozstrzyga się spory przedsiębiorstw. Gdy kłócą się państwa, skończyć się może wojną.

  A co prezydentura Trumpa oznacza dla Polski? Trump jest pierwszym prezydentem opowiadającym się za rozpadem UE. A to UE (obok NATO) jest podstawą naszego bezpieczeństwa geopolitycznego i rozwoju gospodarczego. Jeśli dalej się będzie rozpadać aż się rozpadnie, przejdziemy na dzisiejsze pozycje Ukrainy. NATO opiera się na amerykańskiej armii, której budżet obronny jest większy niż łączny budżet ośmiu kolejnych państw. Bez zaangażowania USA, NATO nie jest żadną poważną przeciwwagą dla Rosji.

  Są dwa scenariusze. Jeden zależy od tego, czy Trump przyjmie jakąś spójną doktrynę geopolityczną. A drugi od tego, czy wprowadzi tylko chaos. W obu przypadkach Polska będzie ofiarą. W pierwszym scenariuszu USA będą bardziej izolacjonistyczne, nacjonalistyczne, grające na rozbicie Unii Europejskiej (którą Trump postrzega jak przybudówkę Niemiec, a Niemcy jak rywala gospodarczego) i niepewne w kwestii wywiązywania się ze swoich sojuszniczych gwarancji. To nie musi od razu oznaczać gwałtownych przesunięć na arenie międzynarodowej, ale stopniowe osłabienie Polski i wzmocnienie Rosji na pewno nie pozostanie bez konsekwencji.

  A jeśli zrealizuje się scenariusz drugi, czyli destabilizacja, również tracimy. W czasie destabilizacji powiększają się nierówności. Silniejsi stają się silniejsi, a słabsi słabsi. Na kryzysach umieją zarabiać tylko bogacze, biedni zawsze tracą. Chaos oznacza zdjęcie parasola ochronnego z nas. W obu scenariuszach zrealizuje się marzenie Rosji, czyli dogadywanie się z każdym państwem osobno. W negocjacjach Rosja – Unia Europejska przewaga gospodarcza tej drugiej jest jak siedem do jednego. W rywalizacji z całym Zachodem jak dwadzieścia jeden do jednego. Ale dogadując się z każdym osobno, Rosja już taka słaba nie jest i może korzystać ze swoich atutów, a czasem i monopoli energetycznych, a także wojskowych (np. w walce z terroryzmem islamskim). Nie mówiąc o presji wynikającej z arsenału nuklearnego. Mając USA po swojej stronie, tudzież USA zneutralizowane zwariowanym prezydentem, Rosja staje się na powrót supermocarstwem. Dla nas to zawsze oznacza jedno: wasalizację.

  Rosja od lat domaga się tych samych trzech rzeczy: rozpadu Unii, osłabienia lub wycofania się NATO i podziału na strefy wpływów. Trump chce dokładnie tego samego. To aż dziwne, że obaj przywódcy, Putin i Trump, mówią tym samym głosem. Stąd wszelkie podejrzenia o to, że służby specjalne Rosji posiadają materiały kompromitujące amerykańskiego prezydenta. Jeśli tak, to mogą nim manipulować, jak chcą. Byłby to skandal stulecia, ale zaskoczeniem stulecia (albo dwustulecia) jest już taki prezydent w Białym Domu.

  Od dziś Stanami Zjednoczonymi rządzi antyamerykanista. Dotąd znaliśmy takich z marginesu prawicowego lub lewicowego. Nie mówię o uzasadnionej krytyce USA, ale Ameryka ma również przeciwników rytualnych, przewidywalnych i permanentnych. Tacy najczęściej lecą w objęcia Rosji. I taki jest Trump.

  Polska może być ofiarą, ale to wcale nie musi być powód do zmartwienia dla Jarosława Kaczyńskiego i jego obozu. Od początku rządów grają na osłabienie Polski za granicą. Skłócili nas z głównymi sojusznikami. Nasz minister spraw zagranicznych w niewyparzeniu języka i dziwacznych wypowiedziach może konkurować z samym Trumpem. Jarosława Kaczyńskiego interesuje tylko własne podwórko. A Trump może mu umożliwić permanentne rządy w Polsce. Co z tego, że w zwasalizowanej pozycji w stosunku do Rosji. Jakoś dotąd PiS-owi nie przeszkadzało, że przesuwał nas na wschód w swojej wizji demokracji, rządów prawa i relacjach międzynarodowych. Przypomnijmy, że jedynym państwem, z którym poprawiły nam się stosunki za czasów PiS, jest Białoruś.

  Nie będę zaskoczony, jeśli Jarosław Kaczyński zmartwiony Trumpem nie jest. Cieszy się za to, że wraz z nim znika presja USA na utrzymanie demokracji liberalnej w Polsce. Waszyngton krytykować nas więcej nie będzie. I to jest najważniejsza wiadomość z dzisiejszego dnia dla władz Polski. Polski, na którą znowu pada cień Rosji.

  http://opinie.wp.pl/slawomir-sierakowski-trump-zapewni-kaczynskiemu-wladze-na-dlugie-lata-6082218562261633a
 • @wercia 19:57:44
  Putin watches ?

  https://pbs.twimg.com/media/C2ofD5UWgAI0XKB.jpg
 • CZY PREZDENTA USA STAC BYLO BY NA TAKA WYPOWIEDZ
  ZE STRONY MONITOR POLSKI.PL
  Putin wprost o NWO, pedofilach i satanizmie: będziemy bronić chrześcijańskich wartości.

  Przemówienie świąteczne Prezydenta Rosji Władimira Putina zostało całkowicie przemilczane przez tzw. „zachodnie” media. Poniższy fragment tłumaczy dlaczego….

  Putin(…) Kolejne wyzwanie dla rosyjskiej tożsamości jest związane z procesami, które można obserwować poza granicami Rosji. Są to polityka zagraniczna, moralność i inne aspekty. Widzimy, że kraje euro-atlantyckie podążają drogą, która zaprzecza czy wręcz wyklucza ich korzenie, wliczając w to korzenie chrześcijańskie, które tworzą bazę Zachodniej Cywilizacji.
  W tych krajach podstawa moralna i wszelkie tradycyjne wartości są odrzucane – narodowe, religijne, kulturalne – nawet tożsamość płciowa jest odrzucana i relatywizowana.Taka polityka traktuje wielodzietną rodzinę na równi z partnerstwem homoseksualnym, a wiara w Boga jest równoznaczna wierze w szatana.

  To nadużywanie i wyolbrzymianie politycznej poprawności w tych krajach prowadzi do tego, że należy poważnie rozważyć możliwość legalizacji partii, które będą mieć na celu propagandę pedofilii.
  Wielu obywateli państw europejskich w rzeczywistości wstydzi się swoich religijnych przynależności, a nawet boi się o nich mówić. Chrześcijańskie święta i uroczystości są likwidowane, czy też ich nazwy są „neutralnie” zmieniane, tak jakby ktoś się miał wstydzić świąt chrześcijańskich. Tą metodą ukrywa się głębsze moralne wartości tychże uroczystości.

  Kraje te próbują narzucić siłą ten sam model na inne kraje, globalnie. Jestem głęboko przekonany, że jest to bezpośredni sposób na degradację i prymitywizację. To prowadzi do głębokiego demograficznego i moralnego kryzysu na Zachodzie.

  Jaki może być lepszy dowód na moralny kryzys społeczeństwa niż utrata jego funkcji rozrodczości? Niemalże wszystkie rozwinięte kraje zachodnie nie mają wystarczającej rozrodczości by się utrzymać na tym samym poziomie, nawet z pomocą migrantów.

  Bez wartości moralnych, które są zakorzenione w Chrześcijaństwie i innych światowych religiach, bez reguł i moralnych wartości, które się ukształtowały i rozwinęły przez millenia, ludzie nieuchronnie utracą swoją godność.

  I myślimy, że prawa i naturalna jest obrona tych moralnych wartości.

  Należy respektować prawa każdej mniejszości do samookreślenia, ale jednocześnie nie można dopuścić do tego by prawa większości nie były respektowane.

  W tym samym czasie gdy ten proces następuje na poziomie państwowym, na poziomie międzynarodowym zauważamy próby stworzenia jednobiegunowego i jednolitego modelu świata, w którym usuwane będą instytucje prawa międzynarodowego i suwerenności narodowej. W takim jednobiegunowym, zunifikowanym świecie nie będzie miejsca na suwerenne państwa. Taki świat potrzebuje tylko wasali.

  Za: https://www.youtube.com/watch?v=Apmy9H9YVPo
  19 stycznia , 2017 | 'Kategorie: NWO | |
  104 comments to Putin wprost o NWO, pedofilach i satanizmie: będziemy bronić chrześcijańskich wartości.
  « Starsze komentarze 1 2
 • @Zorion 19:18:55
  "Żeby domknąć klatkę,a co w klatce się będzie dziać to czas pokaże".

