Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
77 postów 1363 komentarze

Moje komentarze

 • @ele 11:08:14
  "Pis toleruje w myśl [ na bezrybiu i rak jest rybą ] bo wzięła sie poważnie za złodziei "

  - W telewizorze

  Ele weź nie piernicz- pozdrawiam
  Noc Kupały
 • @AgnieszkaS 22:39:44
  Problem w tym że to o czym nie mamy pojęcia odczytujemy jako szum. Nauka w swojej bezradności ten szum nazwała rachunkiem prawdopodobieństwa, który tłumaczy ten szum jako szum wiatru.

  pozdrawiam
  JEDWABNE WZNOWIENIE ŚLEDZTWA
 • Kim jest cesarz?
  Rzymski cesarz Kaligula zapewne bardzo lubił swojego konia, miał do niego pełne zaufanie, postanowił więc mianować go senatorem Rzymu. Mimo upływu blisko dwóch tysięcy lat, decyzja ta do dziś krytykowana jest przez historyków jako niemerytoryczna. Ów koń o imieniu Incitatus marnie radził sobie z reprezentowaniem ludu rzymskiego, jego wiedza merytoryczna niezbędna dla skutecznego sprawowania funkcji senatora nie wydawała się być wybitna

  pozdrowił
  Emeryt Jarosław Kaczyński
 • Tak
  Nieszczęsny człowiek
  Wolny rynek z korporacjami.
  Wolność słowa z ub-ekami i aszkenazi .

  Resztki mózgu można stracić, ile to człowiek musi się namęczyć zanim umrze.

  pozdrowił
  Społeczna gospodarka rynkowa
 • Ten zdrajca na zdjęciu powiedział :
  Polacy nie muszą posiadać zakładów pracy. Będą żyć z pracy własnych rąk

  - mówił na początku transformacji ustrojowej Janusz Lewandowski i słowo stało się ciałem. Wyprzedano majątek narodowy wraz z mediami i bankami pozwalając jednak uwłaszczyć się wytypowanym wybrańcom. Naród bez własności to nie kojarzy się jednak zbyt dobrze i pachnie niewolnictwem.

  A Kraków pohańbienie Ducha Narodu Polskiego zapłaci cenę potężną.

  pozdr.
  Chcą nam dopisać do Konstytucji, zdradę jako cnotę.
 • @RomanKa 20:05:48
  Romanka rozbiłeś mi dzieciństwo! To po chuja wchodzili w Solidarność, jak sie w coś wchodzi to trzeba mieć poczucie własnej wartości i honor.
  To tak dla towarzystwa i żeby się załapać na władzę? Weź Romanka nie piernicz, miliony Polaków zostały zepchniete do roli taniej siły roboczej, a Ty mówisz że ci z solidarności musieli wyjechać i cierpią.To była masowa egzekucja własności Polaków i oni wzięli w tym udział.

  "Müller , ty jeszcze nie wytrzeźwiałeś - rozbawiony Stirlitz patrzył na wypociny zawarte w raporcie.
  - Czas już na nas - dodał po chwili zamyślenia.
  Gestapowcy podnieśli się do wyjścia.
  Stirlitz nie lubił uczestnictwa w masowych egzekucjach.
  Ale nie wypadało odmówić, gdy koledzy zapraszają na imprezę"

  nieodżałowany M.S.

  pozdrowił
  Strefa kibica
 • @staszek kieliszek 20:27:32
  Staszek to obcy, którzy zostali zrzuceni na ziemię i podali nam śmiertelną szczepionkę. Te skurwiele rządzą tutaj, ale ich koniec jest bliski i to jest to śmierć, gdyż ośmielili się ugodzić nas ludzi. -

  Greetings from Beskid Mały not far from Żywiec.
  Strefa kibica
 • @rabszak 20:02:22
  Jaka medialna wizyta, czego to pospolity chuj nie zrobi dla własnego dobra, nawet miłosierdzie jest w stanie okazywać - żenada.
  Mogli dzieciom rozdać papierki z obrazkami trupów, których mają w nadmiarze. Na pewno dzieci byłyby szczęśliwe- he,he,he..

  pozdr
  Strefa kibica
 • Hm...
  powiem Wam tak : z tym wykopywaniem szczątków ludzkich byłbym ostrożny. U mnie we wsi też wykopali szczątki ś.p. osoby sławnej, celem zbadania przyczyny śmierci ( sprawa polityczna ) . I wiecie co? gdy grób był odsłonięty , a szczątki w badaniu, szwagier tej osoby popełnił samobójstwo. Nie ma przypadków. Zmarli wymagają szacunku, tylko tyle.

  pozdrawiam
  JEDWABNE WZNOWIENIE ŚLEDZTWA
 • @roux 16:09:40
  Dzieki roux za ciepłe słowo, odczytałeś przekaz. To Ty zainspirowałeś mnie do napisania tego posta , odnosząc się do mojego komentarza pod Twoim ostatnim postem.

  pozdrawiam:)
  Strefa kibica
 • @krzysztofjaw 15:21:10
  " Prowadziłem badania oglądalności dla TVP w Bydgoszczy"

  - ciekawe badania i co z tego wynikło ?

  pozdr
  Współpraca lub rychły wspólny biznes? A czemu nie? Zapraszam
 • Bingo!
  "Mundial się skończy będzie okazja się wykazać, realnie poczuć polskość w codziennym, realnym życiu. To klucz do sukcesu i przedsmak siły Polaków.."

