Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
81 postów 1483 komentarze

Moje komentarze

 • @Husky 17:19:59
  Kurde tam cywilizacja z jaskiń Kaukazu jeszcze nie dotarła.

  pozdrawiam i miłego końca tygodnia życzę.
  „Niesodomici” straszą min. Błaszczaka losem Sodomy i Gomory?
 • good job @ Five
  sataniści, sodomici i celebryci

  Przemęczony pracą wywiadowczą Stirlitz miał koszmary senne. Śniło mu się, że w nocy Müller go gwałci. Ale tylko Müller wiedział, że to nie był sen.


  pozdrowił
  „Niesodomici” straszą min. Błaszczaka losem Sodomy i Gomory?
 • dobra robota
  To ziemia, którą zdobyli dla nas przodkowie, niejednokrotnie walczyli z wrogami o to żebyśmy mieli kawałek swojego miejsca na świecie, co by życie godnie przeżyć. Ta ziemia, polska ziemia to nasz spadek, to nasze dziedzictwo. Nikt nie ma prawa zabierać nam tej ziemi, okradać nas z naszej pracy, naszych dóbr, a z nas czynić niewolników. To jest prawo naturalne i boskie.
  Niech tym, którzy zakładają kajdany prawowitym spadkobiercom tej ziemi, nie wydaje się że są bezkarni i że dzięki papierkom z obrazkami trupów zawsze będą bezkarni. Nie ma większej głupoty, ja nie napiszę gdzie jest ich słaba strona, bo by się mogli przygotować i uniknąć naturalnej kary.
  Nasi okupanci ( wszyscy) są jak na tarczy strzelniczej, i tylko jedno pociągnięcie spustu wystarczy żeby zacząć liczyć punkty. A oni wszyscy tak bardzo lubią liczby, duże liczby, statystyki, wykresy, prognozy...

  pozdrawiam
  IIIRP – cud gospodarczy żydowskiego kapitalizmu
 • Super
  Roux jesteś wielki wspomniałeś o Licheniu 5

  "Matka Boża Bolesna do Mikołaja Sikatki w objawieniach licheńskich (1850 rok):
  „Ku zdumieniu wszystkich narodów świata z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony.”


  http://veturo.pl/media/cache/06/87/0687c57c5fc86b8f5a5f7af98cb60164.jpg

  Miejsce z łask i uzdrowień słynące, warto się wybrać i o łaski dla siebie i Narodu Polskiego prosić.

  Pozdrawiam pięknie
  Czy Watykan się przeniesie do …Torunia?
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:59:34
  E tam - przytoczyłem tylko artykuł, a Pan od razu mnie zdemaskował.

  Stirlitz szedł ulicami Berlina, coś jednak zdradzało w nim szpiega: może czapka-uszanka, może walonki, a może ciągnący się za nim spadochron?

  pozdrawiam
  Wielkość Marszałka Piłsudskiego
 • hmmm
  https://historia.org.pl/2013/03/09/zapomniany-general-tadeusz-rozwadowski-tworca-wojska-polskiego-i-zwyciestwa-w-1920-r-wywiad/


  pozdrawiam
  Wielkość Marszałka Piłsudskiego
 • tak
  Witaj - dobra robota

  Jednak najbardziej bolesne dla Polaków Narodowości Polskiej w tym święcie będzie przemówienie .......

  pozdrawiam
  Wstyd świętować...
 • good job @ Five
  Panie Miarka- dobra robota, tak samo jak i dobra robota wszystkich komentatorów dzieki którym wiedza się poszerza. Wiedza o dramatycznej sytuacji żywnościowej kraju.

  Nie jest źle, jest tragicznie. Pamietacie jak przed upadkiem tak zwanej komuny i narodzeniem solidarności zaczęło brakowac jedzenia. To brakiem żywności zmanipulowano Polaków, ale wtedy na polskiej wsi było żywności po uszy i miastowi zaopatrywali sie u chłopów. Teraz chłopskie gospodarstwa upadły, oni już nie produkują żywności, oni ją kupują. Już jest bardzo mała ilość gospodarstw na których było wszystko: wędliny , jarzyny, owoce, nabiał - wystarczyło tam sie udać mieć jakiś grosz i kupić . Wierzcie mi moi przyjaciele teraz w razie tragedii nawet za złoto tam nic nie kupicie, bo oni też nie mają. Co moge wam poradzić, to róbcie sobie zapasy żywności takiej z biedronek, lidlów, itp. Może uda sie Wam przeżyć jakiś czas . Pamiętać tez o lekach, środkach czystości i kontaktach na wsi.

  pozdrawiam
  Państwo terrorystyczne
 • @Pedant 21:10:23
  "Co do wywalania, to PRL był kilkadziesiąt temu i wielu z tych "złoczyńców" trzeba by było wywalać z domów starców."

  Oj, znam wielu prezesów , bardzo wielu dyrektorów........jeszcze nie wymarli i maja się całkiem dobrze- a jaka pajęczyna, nawet chazary się w tym plączą i nie mogą sobie poradzić - to jest akurat dobre, ale i tak ich wyeliminują .

  pozdr
  RP Saska Danielsowa Infiltrowana
 • @kula Lis 67 20:48:41
  Don't worry Kulo Lisie - Głód zjednoczy wszystkich, bo nie ma nic boleśniejszego i uczącego od głodu. Dziadek kolegi przeżył głód na Ukrainie, on wszędzie gdzie się wybierał, czasem to było kilka kilometrów , to zawsze do plecaka wkładał dużo jedzenia, wszyscy się z niego śmiali, a on to robił zawsze aż do śmierci.
  Duch Narodu Polskiego żywy modlitwami przodków naszych i naszymi czuwa, to nie jest tak że papierki z obrazkami trupów rządzą światem i ludźmi, to nie jest tak, jak wmawiają nam Ludziom od dziecka.