  Oczywiście.
  Zasada gry w dobry glina-zły glina polega na tym, że zły idzie dokąd może, a jak już nie może to przychodzi "dobry" i robi to co zamierzał zły, a nie mógł.
  Przed Trumpem już przestrzegałem w notce. Dalej twierdzę, że wierzyć mu nie wolno i naród amerykański musi się sprężyć, żeby go upilnować.
  My jego odpowiednika Dudy blisko skojarzonego z Obamą nie upilnowaliśmy.
 • ///Trump dodał, że Stanom Zjednoczonym będą przyświecać dwie zasady – „kupować amerykańskie i zatrudniać Amerykanów”.///
  -Co na to Polacy? -Będą nadal kupować towary z importu i prasę polskojęzyczną, bo mają w nosie swój własny interes, czy wezmą przykład i też zaczną popierać swoje?
 • @Moher 20:24:04
  Polacy wezmą przykład - będą kupować amerykańskie i zatrudniać amerykanów.
 • @Moher 20:24:04
  Gdzie tam , my zagubieni na jedwabnym szlaku i przez Ruś Kijowską całkowicie bezradni . :) Szczęść Boże .
 • @lukucjusz 20:29:59
  No tak. -Czyli nadal będziemy spapuziałym narodem? :( "Polsko! Lecz ciebie błyskotkami łudzą;
  Pawiem narodów byłaś i papugą,
  A teraz jesteś służebnicą cudzą.—" " " http://wiersze.annet.pl/w,,12636
 • @Repsol 20:31:32
  -Raczej nie zagubieni, tylko ogłupieni. -Ruś i jedwabny szlak to mogą nasze atuty. Trzeba tylko odpowiednio z nich skorzystać. -Najwyższa pora zmądrzeć. :))) Ave! -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Moher 20:48:45
  Czyli rozebrać mamy Ruś Kijowską i nie patrząc na Jałtę i Teheran przywrócić te tereny do Macierzy ? . Ave.
 • @Repsol 20:53:00 -Ostrożnie!
  -Może jeszcze i tak być, że sami zgłoszą na nowo akces do Rzeczypospolitej. -Na razie trzeba wzmacniać Grupę Wyszehradzką i okolice...:)))
 • @Moher 20:57:46
  Pora iść do spowiedzi . Szczęść Boże .Ave. https://www.youtube.com/watch?v=v3BU8BpKMvQ
 • @Repsol 21:04:31
  -Banderowska ideologia to rak, który niszczy Ukrainę i szkodzi Polsce. - :( -Ave!
 • portal INTERIA NIE LUBI PUTINA- CENZURUJE WPISY
  To samo przemowienie Ptina na interi niestety zostalo usuniete kopia infomaci ponizej............................................. Wasze komentarze(52)
  Zaloguj się
  Regulamin
  W komentarzu możesz zamieszczać linki
  Komentarz został usunięty ze względów regulaminowych.
  ~AJRO- 4 min temu
  JAK NIE ZATONĄ JAK KURSK
 • @jan 21:17:36
  jan gdzie Ty się poniewierasz? Tam z takimi poglądami jesteś nikim, tutaj możesz zostać poczytnym blogerem i być cenny dla nas wszystkich Polaków.

  pozdr.
 • @moher
  Polska jest bogatym w zasoby krajem,myslenie ze jedwabny szlak cos polsce da to bledne myslene jestem przekonany ze poprzemysleniu tego problemu zgodziszsie z takim stwierdzeniem.
 • @jan 21:31:34
  Moher nie odpowie . Fakty mówią co innego niż On . Szczęść Boże. http://www.muzeum-ak.pl/newsysn/UserFiles/File/2012-07-11-modlitwa.pdf
 • @Husky 20:02:26
  A tos Pan sobie chlapnal!Unia gwarantem bezpieczensstwa gospodarczego Polski!? Ha,ha!
 • Scum Media Dziennikarskie szambo TVN CNN - Max Kolonko Mówię Jak Jest
  https://youtu.be/ZRvs1MUeQDI
 • @lukucjusz 19:04:00
  //Obiecał, że USA znów staną się wielkie i bogate.
  tak ...
  to będzie wielki prezydent, a amerykanie pójdą za nim w ogień.
  i nie tylko oni...//

  Kazdy rozumny czlowiek juz po paru informacjach z brzegu ukazujacych charakter trumpa wie z kim ma do czynienia.
  Ale rozne sa postawy wsrod jego wyznawcow.
  Sa tacy ktorzy maja gdzies jakim skorumpowanym duchowo czlowiekiem jest, byleby polepszyl sytuacje na rynku pracy.
  Jak slysza ze meksykanscy imigranci kradna im prace i przynosza zbrodnie , a trump chce wyrzucac i budowac mur zeby ich uratowac, na prostych zjadaczy burgerow to dziala jak muzyka na kobre...tak hipnotyzuje sie masy.

  : )))

  Pozdrawiam,
 • @Paulus.Aquarius 19:21:52
  Ciemny lud to kupil w usa i kupuje w wielu miejscach na swiecie.
  Tak jak ciemny lud kupil zainstalowanego putina.
 • @Husky 19:44:24
  Niczym mordechaj...pilnuje pomyslnosci imperium...
  : )))
 • @jan 21:31:34
  -Myślę, że z tego szlaku będą nici, ale można go, (Oczywiście jeśli będzie ku temu okazja), użyć jako kartę przetargową.
 • @Repsol 21:56:00
  -Sądzisz że zaprzeczam tym faktom? :(
 • x
  Jeśli ci których nie widać, wezmą to co on mówił na serio, to tygodnia nie pożyje.
  Z drugiej strony, przekomiczne było zamówienie chórów, w których 99% to biali. Naprawde zabawne. Również w ciągu najdalej tygodnia spodziewam się licznych protestów przeciwko rasizmowi i złamaniu ustawy czarnego zamka błyskawicznego.;D
 • Wspaniale przemowienie Trumpa, krotkie, tresciwe.Wspomnial Boga
  5 razy.A "snow flakes"(platki sniegu), ktore sa mu przeciwne i go krytykuja odejda w niebyt.Niech Bog blogoslawi Trumpa i USA.
 • @staszek kieliszek 03:14:44
  Krolestwo moje nie jest z tego swiata.Brzmi znajomo?
 • @Herkules 03:51:23
  Oczywiscie znajomo ale na razie jakos meczyc sie tu trzeba.
 • @Torin 03:02:14
  Ci ktorych nie widac sami dyktuja skrypty ktore przygotowuja takie figury do wystapien.
  Trump mial nie dozyc inauguracji...wielu dramatyzowalo ze go odstrzela...
  Mial zostac 'zneutralizowany' w trakcie ceremoni...
  Teraz beda wyczekiwac z tygodnia na tydzien...
  W koncu za dluzszy czas niemtorzy zaczna otwierac oczy...
  Reszta, hardcore, bedzie przejawiac taki sam stan swiadomosci jaki charakteryzuje religijnych ekstatykow...nawet gdyby aniol z nieba zstapil i potwierdzil im ze w biblii jest mnostwo sprzecznosci, odrzuciliby i logike i swiadectwo poslanca...tym bardziej ze zostali przed nim 'ostrzezeni'...
  Czesc ludzi ma tak wielka sklonnosc do fiksacji na punkcie nadzieji jakie rozpala lider, ze za kazdym razem kiedy ten bedzie zaprzeczal swoim obietnicom, ci beda szukali na sile racjonalnych wyjasnien.
  W koncu jednak kazde klamstwo wylazi na wierzch, niczym szydlo z wora...wora do ktorego ludzie wlaza wielkimi hordami.
  Trump to czlowiek wall street, pilnowany przez chabad a poswiecony przez jezuitow...
  Jezeli kiedykolwiek przyspiesza jego powrot...to po tym jak wypelni powierzona mu misje.
  W miedzy czasie moze pojawic sie jakis lunch, z deserem dla mas...nawet zloczynca przed egzekucja podaja ostatni posilek.
 • @staszek kieliszek 03:14:44
  Ty niestety ufasz agentowi cia i jeszcze uwazasz go za swietnego proroka...
  Tym bardziej nie dziwi zachwyt donaldem.
  Staszek, mniej kiliszkow, wiecej trzezwosci umyslu.
  ; )
 • @eonmark 04:11:42
  Za bardzo sie egzaltujesz.Czas pokaze kto mial racje.Czy Ty( pesymista) czy ja, niepoprawny marzyciel.A jesli chodzi o kieliszki to czym bardziej pije tym bardziej trzezwo mysle.Moze to jest sprzeczne z ogolno przyjeta teoria ale pracujac przez 30 lat w USA jako inzynier mechanik ukladalem sobie w glowie wieczorem co narysuje jutro.Oczywiscie papieros za papierosem i piwo za piwem.Na drugi dzien to wszystko rysowalem.I pracowalo! Bylem najlepiej oplacanym inzynierem w wielu firmach.
 • @staszek kieliszek 04:08:36
  Dzieki za odpowiedz.Uwazam,ze Bog nie moze blogoslawic temu czy innemu krajowi,bo ma swoje rozwiazanie dla swiata.Z Pana dotychczasowych tekstow wynika,ze USA to kraj tak samo zepsuty jak reszta swiata,a moze i gorzej,bo z Bogiem na ustach.
  Serdecznie pozdrowienia z Toronto
 • @Herkules 04:22:18
  Kanada.Piekny ale dziwny kraj, fajki drogie, a piwo wydzielaja w sklepach jak narkotyk.Mam tam 2 kuzynow:Marek i Marcin Baraniecki, ktory bodajrze w Toronto mieszka i pisywal w polskiej gazecie dla kierowcow ciezarowek "Na Drodze".Mam tez znajoma lekarke polska w Osojos, ktora ma winnice i produkuje znakomite wina.Bylem tam kilka razy ale teraz z powodu wieku jezdze do Meksyku gdzie cieplo.Pozdro z Rockford, Illinois, stolicy przestepstw w USA.
 • @staszek kieliszek 04:21:55
  Staszku, powiedz w ktorym momencie trump przypomina tobie kogos komu bog mialby blogoslawic?
  Kiedy mowi jak lapal za krocze kobiety ktore sie nie mogly oprzec jego slawie?
  Czy wtedy kiedy wyprasza rodzica z placzacym dzieckiem.
  Moze wtedy kiedy smieje sie z osoby niepelnosprawnej?
  Albo kiedy dzwoni do audycji radiowej opowiedziec sluchaczom jak wyglada jego naga dziewczyna ktora w tym momencie krecinsie wkolo donalda?
  Moze wtedy kiedy przekrecal wlasnych pracownikow na milionowe oszczednosci z ich przyszlych emerytor?
  Albo wtedy kiedy budowal wiezowiec uzywajac polskiej firmy ktorej polscy imigranci pracowali bez wyplat i spali po katach budowanej wiezy, a kiedy upominali sie o zalegle od pol roku pensje straszyl ich imigracyjna agencja i deportacjami?
  Albo wtedy kiedy w czasie kampani obiecywal wsadzic hilarybdo pudla jak wygra, chwile po wyborach juz mowil ze teraz to nie wazne a dzisiaj kazal zebranym na swojej imprezie ludziom powstac i na stojaco urzadzic aplaus dla hilary i bila ktorym sam klaskal, a wczesniej poklepywal bila po ramieniu?
  Pewnie to taki podstep z jego strony i jutro rano hilary i bila zgarnie hs.