  He,he,he - Bingo. Siła i dobry nastrój potrzebny każdej korporacji.
  Coraz bardziej chuje naciskają twardym butem na nasze głowy, łańcuchy od budy coraz krótsze , a miska też jakby jakiś kaizen ją napełniał.
  "Pan potrzebuje niewolnika, a niewolnik chleba"
  Jak w konstytucji Naród Polski nie będzie wymieniony i nie będzie miał zagwarantowanych praw, to se możemy wszyscy pomalować facjaty na niebiesko ( no co ? - kolor Maryjny )
  A wtedy Orzeł powinien nasrać na nas wszystkich, łacznie z aszkenazi, niemcami, rusami, ubekami, kolaborami i innym robactwem.

  pozdrowił
  Mam gdzieś taki patriotyzm...
 • tak
  Panie, po naszych wsiach też są tysiące dreamers, ale to przeważnie rodzice łasi na pieniądze. Ile to się natrudzi dziecka, posyła do szkółek, zmusza do systematyczności i wmawia.... i wmawia.... sukces i grubą kasę jak Lewandowski , to u nas też jest.

  pozdrowił
  Gra na wyjeździe
 • tak
  Fajne - good job


  pozdr.
  Motyl
 • @Oscar 06:37:33
  W konstytucji musi być wyraźnie zapisane Naród Polski oraz obywatel Narodowości Polskiej. Reszta obywateli którzy nie zdeklarują swojej narodowości to jest mniejszość na prawach mniejszości., mniejszych niz prawa Polaków narodowości Polskiej.
  jak tych zapisów nie będzie to nie mozna mówić o konstyucji narodu polskiego i kropka. my Polacy nie jesteśmy We the people.

  pozdr.
  Na ostatnim etapie globalistycznego rozwoju IIIRP
 • @Kredyty-Conectum 15:53:23
  Ile to takie chuje muszą się namęczyć zanim umrą .
  Jedynym kandydatem do dyskursu merytorycznego z takimi debilami wydaje sie mój prawy opinacz wojskowy, kawał twardego buta.

  pozdrowił
  Już dziś może skończyć się Internet jaki znamy...
 • @RomanKa 03:55:54
  Tak jest!

  pozdrawiam
  Referendum Prezydenta. Trochu straszno, trochu śmieszno.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:05:28
  Tak jest !„akceptacja dla wartości niesionych przez polskość”- taką listę wartości by przygotować , do podpisu deklaracyjnego , plus do tego odcisk palca i skan rogówki. Żeby nie było na świecie że jest segregacja w Polsce. Jak tego nie będzie to nas skurwysyny zajebią w biały dzień, już to robią . Polak Narodowości Polskiej ma się czuć w Polsce jak gospodarz, ma mieć przywileje , ale i obowiązki większe niż obywatele ( we the people of Poland ) .
  Szczęśliwie się składa że wszystko co godzi w interes Narodu Polskiego jest skoncentrowane w dużych miastach, to dobrze, bardzo dobrze….
  Oni też mają wrogów, dużo potężniejszych niż My Polacy, i oni też o tym wiedzą.

  Na razie Panie Krzyśku budujemy Polskę od dołu …bez żadnych partii, stowarzyszeń , itp. , których celem jest pacyfikacja i kontrola siły narodu Polskiego.
  Propozycja pytań do Referendum Konstytucyjnego
 • @Oscar 14:01:48
  Tak jest ! - znowu jakaś mgła siada na nas.

  Fuck! ma wyraźnie pisać Naród Polski w Konstytucji Polski . Obywatel Polski, który zdeklaruje na piśmie swoją narodowość jako Polską, ma być objęty wszelkimi przywilejami i obowiązkami jakie wynikają z jego przynależności narodowej do Narodu Polskiego.
  W przypadku zdrady narodowej ma podlegać karze śmierci.

  Ja osobiście nie widzę miejsca na żadnych stanowiskach państwowych dla obywateli polskich, którzy nie zdeklarowali swojej narodowości jako polskiej, jak tego nie będzie, to będzie jak jest, i coraz gorzej dla Polaków.
  Jak ktoś tego nie dostrzega to radzę nie trzeźwieć, wtedy ma szansę przeżyć.

  pozdrowił
  Propozycja pytań do Referendum Konstytucyjnego
 • he,he,he
  Podobno Putin zjada codziennie pieczonego noworodka na lunch- HHC

  pozdr
  Straszenie Putinem

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930