  Piszę głód, bo on przyjdzie, gdyż w pogardzie mamy ziemię naszą i nie chcemy jej płodów. Tysiące hektarów ziemi płodnej w Polsce leżą odłogiem, rośnie na nich trawa i krzaki. A ci, którzy mogliby ja uprawiać i czynić płodną oddali sie zabawie i liczeniu trupów na papierkach z obrazkami.

  pozdrawiam
  RP Saska Danielsowa Infiltrowana
 • @kula Lis 67 20:15:22
  Rzeczywiście Zmienić stan mogłaby tylko lustracja i dekomunizacja, czyli wywalenie kilkaset tysięcy ludzi z posad i wpakowanie kilku tysięcy do więzienia.
  Kto to mógłby zrobić?
  Zdezintegrowana klasa robotnicza miast i wsi ?
  Niedobitki przedwojennych inteligentów pracujących ?
  Sama nomenklatura ?

  Sytuacja jest beznadziejna, nie ma nikogo, ani żadnych chętnych do konfrontacji bezpośredniej .Po stronie społeczeństwa pozostaje partyzantka

  pozdr
  RP Saska Danielsowa Infiltrowana
 • @Oscar 13:33:43
  Oscar!
  Tylko mnie Słowianina z dziada pradziada , katolika z wyznania nie rób zdrajcą Narodu Polskiego, bo Cie przestanę lubić. Ty mnie to zdrajców nieśmiertelnego Narodu Polskiego nie zaliczaj. Nikt mnie ani moim przodkom niczego nie wpoił, gdyż życiem swoim płacili za prawo do mojego życia tutaj na tej ziemi. Ty mnie nie pozbawiaj honoru i godności z powodu mojej wiary i nie mieszaj mnie z chazarami- to jest prośba przyjacielu
  pozdrawiam
  RP Saska Danielsowa Infiltrowana
 • @von Finov 22:03:43
  - Słonie idą na północ, a wołki zbożowe podążają ich śladem.

  wszystkiego dobrego
  Katolik polski jak sienkiewiczowski Kali
 • tak...
  tak...
  dobra robota
  "Taka jest prawda, że choć podobnież od 1000 lat jesteśmy chrześcijanami, ta nasza przedchrześcijanska kultura, wiara gdzieś w nas mieszka, szczególnie, że jest ona tak mocno powiązana z przyrodą, która nas otacza, z jej zmianami ale również z zachowaniem i odczuciami i potrzebami naszego organizmu. Po prostu z naszą naturą. Wystarczy jej tylko trochę w sobie poszukać."

  Pięknie napisane, my Słowianie wiemy o co chodzi, to rzeczywiście jest w nas i czasem przychodzi z mgłą po ulewnym deszczu, ze wschodem słońca, pełnią księżyca, powiewem wiatru, bo my Słowianie jesteśmy dziećmi Boga.

  pozdrawiam
  Wiara prawdziwa, bo w naturę wpisana
 • hmmm
  ciekawe podejście 5*


  pozdr
  Państwo - podatki - pieniądz
 • Chciwość
  Honor to ważna rzecz, nie każdego na honor stać.
  Do końca życia człowiekowi rosną tylko uszy i nos.
  Zwiastun szamba- Clear
 • tak...
  A któż to tak bardzo jest rozmiłowany w mordowaniu ludzi? No kto?
  Na pewno ktoś kto nie potrafi zaakceptować ludzi jako gatunku i na pewno ktoś kto nam czegoś zazdrości i nas nienawidzi . A no czego, mogą nam zazdrościć "władcy świata" ? No czego ?
  „Operacja polska” - Operacja Antypolska.
 • Tak
  Nowe , nadchodzi nowe Panie Andrzeju. Pozostała nam modlitwa i prośba o Dary Ducha Świętego, to jest wojna, którą przegrywamy na razie.

  „Nasza rasa jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. — Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. — Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy”.
  Premier Izraela Menachem Begin, laureat pokojowej nagrody Nobla
  Wpuszczeni w Marrakesh
 • @Pedant 17:58:56
  Czytają i słuchają- Ci ortodoksyjni, co to do kościoła chodzą do Stołu Pańskiego i nie wstydzą się swojej wiary.
  Katolik polski jak sienkiewiczowski Kali
 • @Lotna 17:00:16
  nadchodzi nowa religia światowa – religia holocaustu!

  Żydzi złożyli ofiarę z samych siebie, która ma zastąpić Ofiarę Krzyżową Chrystusa!

  Bardzo słusznie pisał na ten temat bp Richard Williamson – bez wątpienia jeden z najbardziej znienawidzonych obecnie biskupów na świecie…

  Co by nie mówić o nim w kwestiach Wiary, — to nie ulega wątpliwości, że zawsze jest on bezkompromisowy w swoich poglądach nienależących do sfery sacrum…

  Biskup Williamson wyraził opinię, iż w tej materii uczucia muszą zostać podporządkowane rozumowi.

  — „Holocaust zdominował powojenny świat i cała powojenna religia została zbudowana na jego bazie”.

  Wszystko to, co znamy jako „holocaust” — służy jako świecka religia Nowego Porządku Świata – Auschwitz zastąpiło Kalwarię, komory gazowe zastąpiły Krzyż naszego Pana, a 6 milionów odgrywa rolę Odkupiciela.

  pozdr.
  Katolik polski jak sienkiewiczowski Kali

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031