  Ten glab probujac udawac chrzescijanina, mylil nazwy biblijne.
  A z zalozycielem kosciola szatana eksponowali swoje dlonie w charakterystycznym ukladzie palcow.
  Myslisz ze jezus biblijny chcialby miec cos wspolnego z tym zadluzonym na miliardy dolarow na wall street cwaniaczkiem ktory w okradaniu ludzi, przytakiwaniu wszystkim z ktorymi chce cokolwiek dla siebie ugrac i opetanym seksem ktory pozbawil go wyzszych uczuc tak do kobiet jak do czlowieka wogole...

  Mowie, za duzo kieliszkow, zero myslenia.
  Mlze po pijaku jestes geniuszem inzynierii, ale swiatla bozego w tobie nie widac.
  Ocknij sie w czas Staszek.
  Mowie powaznie.
 • @ http://wps.neon24.pl/post/136493,list-do-prezydenta-stanow-zjednoczonych-donalda-trumpa
  LIST DO PREZYDENTA STANÓW ZJEDNOCZONYCH napisany przez zarząd dwu-osobowego stowarzyszenia WPS (Ziemiński i Kosiur) jest nieuczciwy, pretensjonalny, i konfabulacyjny.
  Przecież wg ich własnych wypowiedzi: „Bóg jest chrześcijańską legendą wymyśloną przez żydów. Ani Pan, ani ja niczego o Bogu nie wiemy.” - Rzeczpospolita 08.09.2016 15:27:57

  Tymczasem w Liście wyskoczyli z frazesem: „Niech Bóg błogosławi”. Chłopy nie wiedzą o kim/czym piszą!
 • @Zorion
  Akurat czytam książkę: "Dlaczego chcemy, żebyś był bogaty". Napisana w 2008 roku przez... Donalda Trumpa, wówczas tylko miliardera, dzisiaj Prezydenta USA. Pisze w niej o bolączkach gospodarki USA, zaniku klasy średniej, o tym, że bogaci się bogacą, a pozostali biednieją. Podpowiada rozwiązania, by Amerykanie - jego rodacy się bogacili, dzieli się wiedzą, umiejętnościami, prowadzi też telewizyjny program szkoleniowy dla przedsiębiorców i tych, którzy nimi chcą zostać, pisze książki (napisał ich więcej) o tej tematyce, by pomagać ambitnym rodakom... Zapowiada w kampanii prezydenckiej stawianie na rodzimą gospodarkę, prowadzoną przez Amerykanów, a nie Chińczyków czy innych Niemców. A co robi Morawiecki? Stawia na niemieckich miliarderów, daje im dotacje (80 milionów) na wybudowanie montowni swoich aut, gdzie rodacy będą jedynie najemnikami za 25 % niemieckiej pensji. Morawiecki stawia też na Chińczyków i dla nich oferuje ulgi, w Davos chwali się i zaprasza kolejnych KILKUNASTU (zaledwie) miliarderów z innych krajów do otwierania swoich fabryczek u nas, do korzystania z naszego naturalnego bogactwa kolonialnego - taniej siły roboczej. A dla Polaków? Morawiecki ma 500+ jałmużny i praca najemnika-niewolnika. Chcesz dostać 500 PLN? Spłódź gromadkę dzieciaków - kolejne pokolenie taniej siły roboczej dla zachodnich miliarderów. I taki Morawiecki mówi publicznie, że Prezydent Trump to albo dżuma, albo cholera... Człowiek, który jako bankier zajmował się tylko dojeniem kasy dla swoich zachodnich mocodawców kosztem oszukiwanych na frankach i innych produktach klientów. Klasa średnia - oś każdej gospodarki - w Polsce jest w gorszym stanie niż w USA. A Morawiecki wspiera miliarderów, by oni się bogacili, a dla rodaków ma tylko 500+. Żenada, to inna wersja Balcerowicza, Lewandowskiego, Buzka i Petru.
 • @Katana
  Pierwsza Dama Melania ma 180 cm wzrostu, jest piękna. Ma 46 lat, a Prezydent ma 70 lat i 195 cm wzrostu. Super. Zaczyna się dobrze: w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz walki z globalnym ociepleniem, nowy prezydent będzie oszczędzał kieszeń podatnika. No i jeszcze dobra zmiana obyczajowa, czyli zablokowanie już rządowej strony internetowej „kochających inaczej”. Oby tak dalej. Pochanke bezkrytycznie cytuje co powiedzą lewacy w USA . Kolonko zaorał ją TVN I CNN kompletnie. Patrz program Max Kolonko - dziennikarskie szambo CNNTVN https://www.youtube.com/watch?v=ZRvs1MUeQDI Chore lewactwo nie spocznie dopóki nie utopi świata we własnym szambie głupoty i z dziczenia. Lewacy w USA już pokazali swoje prymitywne oblicze. Niewolnicy możnym wymykają się spod kontroli. Obudzili się i wybierają uczciwych przywódców.Zniewalana do tej pory społeczność musi trzymać się razem i wzajemnie wspierać. Boże, błogosław Amerykę i zdrowy Świat. Niebywale trudne zadania przed prezydentem Trumpem i narodem amerykańskim, ale nic nie jest niemożliwe... Polska jest przykładem. Niech Bóg ma w opiece Polskę, Amerykę i świat. Trump i Kaczyński zakwestionowali istniejący od lat ład społeczny, z którego korzystała niewielka uprzywilejowana grupa ludzi. Symbolem tego układu, który rozpościerał się na wszystkie dziedziny życia jest zachowanie celebrytki Meryl Streep. Aktorka czuje się zagrożona, bo o jej sukcesach nie decyduje talent tylko powiązania z określona grupą wpływów, które traci przy zmianie władzy i to się tej pani nie podoba. Bo jak trzeba będzie postawić na uczciwą konkurencję w branży filmowej, to pani Streep pójdzie na emeryturę.
 • @kula Lis 66 14:10:37
  Zwycięstwo wyborcze i zaprzysiężenie Donalda Trumpa to kolejne zwycięstwo Jarosława!
  To dobra zmiana 8-))))))

  https://pbs.twimg.com/media/C2ov5_mUkAA5JwV.jpg
 • @staszek kieliszek 04:39:19
  Zobaczymy i obserwujemy ruchy, działania Donalda Trumpa. Faktem jest, że tam Policja się nie zastanawiała co POwie Makrela zza Odry, tylko na kodziarzy zadymiarzy od razu gaz pieprzowy i guma !!! PiS jest za miękki ..zastanawia się czy ukarać za rebelię zaprzańców, czy ukarać ich karami finansowymi, zabezpieczenie rezydencji Prezydenta w ramach "konkursu ofert " wygrywa były esbek ... Zachowują się jak matoły, cienkie małe Kazie !!! Przypomnę jeszcze aferę w Warszawie !! i co Hajka nadal na urzędzie !!!
 • Reakcja
  https://twitter.com/xs71real/status/822526235611787265
 • @Husky 14:14:46
  Można? Można! http://www.dzienniknarodowy.pl/4940/trump-zwolnil-wszystkich-amerykanskich-ambasadorow/ a także wszystkich urzędasów Baracka od sprzątaczki w górę, czyli 4000 osób i o dziwo nikt nie kwiczy. I tak powinien postąpić prezydent Andrzej Duda. Może to wreszcie zmobilizuje i ośmieli min. Waszczykowskiego do wyczyszczenia żydobolszewickich złogów w MSZ.
 • @Husky 14:14:46
  A tu opętana lewacka dzicz....Gorzej niż KOD....
  https://www.youtube.com/watch?v=q2R2btO4MEo
 • @fretka 15:15:21
  Trump zwolnił WSZYSTKICH amerykańskich ambasadorów...Krótko po tym, jak Donald Trump został zaprzysiężony jako 45. prezydent Stanów Zjednoczonych, wszyscy ambasadorowie Stanów Zjednoczonych otrzymali wymówienie. Trump zażądał by każdy ambasador w krajach na całym świecie, a który został powołany przez byłego prezydenta Baracka Obamę, opuścił swoje biura do południa w dniu 20 stycznia i bez żadnego okresu karencji.

  Jest co prawda zwyczajem, że ambasadorowie zwykle składają sami dymisję na początku funkcjonowania nowej administracji. Jednak czekają, aż prezydent powoła ich następców i zatwierdzi ich Senat. Tym razem nagle "poleciało" aż 80 ambasadorów na raz. Może to oznaczać, że we wszystkich tych krajach przez wiele miesięcy nie będzie najwyższego przedstawiciela dyplomatycznego USA.

  Pierwsza żona prezydenta, Ivana Trump, podobno wyraziła zainteresowanie stanowiskiem ambasadora w Republice Czeskiej. Prezydent Milos Zeman, wyraził swoje poparcie dla tej kandydatury, mówiąc:

  - Nie mogliby wysłać lepszego ambasadora USA do Pragi.
  Źródło: http://www.independent.co.uk/news/world/americas/donald-trump-fires-us-ambassadors-no-replacements-a7538256.html
 • @Husky 19:28:11
  Na inauguracji Trumpa było jednak więcej ludzi niż na przedstawionym przez Ciebie zdjęciu. Wklejasz ze źródeł lewackich?
  Poniżej zdjęcie z inauguracji Trumpa.

  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/466/17/4661790.jpg
 • @kula Lis 66 15:51:06
  A syn Trampa strasznie do młodego Łukaszenka podobny
  https://twitter.com/dimsmirnov175/status/822700399010480128
 • @kula Lis 66 15:51:06
  A Miszyko Saakaszwili za płotem się znalazł. A tak się starał.
  http://www.politnavigator.net/na-inauguracii-trampa-sluzhba-bezopasnosti-zagnala-saakashvili-v-kusty.html
  https://strana.ua/pub/a/5/b/5b215e40189900ff0f4e1b7eff517165.jpg
 • @fretka 17:11:09
  Test na spostrzegawczość, zdjęcie przerobione w fotoszopie:)

  https://pp.vk.me/c837236/v837236907/19941/nddrKOIbULY.jpg
 • @lorenco 17:27:52
  Widzę go!
  ''Prochem jesteś i w proch się obrócisz''.
  :)))
  Pozdrawiam
 • @fretka 17:11:09
  Marine Le Pen: Donald Trump zachwieje starą Europą. Wybór Trumpa na prezydenta USA to drugi po Brexicie silny cios wymierzony w Europę - oświadczyła liderka francuskiego „Frontu Narodowego", kandydatka na urząd prezydenta Marine Le Pen. „Nie trzeba było długo czekać na kolejny cios wymierzony w starą Europę. Tym ciosem stał się wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA" — powiedziała Le Pen w czasie przemówienia na konferencji Freedom for Europe, która odbyła się w niemieckiej Koblencji. Francuska polityk zauważyła, że „stanowisko Trumpa wobec Europy jest jasne i zrozumiałe". „On nie będzie wspierać systemu ucisku ludzi" — powiedziała Le Pen.
  Natomiast wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej wywoła, zdaniem kandydatki na urząd prezydenta Francji, „efekt domina". Marine Le Pen podkreśliła przy tym, że kraje Unii Europejskiej powinny mieć możliwość swobodnego z niej wyjścia, i taki wybór należy uszanować. Liderka „Frontu Narodowego" oświadczyła też, że Unia Europejska „stała się religią", która nie dopuszcza krytyki i odrębnego myślenia. W 2017 roku taka sytuacja powinna jednak ulec zmianie. „W 2016 roku przebudziły się ze snu kraje anglosaksońskie. Jestem pewna, że rok 2017 stanie się rokiem przebudzenia kontynentalnej Europy. To tylko kwestia czasu" — powiedziała francuska polityk. Le Pen zauważyła, że „elity nie chcą takich zmian, odrzucają je". W sobotniej konferencji w Koblencji biorą udział przedstawiciele ultraprawicowej frakcji w Parlamencie Europejskim „Europa narodów i wolności", w której skład wchodzą m.in. „Front Narodowy", belgijski „Interes Flamandzki", a także włoska „Liga Północy".
 • @fretka 17:25:33
  https://strana.ua/pub/a/1/2/125c46555b9ca2075413e84493d63b95.jpg
 • @kula Lis 66 17:52:02
  Ale on spasł się w tej Odessie na ludzkiej krzywdzie. Toż on kwadratowy się zrobił.
 • @kula Lis 66 17:43:18
  Ze strony Białego domu zniknęła zakładka dotycząca społeczności LGBT.
  https://ria.ru/world/20170120/1486180645.html
 • @Katana 17:13:20
  Osiem lat prezydentury Obamy to był złoty czas dla zboczeńców, pedofili, lesbijek, pedałów, transwestytów i wszelkiej innej maści zboczeńców! Obama to był złoty wiek dla dewiantów! I teraz zarówno USA jak i Europa będą musiał sobie poradzić ze zboczeńcami i lewacką anarchią, którą Obama wpuścił na salony, a stamtąd ten niewybaczalny błąd rozniósł się po Europie. To Obama doprowadził do tego, że islam wdziera się do wszystkich państw i szerzy śmierć i zniszczenie! Społeczeństwo nie może sobie pozwolić na to, żeby spać, kiedy zaraza wdziera się w każdy obszar życia społecznego.
  Zboczenie i dewiacja nie mogą mieć wpływu na społeczeństwa, bo to oznacza śmierć i zniszczenie. Na YouTube; wpisz Ann Bernhardt Co powinniśmy wiedzieć o islamie. Czy jest ktoś kto potrafi sobie wyobrazić co by się stało, gdyby USA, zbudowane przez Europejczyków i na chrześcijańskim fundamencie, znalazło się w łapach niedemokratycznych trendów wywodzących się z islamskich i niechrześcijańskich kultur? To chrześcijanie z Europy stworzyli wielkość USA, stworzyli demokratyczną Amerykę i zapewnili jej mieszkańcom wolność i godne życie. To wszytko zaczyna się załamywać, ponieważ do USA nadciągają ludzie niosący ze sobą niedemokratyczną mentalność i niechrześcijańskie, dzikie zwyczaje. Dlaczego demokracja, wolność i dobrobyt powstały w państwach, gdzie fundament stanowi chrześcijańska wiara, tradycja i kultura?
  Dlaczego w państwach, gdzie dominowały niechrześcijańskie religie do dzisiaj jest wojna, głód, nędza i niewola? Dlaczego mieszkańcy, np. Meksyku nie potrafią zbudować u siebie godnego życia tylko zwalają się całymi tabunami do USA? Przecież oni nie mieli dziesięcioleci pod sowiecką okupacją? Nie zostali zniszczeni dwoma światowymi wojnami i wyniszczającą okupacją, przecież mają zasoby naturalne i wszelkie podstawy do stworzenia sobie godnego życia we własnej ojczyźnie, ale zamiast tego, walą drzwiami i oknami do USA i żerują na amerykańskim społeczeństwie? Skąd się bierze pomysł żądania od USA, żeby im zapewniały zarobek i rozwój? Czyż nie jest tak, że odpowiedzialność za to jak funkcjonuje państwo i czy rządzą uczciwi i mądrzy politycy spoczywa na narodzie?
 • @fretka 17:58:11
  P.S
  https://i.ytimg.com/vi/72yhjIRlu9k/maxresdefault.jpg
 • @Katana 10:17:48
  "Cóż, widzę, że p. Kosiur już dzisiaj pisał na NEon gdzie indziej a tu się - wychodzi na to - boi odezwać. Oznacza to dla mnie, że wszelkie próby szydzenia z Biblii podejmowane przez niego powinny być powszechnie na tym portalu piętnowane(!), bo miał szansę przeforsowania swoich poglądów. A tak, jeśli nie skorzystał należałoby uznać jego działania w tym zakresie za trollowanie, uporczywe i bezczelne." - Katana 20.01.2017 13:46:42
 • @fretka 17:58:11
  Wiem, on to sprzątnął, Obama to opłacał, ponoć on biseks, Obamowa ma ponoć teraz złożyć pozew o rozwód. Zobaczymy.
 • @kula Lis 66 18:05:36
  Meksykanie palą kukły Trumpa przed ambasadą USA w Meksyku.
  https://youtu.be/bOCSD-cDE8s
 • Zabiedzony golibroda z Bawarii – Friedrich Trumpf,
  Jednym z pierwszych posunięć nowego prezydenta Donalda Trumpa ma być budowa muru chroniącego USA przed imigrantami. Chętnie zapomina, że początek jego rodowi dał zabiedzony golibroda z Bawarii – Friedrich Trumpf, który przybył do Nowego Świata, by szukać lepszego życia. I który je znalazł, zbijając niemały majątek na knajpach z „pokojami dla pań”


  http://www.forbes.pl/g/i.aspx/300/0/forbes/636196376372409398.jpg


  Październik 1885 roku. Na pokładzie znajdował się szesnastoletni Niemiec, wychudzony, z twarzy niepodobny do nikogo. Wypłynął dwanaście dni wcześniej z portu w Bremie. Pochodził z miasteczka Kallstadt, leżącego wówczas w Bawarii. Jego rodzina produkowała i kupczyła winem. On z winem nie chciał mieć nic wspólnego, a do tego uznawano go za zbyt chorowitego jak na winiarza. Wykształcił się na golibrodę. Choć ta profesja również go mierziła, szczególnie, że nie mogła mu zapewnić godnego zarobku w tak małym mieście. Chciał czegoś więcej. I tak wylądował w Nowym Jorku. Młody Friedrich, dziadek przyszłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, wyszedł na ląd w porcie Castle Garden.
  Nowy w mieście
  „Trumpf” – naskrobał tutejszy urzędnik, choć prawdopodobnie już wtedy jego rodzina w Niemczech używała skróconej wersji nazwiska. Oficjalnie „f” z amerykańskich dokumentów zniknie jednak dopiero kilka lat później. Wtedy też Friedrich zmieni się we Freda.
  Castle Garden – obecnie, o ironio, nazywany Castle Clinton – jest starym fortem, który zbudowano na wypadek, gdyby Anglicy chcieli ponownie uderzyć w swoją dawną kolonię. Miał za zadanie chronić przed przybyszami z Europy, ale z czasem stał się portem, który był właśnie pierwszym przystankiem dla milionów Europejczyków szukających lepszego życia. Buforem między Starym na Nowym Światem. Wschodnioeuropejscy Żydzi nazywali ten port Kesselgarten – z czasem to słowo stało się synonimem chaosu lub miejsca, gdzie wszyscy mówią innymi językami. Współczesnej wieży Babel. Przecinały się tu losy ludzi z całego świata, przyszłych milionerów i czyścibutów, moralistów i zwykłych hochsztaplerów, poszukiwaczy lepszego życia i uciekinierów wyjętych spod prawa.

  Amerykanie nie mieli wówczas jednoznacznego stanowiska wobec imigrantów. Z jednej strony wciąż młodziutki kraj potrzebował ludzi, z drugiej strony niekiedy starano się ograniczyć napływ przybyszów z niektórych kierunków, nie dbano też za bardzo o ich prawa. Dla większości osób Ameryka stała jednak otworem. Przez sam Castle Garden przewinęło się 8 mln osób. Przez Ellis Island, dokąd z czasem przeniesiono przyjęcia – jeszcze więcej. Ameryka przywitała Trumpa z otwartymi ramionami.
  Po opuszczeniu Castle Garden młody Trump spotkał się ze swoja siostrą, która wyemigrowała do USA już wcześniej. Mieszkała na terenie dzisiejszego Chinatown w mrówkowcu, w którym brakowało toalet i ciepłej wody. W okolicy było pełno Niemców. Mówiło się nawet o Kleindeutschland, czyli Małych Niemczech. Ta część Nowego Jorku była w tym czasie trzecim największym niemieckojęzycznym miastem świata. Trump niedługo się jednak wyprowadził od siostry. Bez przerwy się przeprowadzał, ciął włosy, golił brody i poznawał tajniki angielskiej gramatyki.
  Kotlety, whiskey i kobiety
  Lokal mieścił się w dzielnicy czerwonych latarni. Pełno kręciło się tu opiumistów o cielęcych oczach, powłóczących nogami pijaków i piskliwych prostytutek. Knajpa nazywała się Poodle Dog.
  Trump przybył do Seattle w 1891 roku, gdy leżący na zachodnim wybrzeżu Waszyngton uzyskał status kolejnego stanu. Chciał pójść na swoje. Za zgromadzone oszczędności kupił Poodle Dog, odświeżył go i nadał mu grzeczniejszą nazwę Dairy Restaurant. Serwował jedzenie, alkohol i – jak głosiła reklama – oferował „pokoje dla pań”. A dokładnie – małe kanciapy obwieszone przyciężkimi zasłonami. To właśnie prowadząc ten przybytek rozkoszy, otrzymał obywatelstwo amerykańskie. Obywatelstwo, które potem tylko utrudni mu powrót do Europy.
  Trump sprzedał lokal i przeniósł się do miasteczka Monte Cristo, także w stanie Waszyngton. Miasteczka, które dopiero powstawało, ale miało wkrótce zyskać duże znaczenie. W okolicy miały się znajdować niemałe zasoby złota i srebra, więc zaczęli tu ściągać poszukiwacze z całego kraju. Trumpa początkowo nie było stać na wykup ziemi, ale przekonał urzędników, że będzie szukał złota. Specjalne prawo pozwalało w tamtym czasie nie płacić wówczas za działkę. Jednak on postawił na niej lokal podobny do tego ze Seattle, czego mu nie było wolno robić. O poszukiwaniu złota nawet nie myślał. Z czasem był w stanie wykupić ziemię.
  Niestety okazało się, że piaski Monte Cristo nie kryją tyle bogactwa, ile podejrzewano. Trump, choć obłowił się tu nienajgorzej, znów musiał szukać innej okazji. Otworzył kolejną knajpę w Seattle, która okazała się sporym sukcesem, ale to jeszcze nie było to. Niemal w tym samym czasie całe Stany zelektryzowała informacja o złocie nad rzeką Klondike leżącą w Jukonie – terytorium kanadyjskim. Trump szybko opłacił poszukiwaczy, którzy zaklepali dla niego odpowiednią działkę.

  http://www.forbes.pl/friedrich-trumpf-imigrant-golibroda-jak-narodzila-sie-rodzinna-fortuna-45-prezydenta-usa-,artykuly,210337,1,1.html
 • @lorenco 18:25:18
  Bo koniec z emigracją, amerykańskimi fabrykami u nich no i za mur sami będą musieli zapłacić.
 • @kula Lis 66 15:44:30
  Co na to Komisja Wenecka ?
 • @lorenco 18:25:18
  Kaczyński powinien zrozumieć, że Trump bierze na siebie cały impet ataku, który szedł przedtem na polski rzad niego. Jest teraz wyjątkowy czas na dekomunizacje i przyspieszenie zmian nie tylko w na wybranych odcinkach, lecz wszędzie. Taka okazja nigdy się nie powtórzy, a my, elektorat PiS-u mamy już tego cackania się ze zdrajcami z opozycji, tego całego stania w miejscu w większości dziedzin, jak i na prowincji, serdecznie dosyć. Bierzcie przykład!!! i Policja niech bierze się za KODziarzy i awanturników tak, jak policja w Ameryce!!! Spałować, pozamykać każdego awanturnika ze zdrajcami z opozycji włącznie!!!
 • @Husky 18:34:57
  Jest dowód, że to JK pisał Trumpowi przemówienie...

  https://pbs.twimg.com/media/C2pbTemXAAIqc70.png
 • @Husky 18:32:13
  Ten niby arab to taki jeden asystent Pawła Papke z PO, niejaki Maciej Najdzion . Przecież tam nie było spontanicznego ruchu społecznego wszyscy byli świetnie zorganizowani. Żydolewactwo płaciło za miesiąc "spontanicznych" protestów 2500$ a takim z doskoku 50-100$ + dzienne wyżywienie. To coś jak na majdanie w Kijowa, ci sami animatorzy i płacący.
 • @kula Lis 66 18:48:31
  A Unia Europejska wdrożyła procedurę kontroli praworządności w USA. W ostateczności uruchomi mechanizm przyjęcia USA do UE.
 • @kula Lis 66 18:35:55
  - A co on tam takiego zobaczył?
  - A, teraz wiadomo.
  https://pp.vk.me/c837236/v837236907/199e6/HzgO2ORyEHs.jpg
 • @Husky 19:00:15 czytałeś? nie? to przeczytaj.
  Waszczykowski dał w Davos dowód bezprzykładnego oderwania od polityki międzynarodowej...https://pl.sputniknews.com/opinie/201701204658571-waszczykowski-davos-oderwanie-od-polityki/
 • @eonmark 06:14:43
  Powtarzasz plotki o Trumpie, ktore nie pokrywaja sie z prawda.Skupie sie jedynie na jednym watku:

  "Albo wtedy kiedy budowal wiezowiec uzywajac polskiej firmy ktorej polscy imigranci pracowali bez wyplat i spali po katach budowanej wiezy, a kiedy upominali sie o zalegle od pol roku pensje straszyl ich imigracyjna agencja i deportacjami?"

  Jak sie buduje wierzowiec to nie robi tego jedna firma ale setki.Jedna na przyklad podpisuje kontrakt na instalacje elektryczna.Poniewaz jest to zadanie monumentalne dzieli to na odcinki i podpisuje kontrakty z firmami mniejszymi, ktore z kolei wynajmuja podwykonawcow a ci zatrudniaja fizycznych pracownikow.Ten lancuszek firm moze byc bardzo dlugi, kazda firma bierze swoja dole i zanim dojdzie do fizycznego pracownika zostaje niewiele pieniedzy na wyplate.Nieraz ci podwykonawcy (kontraktorzy) handluja po tawernach tymi zamowieniami jak sami nie sa w stanie roboty wykonac.Teraz wyobraz sobie jak to staje sie skomplikowane z przeplywem pieniedzy, jedna firma czeka na pieniadze od poprzedniej, trwa to w nieskonczonosc, nieuczciwosci, opoznienia z czynnikow objektywnych, itp.

  Reasumujac:Trump nie mial pojecia, ze akurat pracuja u niego Polacy, ktorym pieniadze na czas nie dochodza.Jest to zjawisko bardzo powszechne w budownictwie amerykanskim.Znam wielu kontraktorow i slyszalem wiele opowiesci jak z horror filmu na ten temat.Przed laty byla taka sytucja w Chicago:Polski kontraktor zatrudnil kilku Ukraincow do pracy na budowie.Po tygodniu pracy nie mial pieniedzy by im zaplacic bo sam nie dostal i poprosil by zaczekali.Ukraincy, narod msciwy, w goracej wodzie kapany, zasztyletowali go jak wychodzil z taverny.Czy mysleli, ze trup im zaplaci?

  I jeszcze jedno.Czasami niegrzeczny jestes.Popraw sie.
 • @staszek kieliszek 21:36:27
  Przecież Staszku, eonmark to ten od tego mściwego narodu.
 • @kula Lis 66 19:41:56
  - Mówię Ci Andrzej, gołe ściany zostawił...
  - Nie martw się Donald. Ja nawet łyżeczki do herbaty nie miałem, o sokowirówce nie wspominając.

  https://pbs.twimg.com/media/C2pnED1WIAMklRj.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/C2pnED1WIAMklRj.jpg
 • @
  Baldwin wczoraj groził zlać się, Madonna przeklinana na żywo w telewizji.
  Cały Hollywood się zjednoczył w WomensMarch.
  https://twitter.com/hashtag/WomensMarch?src=hash
  https://pbs.twimg.com/media/C2uBLP3VIAAD3Dg.jpg
 • @staszek kieliszek 21:36:27
  Trump nie mial pojecia ze pracuja u niego polacy?
  Brniesz w klamstwa staszek.
  To wlasnie syndrom ludzi ktorzy nadurzywaja alkoholu...

  Trump zlecil robote polskiej firmie ktora w przetargu wygrala oferujac nierealna kwote a ten nke wiedzial z czym to sie wiaze?
  Oczywiscie polscy pracownicy klamali zeznajac pod przysiega a miliarder trump mowil prawde.
  Nikogo nie zastraszal...
  Myslisz ze tacy jak on sie przyznaja?
  Im przyswieca zasada ze jak cie zlapia nan zlodziejstwie za reke mowia ze to nie ich reka.
  Tak elity bezwzglednie klamia dorabiajac sie na niewolnikach.
  Wskaz wiecej tych plotek, przyjrzymy sienim wspolnie pod katem autentycznosci.

  Widziales jak kazal wstac wszystkim swoim gosciom i na stojaco oklaskkwac bila i hilary?
  Jeszcze przed chwila obiecywal wsadzic ja do wiezienia...
  Nic, ten tego, w glowce nie swita?
  Kushner od chabadu, ktory robi interesy z lewem leviewem rowniez wspierajacym chabad, mnuchin z goldman, czlonek skull & bones,henry kissinger-cfr, schmitz -black water, a lista jest o wiele dluzsza.

  Koles mowi tl co filmowy charakter 'bane' na swojej inauguracji.
  W pewnym momencie, wrecz slowo w slowo, 'will give power back to you, THE PEOPLE'...

  Jestes skorumpowana dusza i nienrozpoznalbys swiatla bozego nawet gdyby na ciebie spadlo z nieba.
  Obietnice trumpa odnosnie uczynienia ameryki wielka ponownie, wedlug tego samego schematu jakim urabiaja glowy europejczykom przyniesie swoje srogie konsekwencje dla swiata.
  "Action Hour' nadchodzi.
  Beda eradykowac ekstremistyczny islam z powierzchni ziemi...co to oznacza przekonasz sie niedlugo.
 • @fretka 22:49:35
  Dziennikarze związani z obozem poprzedniej władzy nie mogą pogodzić się z decyzją narodu amerykańskiego, czemu dają wyraz na Twitterze. Przoduje Tomasz Lis, w swoim własnym, niepowtarzalnym, histerycznym stylu.

  http://linkis.com/telewizjarepublika.pl/mu7Al
 • @Husky 23:38:11
  //Nareszcie Rosja Putina umiera.//
  Psy szczekają a karawana jedzie dalej :)))
 • @fretka 23:48:17
  sorry
  to nie ten link
 • @fretka 23:48:17
  "To już definitywny koniec Rosji. Putin sięga po rezerwy by wyżywić swoich obywateli!"
  Już wiadomo skąd Husky ma przedziałek w głowie:)
 • @lorenco 00:19:04
  a ty masz jeszcze głowę 8-)))))
  jeśli tak to o jakiej zawartości lub w jakim stanie

  http://www.blasty.pl/upload/images/large/2016/05/trzymaj-wypadl-ci_2016-05-22_10-56-56.jpg
 • @Husky 23:55:34
  https://psv6.vk.me/c812231/u2000035509/docs/a38e216da985/Koresha.gif?extra=yl2nx6anZH800x9np-FCqSJYSfLv2tEebwnvuZAUNkkvxKHqVfXns5oBXcBWRNribmblrTCdrRSkoVJ56Gj454lRjkXHMSCPFSSt7J9JgmAbMJjKL9GAttNBTlLdr4GlmxmLhAk2bdQ
 • @lorenco 00:31:30
  i co ?
  Lipa
 • @Husky 00:28:18
  Skąd się wziął deszcz na inauguracji Trumpa?
  Teraz wiadomo:)
  https://pp.vk.me/c837236/v837236907/199ed/clHtvLCiBYw.jpg
 • @Husky 00:34:58
  https://vk.com/antimaydan?z=video-77341161_456239038%2F2d07a06896cf6590c1%2Fpl_post_-41232698_2290751
 • @lorenco 00:42:19
  SZOK
 • @Katana 12:19:55
  ////Ty niestety ufasz agentowi cia i jeszcze uwazasz go za swietnego proroka..//
  Gdzie staszek kieliszek tak napisał patałachu.

  Dowody na bycie Trumpa agentem CIA, nieuku...//

  Gdyby zlo nie zacmiewalo tobie umyslu to zauwazulbys ze tutaj:

  " Ty niestety ufasz agentowi cia i jeszcze uwazasz go za swietnego proroka...
  Tym bardziej nie dziwi zachwyt donaldem."

  nie powiedzialem slowa o tym jakoby trump byl agentem cia.
  To wynika z logicznego ciagu tych dwuch zdan.
  Staszek doskonale wie ze mowilem o alexie jonesie o ktorym juz wczesniej wymienialismy swoje poglady.

  Tyle jezeli chodzi o twoj rzeczowy wklad w dyskusje.
  Wlasnie pozwoliem tobie poraz kolejny ukrasc mi fragment z mojej czasoprzestrzeni.
 • @eonmark 23:23:10
  Uspokoj sie.W USA gra jest twarda, nie ma zmiluj sie.Jak widzisz, ze ktos Ci za prace nie placi to idziesz do innej i o swej stracie zapominasz.Na przyklad w czerwcu 2016, w ciagu ostatnich 12 miesiecy bylo w USA 25227 interesow , ktore zbankrutowaly.W tym samym okresie zbankrutowalo 793932 osoby.Jest to normalny element krajobrazu.
  Trump bankrutowal swe interesy 4 razy a pomimo to jest bilionerem i to sie liczy.Potrafi trzymac glowe nad woda.Takiego cwaniaka na prezydenta trzeba.To, ze Polacy potrafili pracowac przez 1/2 roku bez zaplaty swiadczy o ich naiwnosci i glupocie.Jest takie powiedzenie amerykanskie:Take your money & run.( wez swoja forse i uciekaj)
 • @staszek kieliszek 01:07:10
  //Uspokoj sie.W USA gra jest twarda, nie ma zmiluj sie......
  Jest takie powiedzenie amerykanskie:Take your money & run.( wez swoja forse i uciekaj.//

  To jest wlasnie kwintesencja stanunl swiadomosci mieszkancow tej krainy.
  Tam przyniosla plony, i zarazila ta ideologia reszte swiata.
  Macie takiego cwaniaka na prezydenta na jakiego zasluzyliscie, tylko nie placz jak ten cwaniak zbankrutuje was...bo to bylby juz szczyt twojej glupoty, miec pretensje do cwaniaka ze okazal sie byc cwaniakiem w sytuacjinw ktorej wiedziales o tym fakcie zanim dales sie po dobroci oszukac.

  Sami sobie pieklo gotujecie bo jestescie narodem zapatrzonym w pieniadz i zwiazane z tym obietnice, wasz amerykanski sen o przepychu.
  A ten milaiarder rzeczywiscie ma miliardy...dlugow na wall street, co tlumaczy wszystkie to kampanijne i prezydenckie hieny u boku zwiazane z bankierami.
  Parafrazujac klasyka...'klapki na oczach i do przodu'.

  Staszek, kielicha za trumfa i agencika cia , alexa...w koncu to wazne persony w twoim zyciu, jeden ciebie edukuje a drugi zbawi.

  : )))
 • @Katana 03:36:51
  Trzeba umiec pic.Miec granice a nie popuszczac sobie.Na przyklad jutro w kosciele mam byc lektorem, wiec wiem, ze o 11 wieczor mam sie polozyc spac by mi sie jutro jezyk nie platal.:)
 • @eonmark 03:04:11
  Najlepszym dowodem, ze Trump jest autentyczny sa dzisiejsze demonstracje kobiet w USA i po calym swiecie.Zadnych konkretnych hasel tylko mgliste:"Prawa Kobiet".Ta sprawa zostala juz zalatwiona dziesiatki lat temu.Chyba, ze kobiety chca wiecej praw niz mezszczyzni ale zadnego takiego postulatu nie podano.Ktos to musial oplacic.Zaplacic nastolatkom by sie ruszyly od komputera i wyjsc z domu, wsiasc na autobus,pociag.Zaplacic im hotel, wyzywienie, kawe, cukierki,cole, rozdac beztresciowe, wydrukowane transparenty.
 • @staszek kieliszek 04:34:55
  //Najlepszym dowodem, ze Trump jest autentyczny sa dzisiejsze demonstracje kobiet w USA i po calym swiecie.//

  Oplacone demonstracje sa swietnym dowodem... a cala ferajna ludzi z wall street i bractw wokol trumpa nic noe znaczy...

  Staszek, doksztalc sie jekie sa metody urabiania nastojow spolecznych, budowania kolektywnego odbioru wizerunku osob zwiazanych z elita.
  Stara jak swiat metoda uwiarygadniania 'kandydata' polega na ataku przeciwko takiemu przez 'skompromitowane' spolecznie jednostki.
  Im wieksza skala ataku tym skuteczniejszy rezultat.

  Nie czytasz miedzy wierszami.
  Alex jones naprzyklad, sam sie wydal ze ma zwiazki z cia.
  Trump tez nie jest zadnym outsiderem, sam 'sie wydal' przyznajac ze byl czescia elity...'byl' do czasu 'kampania'...

  Jego corka jest masonem, a ziec bylym szefem chabad house na harwardzie.
  Jest tez miliarderem i robi interesy z rosyjskim oligarcha ktory rowniez wplaca na chabad...chabad wyniosl do wladzy putina w rosji a trumpa w usa.
  I jeden i drugi mesjasz sa w rekach wall street.
  Rozumiem takie spojrzenie na faktynodbiera tobie nadzieje na poprawe syyuacjinw usa i szerzej na swiecie, ale z drugiej strony, z twoich wypowiedzi wnioskuje ze jest duchowo wyniszczony i zagubiony w jednej z dwuch drog jakie czlowiek moze wybrac w zyciu.
  Twoja droga tl droga zwierzat - natury.
  Liczy sie amerykanski sens za kazda cene.
  Nawet jak najwieksza gnida, cwaniak, bedzie rzadzil krajem, a bedzie 'dostarczal' narzedzi do bogacenia sie i utrzymywania tego rozdmuchanego amerykanskiego stylu zycia, bedzie bohaterem narodowym.
  Zaiste, macie takiego prezia na jakiego zaslugujecie.
 • @eonmark 05:00:42
  Nareszcie Twoja wypowiedz ma jakis sens.Tak, jest mozliwy scenariusz wydarzen swiatowych jaki podajesz ale nie sadze aby NWO bylo az tak przebiegle.NWO to starcy po kokainie ,transfuzji krwi z malych dzieci, po piatej wymianie serca.To zamierajacy smiec swiata.Ich moc to kasa ale teraz w USA nie chodzi juz o kase ale o przetrwanie, o powrot do wartosci.
 • @staszek kieliszek 05:15:45
  Staszek, nie obejmujesz nawet podstaw tego przedsiewziecia.
  Nie rozumiesz dlatego ze nie masz podstawowej wiedzy a ta ktora przekazuje agent alex lykasz jak pelikan.
  Nwo to tylko przejsciowy plan dla tej planety, nie jest ostatecznym celem.
  Nie jest tez inspirowany przez wall street ani w pelni kontrolowany z tego klubu.
  Istnieje bowiem zrodlo tego planu stare jak ludzka cywilizacja.
  Wall street jest tylko jednym z ramion tej hydry a plan nie powstal za zycia tych starcow ze strony rockefelassow czy rotszyldow.
 • @staszek kieliszek
  Niesamowite.. motocykliści na Harley'ach bronili Trumpa stworzyli ścianę obronną patriotyczną kontrmanifestację przeciw lewakom opłacanym przez Srorosa, a gdzie są polscy bikersy...bierzcie dobry przykład i uczcie się od amerykańskich bikersów patriotyzmu takiego do szpiku kości.. Bikers for PiS..
  https://www.youtube.com/watch?v=h1qlkIXja6U
  https://www.youtube.com/watch?v=8ALlkl2zajg
 • Dzień Dziadka
  https://pbs.twimg.com/media/C2u4IVAXAAIbrI8.jpg
 • Husky
  Trzeba przyznać, że ten człowiek Trump potrafi działać zdecydowanie. Imponujące. Zmiana prezydenta USA powoduje zmianę na ponad 5000 stanowiskach Federalnych automatycznie. Czyli wszyscy WON! Tu przynależą również ambasadorowie USA we wszystkich krajach oraz ONZ. To Norma. Więc nic dziwnego, że Trump odwołuje wszystkich. Być może pojedynczy ambasadorowie zostaną, ale to zależy od Prezydenta, a właściwie od V-ce prezydenta bo to jemu podlegają ambasadorzy. Jednak najpierw musi być odwołanie. Świetny facet, zdecydowany! A tymczasem, nasz Andrzej Duda oraz Waszczykowski, pozostawił na stanowiskach większość tych szkodników bez skór.. Niestety..ze strachu przed nimi? lub???
 • @kula Lis 66 11:55:28 ps!!
  Czy to coś mówi Waszczykowskiemu ... ? Nie sądzę bo rząd PiSu uformowany jest po to, żeby się bać i tłumaczyć na okrągło społeczeństwu o jakichś wyimaginowanych konsekwencjach. Na okrągło tylko słyszymy, że się nie da, że nie od razu, że po troszeczkę, że za chwileczkę, że ... winna Bruksela. Polonia Amerykańska i pół Polski, przez wiele miesięcy domagało się - bezskutecznie - od rządu, wymiany SBeckiego pseudoambasadora w Washingtonie, który szkodził Polsce. Dotrwał aż do końca swojej kadencji. JAKI WSTYD! Po roku rządzenia przez ugrupowanie, które osobiście wybierałem, widzę obraz nędzy i rozpaczy. W Polsce ciągle nietknięty SBekistan, zaniechana lustracja, brak dekomunizacji państwa, mediami rządzą antypolskie rozgłośnie ukierunkowane na niszczenie naszego kraju, sądownictwem i prokuraturą nadal trzęsą POsowieckie karły, liberało-komunistyczni przestępcy i zdrajcy - pod specjalną ochroną rządu - ciągle na wolności! Niestety, wszystko na to wskazuje, że z tej mąki polskie społeczeństwo chleba nie zasmakuje, nawet pomimo doraźnego konsumowania deseru 500+. Oby coś niesamowitego wstrząsnęło tą całą drużyną Beaty Szydło i to jak najszybciej bo marazm, bojaźń i nieporadność rządzących jak i tolerowanie przez nich bezprawia czy służalczość względem reżimowych przestępców i zdrajców państwa, zabijają nadzieje na lepszą przyszłość.
 • @Husky
  Przecież mediami w USA rządzi to samo plemię co w większości UE. Więc kłamstwa, manipulacja, ogłupianie zwykłych obywateli to dla nich norma! Zaniepokoił mnie przekaz TVP INFO podczas inauguracji Donalda Trumpa. Najpierw na minuty przed ślubowaniem wyemitowano wywiad z Szewachem Weissem (!) dotyczącym przyszłego prezydenta, następnie wyraźnie zasmucona korespondentka przekazała, że Trump "niestety" (użyła tego słowa, podkreślając smutek swój lub swoich mocodawców) zrezygnuje z TTIP (!). To jeszcze Polska, czy już teren przygotowywany pod osadzenie braci starszych w wierze? Nie tylko podczas kampanii wyborczej w polskojęzycznych mediach (w tym co bardziej szokujące, także mieniących się jako patriotyczne) trwała cicha agitacja za polakożerczą lewaczką i orędowniczką roszczeń żydowskich przeciwko Polsce Hilarzycą Clintonową oraz zmasowane próby obrzydzenia amerykańskiej Polonii kandydatury obecnego prezydenta USA. Nie tylko próby fałszowania rzeczywistości, jak wmawianie podczas liczenia głosów w noc wyborczą przez TVP INFO, że Clintonowej bardzo mało brakuje do zwycięstwa i jest niemal pewnym nowym prezydentem (choć internauci na profilach społecznościowych wymieniali się dokładnie odwrotnymi informacjami, które się potwierdziły). Ale także po zaprzysiężeniu, prawdopodobnie przez wytyczne spod wzgórz Golan, Donald Trump jest i będzie atakowany również w samozwańczych mediach patriotycznych i polskojęzycznych (bo przecież nie polskich).
 • @eonmark 06:20:27
  //Nwo to tylko przejsciowy plan dla tej planety, nie jest ostatecznym celem.
  Nie jest tez inspirowany przez wall street ani w pelni kontrolowany z tego klubu.
  Istnieje bowiem zrodlo tego planu stare jak ludzka cywilizacja.
  Wall street jest tylko jednym z ramion tej hydry a plan nie powstal za zycia tych starcow ze strony rockefelassow czy rotszyldow//
  No pewnie!
  Co najmniej dwóch blisko prezydenta USA, są pyszni ,pokazują się rzadko, ale na czymś takim jak zaprzysiężenie władcy połowy świata, na pierwszych stronach gazet ich widać.

  pozdr.
 • @Zorion
  Biały Dom: „Prasa publikująca nieprawdziwe informacje odpowie za to”..Biały Dom obiecał „pociągnąć do odpowiedzialności” prasę, której reportaże uważa za niesłuszne, oświadczył sekretarz nowej administracji Donalda Trumpa Sean Spicer. Zaraz po pojawieniu się w sali dla briefingów oświadczył, że „niektóre media świadomie zajmują się niesłusznymi reportażami” podczas relacjonowania inauguracji Donalda Trumpa w Waszyngtonie. Spicer nazwał „szczególnie oburzającą” i „nieodpowiedzialną” błędną informację reportera z puli Białego Domu, według której z Gabinetu Owalnego usunięto popiersie wojownika za prawa Afroamerykanów Martina Luthera Kinga. Drugi przypadek, według słów Spicera, był taki, że zaniżono liczbę uczestników inauguracji. „Fotografie ceremonii inauguracji były specjalnie kadrowane w pewnym konkretnym twicie tak, aby specjalnie zaniżyć ogromną liczbę ludzi, którzy zebrali się w Alei Narodowej” – powiedział Spicer. Według jego słów efekt niewielkiej liczby zgromadzonych stworzono dzięki białemu plastikowi, którym pokryty był trwanik Alei Narodowej, co „podświetliło” puste miejsca. „To największe audytorium, które kiedykowiek ogłądało inaugurację, zarówno osobiście, jak i na całym świecie. I tyle” – powiedział rzecznik Białego Domu. Według niego całkowicie pokryte ludźmi były trzy sektory, na których mogło pomieścić się 250 tysięcy, 220 tysięcy i 250 tysięcy ludzi. W ten sposób Spicer ocenił liczbę uczestników inauguracji na mniej więcej 720 tysięcy osób. Wcześniej media w USA porównywały inaugurację Trumpa z pierwszą inauguracją Baracka Obamy, na której obecnych było do 1,9 miliona osób. Z powodu wysokiego stopnia upolitycznienia tej kwestii prawo Służby Narodowej Parków zabrania zajmować się oceną liczebności uczestników. W sobotę w Waszyngtonie odbyły się masowe protesty przeciwko Trumpowi, które według różnych szacunków zgromadziły do 500 tysięcy osób. Spicer odmówił odpowiedzi na jakiekolwiek pytania i opuścił audytorium, pozostawiając zdziwionych dziennikarzy samym sobie. W reportażu służby prasowej Białego Domu informuje się, że oświadczenia Spicera były „gniewne”. Ps..To, że Triumf ma w USA wrogów jak "mrówków" to rzecz oczywista - jest ich dlatego tak mnóstwo, że lęgli się przez osiem lat w cieniu faceta o mentalności wyzwolonego czarnego niewolnika. Śmieci i różne robactwo odsuwa się nogą na bok i idzie dalej. Szara liberalna eminencja pokazuje swoje oblicze już w całej okazałości, destabilizowanie, szkalowanie, niszczenie, podjudzanie, dzielenie i przepłacanie są ich znamionami, a dobro kraju się nie liczy, nigdy nie liczyło. Ja typuję na to, że Trump i za nim stojące wojsko ich wszystkich pozamykają i wywłaszczą, to byłby dobry wstęp do zmiany w tym kraju i na świecie. No i nagle się okazuje, że to nie Rosja sieje fałsz, kłamstwo, obłudę i propagandę, tylko samo źródełko "wolności i demokracji" czyli byłe pismaki z Białego Domu a raczej Czarnego Baraku. Nareszcie Biały dom jest znowu Białym domem.... Obecne skundlone media które praktycznie nie mają nic wspólnego z ich lewicową ideologią a którą tak głośno głoszą trzeba sprowadzić do parteru i małymi krokami, ignorować i pokazać gdzie jest ich miejsce, w Polsce ponad 78% mediów jest we władaniu kapitału niemieckiego który tak naprawdę dyktuje warunki jakie informacje mają być podawane w tych mediach jak np. (Onet, Interia, Newsweek lub inne) wystarczy cofnąć się co wypisywano na temat prezydenta Trumpa lub innego ulubionego "dramatu" jakim są uchodźcy (pseudo-imigranci), dziennie na tych portalach pojawia się minimum jedna informacja dotycząca tego problemu ale jeszcze nigdy się nie pojawiła informacja dlaczego bogate kraje Zatoki Perskiej nie ratują i nie pomagają swoim współwyznawcom jedyna pomoc jakie te kraje mają do zaoferowania to taka jaka wypłynęła z Arabii Saudyjskiej która zaoferowała w Niemczech taka miedzy innymi pomoc a mianowicie sfinansowania i budowę 200 meczetów w Niemczech .." Arabia Saudyjska: Nie przyjmiemy uchodźców, ale możemy wybudować 200 meczetów w Niemczech"...robiąc już ostatecznie z Niemiec Kalifat.
 • @kula Lis 66 14:04:13 Zdjęcie mówi wszystko.
  http://asset.dr.dk/imagescaler/?file=/images/crop/2017/01/21/1484994917_scanpix-20170120-200221-1.jpg&server=www.dr.dk&w=620&h=349&scaleAfter=crop&quality=75&ratio=16-9
 • @kula Lis 66 14:18:50
  http://i.imgur.com/1Z3ml6d.jpg
 • @kula Lis 66 14:18:50
  http://i.imgur.com/gXpZav7.jpg

  Byly czlonek zarzadu fed, uczestnik spotkan klubu bildelberg...

  Trump:
  ''Volcker nie tylko mial dobre pomysly, ale rowniez odpowiedni styl"
 • @Katana 16:13:49
  Kiedyś USA miały ustawę antykomunistyczną. Lewactwo bało się jej jak ognia lub "diabeł święconej wody" Za tego muzułmanina Obamy odpuszczono przestrzeganie jej, myślę że Prezydent Donald Trump przywróci tę ustawę i wtedy USA wrócą na swoje prawidłowe tory, a Prezydent zrobi z lewactwem porządek!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031